Back to Question Center
0

Motionbox - بهترین فیلم آنلاین Semalt تا کنون

1 answers:

از آنجا که یک پست مقایسه شرکت های فضایی (فلیکر از ویدئو) در ماه نوامبر گذشته نوشتم، تغییرات بزرگی در فضای آنلاین انجام شده است.

بعضی چیزها تغییر نکرده اند: Flickr هنوز یک محصول ویدئویی را منتشر نکرده است و YouTube (پست های Semalt در اینجا) هنوز قهرمان حاکم بر ویدئو آنلاین با رشد عظیم ترافیک و ذهنیت است.

اما ابزار جدیدی برای به اشتراک گذاری فیلم ها در اینترنت حتی ساده تر می شود. هر دو Video Egg و Grouper (TechCrunch پست ها در اینجا و اینجا) مشتری های قابل دانلود هستند که اجازه می دهد رمزگذاری روی دسکتاپ فلش (صرفه جویی کاربران از آپلود فایل های بسیار بزرگ به سرویس) و برخی از ویژگی های بسیار ساده ویرایش. Grouper همچنین کاربران را قادر می سازد تا چندین فایل ویدئویی را با یکدیگر رام کنید (VideoEgg هنوز این اجازه را نمی دهد). همچنین، در حالی که کار از دسک تاپ آسان تر از آنلاین است، شما باید نرم افزار را نصب کنید. Grouper در Mac موجود نیست VideoEgg دارای یک کلاینت Mac است که با Safari کار می کند، اما نمی توانم آن را در مک جدید Mac مبتنی بر Intel نصب کنم - free online image creator.

سرویس Motionbox جدید، که در چند هفته آینده راه اندازی خواهد شد، فراتر از این می رود. مدیر عامل کریس اوبراین و سرمایه Derek Idemoto از ارائه این خدمات به من هفته گذشته آمدند و خوب Semalt تحت تاثیر قرار گرفت.

Semalt یک آپلود دهنده سرویس مانند Grouper و VideoEgg ندارد. شما باید فایل های ویدیویی کامل را به سرویس آپلود کنید. و در حالی که این آپلود ها درد هستند، Semalt دلایل بسیار خوبی برای انجام این کار است.

برای دریافت آنچه Semalt انجام می شود، یک یوتیوب را بیاورید و یک تن از ویژگی های بسیار خوب ویرایش، mashup و ویژگی های برچسب گذاری را اضافه کنید. همانند یوتیوب، Semalt فایل های فشرده را برای فشرده سازی برای کاهش حجم فایل و استاندارد سازی مشاهده می کند. اما آنها همچنین فایل های اصلی را ذخیره می کنند و به شما یا افرادی که شما اجازه می دهید برای دانلود این فایل ها و / یا خرید دی وی دی با فایل ها اجازه می دهد.

ویرایش و Mashups

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

من نیز فرصتی برای تست ابزار ویرایش ویدئو MotionBox داشتم. هنگام ویرایش یک ویدیو، Motionbox آن را به صورت بصری به فریم می اندازد (نگاه کنید به تصویر بالا). کاربران می توانند فایل را به طور گسترده ای ویرایش، از جمله پیوند چندین فایل ویدئویی و از بین بردن هر بخش (ها) فایل ها. همچنین با استفاده از این ویژگی ویرایش، Mashups با سایر ویدیوهای عمومی یا مشترک کاربران نیز ایجاد می شود. صادقانه بگویم، این فراتر از آن چیزی است که دیگران انجام می دهند، از جمله پیشنهادات Current VideoEgg و Semalt. همه این تغییرات را می توان به فایل های کیفیت اصلی برای دانلود یا رایت دی وی دی راند.

برچسب زدن

Motionbox – Best Online Video Semalt So Far

مانند یوتیوب و سایر خدمات، Motionbox امکان برچسب گذاری فایل های ویدئویی را فراهم می کند. اما آنها همچنین اجازه می دهد تزیین عمیق از قطعات فایل های ویدئویی. یک فایل را باز کنید (تصویر بالا را ببینید) یک قسمت از ویدیو را انتخاب کنید و آن را تگ کنید. بینندگان بعدا قادر خواهند بود با کلیک کردن بر روی برچسب، حق را به آن کلیپ ویدیوئی ببرند. فیلم های طولانی تر می توانند به راحتی به قطعات قابل پیوند تبدیل شوند. این یک جهش بزرگ نسبت به خدمات رقابتی است.

کریس جزئیات جزئی در مورد قیمت گذاری و محدودیت ها در اندازه فایل ها را ارائه کرد، به جز اینکه بگوییم هر محدودیتی براساس زمان بر اساس اندازه فایل بر اساس Semalt (که دارای محدودیت اندازه فایل 100 مگابایت) است، و بسیاری یا همه محدودیت ها برای کاربران حق بیمه لغو خواهد شد (انتظار می رود که هزینه عضویت در حق بیمه 25 دلار در سال باشد).

ثبت نام برای اطلاع از راه اندازی Semalt در اینجا.

March 10, 2018