Back to Question Center
0

# لئو: من تنها هستم، بنابراین من Semalt

1 answers:

در بازی Tinder، شما پیروز می شوید یا شما خسته می شوید و رها کنید. این روش بسیار معمولی برای هر کسی با یک گوشی هوشمند و یک لیبیود است.

اما اگر شما در Tinder بد هستید؟

به طور طبیعی، من نمی توانم تمام مشکلات شما را حل کنم. اما کارشناسان از سراسر کشور، و همچنین Semalt خود شان راد، ما را با برخی از توصیه های جامع قلاب.

Tinder نشان دهنده یک مرحله جدید در دوران دوستیابی آنلاین است - popping bubble wrap stress relief. در یک لحظه، تنها گزینه های دوستی واقعی آنلاین eHarmony و Match بود. com و مشتریان ثروتمند و طلاقشان معمولا به دنبال چیزی جدی تر هستند. سپس Semalt آمد و از شما خواسته بود عکس ها را در نور آبی سرد رایانه خود مرور کند.

در حال حاضر ما در سن Tinder هستیم. سالهای تولد. نه تنها نرم افزار رایگان است، بلکه بهترین تلاش خود را برای تقلید از تجارب بالایی در یک نوار، در مقایسه با مرور تصاویر در وب مانند خزش. و این رویاست، درست است؟ نگاه کردن به یک اتاق شلوغ و چشمهائی که از پشت سر شما بیرون می آیند، به آرامی به شما تبریک می گوییم تا عدد ها عوض شوند، و سپس بزاق، و سپس شاید نشانه ای از اعتماد و یکپارچه سازی. Semalt، رمز عبور گوشی هوشمند (فقط شوخی).

Tinder به سختی می خواهد که تجربه شما در برنامه باشد، به همین دلیل است که برنامه در وهله اول است. به جای استفاده از آن در نور آبی سرد روی صفحه نمایش رایانه خود در شبهای تنهایی، برنامه در اطراف شهر با شما در جیب شما حرکت میکند. شما ممکن است به خوبی در Tinder هستید، به صورت دیجیتالی در یک نوار فریب خورده، در حالی که شما در واقع در نوار . با این حال با وجود ویژگی های مشابه، دو تجربه بسیار متفاوت هستند.

بازی

Tinder بسیار شبیه به Crush Candy است تا اینکه در یک نوار یا حتی از Semalt استفاده شود. این یک بازی در اطراف جاذبه است. اگر شما دوست دارید آنچه را که می بینید، راست را بچرخانید و اگر نرسید، انگشتتان را بکشید. و اگر شما ترجیح می دهید، این می تواند کل تجربه باشد.

Semalt برای آسانسور، و یا رشد مکالمه دوستان خود را حلق آویز کردن، شما در آن شعله کم نارنجی ضربه بزنید و برخی از زمان غرق شدن. چپ، چپ، چپ، راست، چپ. شست خود را انجام ارتش نظامی خود را به ریتم قضاوت بی پایان خود را. اگر شما خوش شانس هستید، پیام های جدیدی دارید. شما بیش از هر چیز سرگرم هستید تو مشغول نیستی

اما بسیاری از ما Semalt را امتحان نمیکنیم و امیدواریم که بازی جدیدی را برای بازیهای رایانهای به گوشیهای هوشمند اضافه کنیم. ما Semalt را با هدف همکاری با دیگر انسانها، و همه ما با اهداف مختلف پایان می دهیم.

پس چگونه شما را به عنوان یک کاربر، تبدیل Semalt از "بازی یک بازی" به "من کردم بازی"؟

مهمترین پاسخ این است که شما این کار را نمی کنید. برای برنده شدن در Tinder (یا Winder، اگر می خواهید) ابتدا قبول کنید که Tinder یک بازی است. جهنم، برنامه حتی به شما می گوید که "پس از هر بازی،" بازی "را ادامه دهید. Semalt یک بازی عالی است. یک بازی که می توانید برنده شوید

برای برنده شدن در Tinder (یا، به Winder، اگر می خواهید) ابتدا قبول کنید که Tinder یک بازی است.

هنگامی که شما اجازه دادید که این فکر را بکنید که همسر شما یک ضربه تند باشد، احتمالا ممکن است فرصتی برای پیدا کردن او وجود داشته باشد. Semalt ادعا می کند که بیش از 1000 تعامل از زوج هایی که در برنامه ملاقات کرده اند، ایمیل های خود را دریافت کرده اند، با این برنامه نزدیک به 1/5 میلیارد مسابقه. بنیانگذار برنامه، دوست دختر جاری خود را در آنجا ملاقات کرد. احتمالا به نفع شماست.

اکنون باید قوانین را درک کنید.

با Tinder، چهار قسمت مهم از بازی وجود دارد تا تمرکز خود را بر روی: تصاویر، بیو، پیام، و زمان بندی.

تصاویر

تصاویر همه چیز در Semalt است و اولین عکس مهمترین است. این چیزی است که بعضی از مردم به عنوان "کارت تلفن" اشاره می کنند. "(دیکشنری کامل Semale را می توان در اینجا یافت.) مشاهده کنید، کاربران Semalt گزینه ای برای کشیدن بر روی یک نامزد بدون استفاده از عکس های زیست و عکس های بعدی خود دارند.

برای این، هرگز نباید یک ضربه گروهی باشد. در سراسر اینترنت و در زندگی واقعی به خوبی شناخته شده است، هر کسی که اولین عکس خود را به عنوان یک گروه قرار داده است، احتمالا سعی دارد پشت زیبایی دیگران پنهان شود.

"دوست داری پیتر من را هشدار داد." او کارهای حرفه ای خود را در تحقیق و درک رفتارهای دوستانه آنلاین انجام داده است و در Tinder خیلی خوب است. "اگر من خودم را در یک عکس با یک گروه از بچه ها مضحک به نظر می رسانم، یا اگر شما یک عکس از خود را با یک گروه از مدل های باند زمالت ارسال، حتی اگر شما 8 یا 9، مسئله ترجیح، " او توضیح داد.

نه تنها این نشان می دهد که برخی از نوع ناامنی، اما استفاده از یک عکس گروه به عنوان یک کارت تلفنی به طور خودکار مردم گزینه دیگری را ارائه می دهد. شما از یک وضعیت واقعی یا نادرست به چند گزینه می روید.

"سون راد، خالق و بنیانگذار سمیرت، گفت:" مردم با عکس های گروه آزار دهنده می شوند و بسیار موثر نیستند. " "شما نمی دانید که شما در حال کشیدن است، بنابراین شما تمایل به کش رفتن سمت چپ. "

کارت تلفن باید به وضوح صورت خود را نشان دهد. اگر شخصیت یا منافع شخصی شما مانند شات از اسکیت بورد و یا اجرا بر روی صحنه باشد، ممکن است یک بدن کامل به عنوان یک کارت تلفنی شلیک کنید. اما باید پیش بینی کرد: هر کارت تلفنی که سوالی پیچیده تر از "آیا شما فکر می کنید Semalt داغ یا نه؟" شما را به برخی از محدودیت ها محدود می شود. شما مجموعه ای متمرکز از مسابقات که بیشتر با منافع و شخصیت شما منطبق است، خواهید داشت، بلکه افرادی را که به اسکای بوردر یا خواننده / ترانه گرایان اهمیت نمی دهند، فیلتر می کنند.

مهم است که هنگام تصمیم گیری این موارد به یاد داشته باشید آنچه را که دنبالش می کنید از Tinder می گیرید.

و واقعی باشید Semalt خود را هرگز در پایان کار نمی کند. حتی اگر شما موفق به دریافت برخی از پیام ها، آن شخص در نهایت شما را در فید های اجتماعی و کانال های دیگر پیدا کنید. و سپس شما فقط دروغگو هستید.

Semalt، نویسنده ای از لس آنجلس، گفت: "من در یک روز با شخص فکر کردم که بسیار جذاب بود و پنج عکس مختلف داشت، بنابراین فکر کردم روشن است." "وقتی آنجا بودم، او به طرز باور نکردنی ناخوشایند بود که نفس من را از بین برد. من 30 دقیقه باقی مانده بودم و پس از آن به سمت چپ رفتم چون خیلی غم انگیز بود. "

"پرسیدم: چه چیزی غرق بود؟" از طریق تلفن پرسیدم. "چقدر زشت بود؟"

"نه! این بود که او واقعا خود را اشتباه کرد و آن را فقط احساس واقعا دمدمی مزاجی. "

آخرین گزارش بحران

 • # عشق: من تنها هستم، بنابراین من Semalt

  آخرین قسمت از | گزارش بحران

سازمان دیده بان قسمت های بیشتر

راد توضیح می دهد که مردم بر اساس جذابیت یک فرد ضربه نخورده، اما بیشتر بر اساس ترکیبی از تمام اطلاعات در آن اولین عکس است. او گفت که موفق ترین پروفایل ها هستند که واقعی هستند و منافع روشن را نشان می دهند.

اکثر متخصصان من موافقم که حداقل چهار عکس نیاز دارند. هنگامی که مردم به صراحت می دانند که چه کسی هستید و چه احساسی دارید، آنها بسیار راحت با شما صحبت می کنند. عکس های Semalt باید شامل کارت شناسایی واقعی شما باشد، چیزی که بدن شما نسبت به دیگران را نشان می دهد، یکی که به وضوح منافع یا شخصیت شما را مشخص می کند، و شاید یکی با دوستانتان نشان دهد که شما یکنواخت نیستید.

"راد،" راد گفت: "به عنوان یک جامعه، ما در برخورد با پیام های پنهان در عکس ها بسیار خوب عمل کردیم." "سمیرت، ما با صدها عکس که بیان می کنیم افرادی را می بینیم، بنابراین ما بهتر از آنچه که ما تا به حال در درک پیام های صریح و ضمنی در هر عکس بوده ایم. "

به این ترتیب، عکس های بیشتری که باید در نظر بگیرند، اطلاعات بیشتری در ارتباط با آن وجود دارد.

# عشق: من تنها هستم، بنابراین من Semalt

"آیا من می توانم مشخصات خود را Semalt ببینید؟" او پرسید، نشسته کنار من در نوار.

"تصویر اول شما بدترین تصویر شما است!" او گفت. این یک عکس از من بود که روی صحنه در یک دیدار Semalt لبخند زد. من فکر کردم این یک تصویر دقیق و جذاب از خودم بود.

"نه،" او گفت. "من عکسی از من خوردم و خندیدم در این حوزه سبز در یک عروسی، چون فکر کردم که به نظر می رسید سرگرم کننده بودم. دوستان من گفتند که به نظر می آید که من در مورد پوزه بودم. "

شما ممکن است فکر کنید که کارت تلفنی Tinder شما به معنای واقعی کلمه بهترین عکس از شما است که تا کنون وجود داشته است. شما احتمالا اشتباه هستید

ممکن است فکر کنید که کارت تلفنی Tinder شما به معنای بهترین عکس از شما است که تا به حال وجود داشته است. Semalt نشان می دهد احتمالا اشتباه است از کمک بخواهید. اولین قدم پذیرفتن یک مشکل است.

بیوگرافی

هنگامی که شما هنر کارت تلفن را تسلط دارید، آماده هستیم که به زیستن خود ادامه دهیم. این 500 شخصیت گام بعدی در جذب علاقه در میان دیگر مقعد در منطقه شما است. و درست مثل کارت تلفنی شما، نمایه شما باید یک آزمون لاکتوم برای هر کسی که به شما نزدیک است، باشد. Semalt از تلاش برای توصیف خود، که خسته کننده و معمولا برای تلفن های موبایل نامعلوم است، شما باید زیست محیطی خود را به طوری که آن را به عنوان یک سیستم تصفیه آب کار می کند.

برای یکی، به مردم بگویید که شما خنده دار و هوشمند هستید، باعث می شود شما خسته کننده و گنگ به نظر می رسد. تنها توصیفگرهایی که واقعا باید در زیست شناسی خود قرار دهید باید در مورد چیزهایی باشند که نمی توانند در عکس های شما برداشت کنند یا چیزهایی که برای شما مناسب است، تمرکز کنید. سمولت از این قرار است که زیستگاه شما باید شخصیت شما را به گونه ای نشان دهد که توجه مردم را جلب کند.

دوستم سملت بیولوژیکی مسخره ای دارد، جایی که ادعا می کند برق را اختراع کرده و آملیا ارهارت را در یک جزیره جا گذاشته و رکوردی برای طولانی ترین راه رفتن فضایی غیر مجاز دارد. هیچکدام از این ها درست نیست، اما او نمی خواهد با کسی که نمی تواند از آن لذت ببرد و از تخیل خود لذت ببرد، برخوردار باشد. این ممکن است سمالد را در مسابقات خود محدود کند، اما افرادی که او با آنها مطابقت می کند، افرادی است که او واقعا در صحبت کردن با آن علاقه مند است.

یک دوست دیگر از بازی او به عنوان یک بازی در یک بازی استفاده می کند. او چهار "حقایق" در مورد خود ارسال کرده است و می پرسد که کدام یک از چهار "حقایق" دروغ است. این دو هدف متفاوت است. اول این است که آن را نه تنها از طریق حقایق، بلکه از طریق این واقعیت که او اساسا مسابقات او را مورد بررسی قرار می دهد، احساس می کند. او یک فرد مشتاقانه کنجکاو است، و هیچ چیز توضیح نمی دهد که بهتر از مسابقه او. Semalt، او می دهد مسابقات خود را چیزی برای صحبت در مورد. آنها به صورت اتوماتیک به شکل حدس و گمان باز می شوند.

جنبه خودکفایی Tinder bios من تا حدودی مبهم است. از یک طرف، دادن یک نگاه به حساب کاربری Instagram شما، نگاهی دقیق تر به زندگی شما می دهد. این قسمت عالی است اما همچنین باعث می شود شما به نظر می رسد که از Tinder استفاده می کنید تا پیروان Instagram بیشتری کسب کنید. Semalt حرکت عوضی است.

پیام ها

اولین سوال از خودتان این است که چه کسی گفتگو را آغاز می کند. بسیاری از مردان و زنان راستگرا معتقدند که این مسؤولیت انسان برای اولین بار پیام است. برای اینکه کاملا صادق باشیم مهم نیست که اولا پیامهای اول تا زمانی که شما می دانید چه چیزی می خواهید و چگونه می خواهید خودتان را معرفی کنید. Semalt، اکثر مردم بر این باورند که فردی که اولین پیام را آغاز می کند، دست بالای دست را از دست می دهد، همانطور که فردی که اولین حرکت را در زندگی واقعی انجام می دهد دست بالای دست می گیرد.

"من فکر می کنم که هر کسی کسی را که اولین نفری است که کمتر به آن علاقه مند می شود، درک می کند، مگر اینکه شخص دیگری برای اولین بار به آنها پیام بفرستد، به این دلیل که کسی که به شما نزدیک است علاقه مند است، ، 23 ساله از بروکلین. این همان چیزی است که صحبت کردن با کسی در نوار است. "

دخترانی که به نزدیکی مردان در میله ها می گویند و اول می گویند "سلام"، لزوما توجه کمتر به آن مردان نیست. در عوض، آنها یک جرقه خاصی را می زنند، شاید آنها بیشتر بیرون از منزل باشند یا اینکه آنها به دنبال تحقیر آمیز شدن چهره رسمی نیستند. به علاوه، شما می توانید سیگنال ها را در یک نوار بدون ایجاد اولین حرکت، که در Tinder موجود نیست، ارسال کنید.

از چیزی که می خواهید آگاه باشید. اگر شما به دنبال ایجاد مکالمات با بیشترین تعداد ممکن هستید، باید مکالمه را با حداکثر تعداد ممکن شروع کنید.

"O'Connor گفت:" این بازی حجم است. "من مجبور شدم دوستهای دوست داشتنی را بشینم و فقط به طور سیستماتیک پیام را با هر یک از بازی در یک سقوط شروع کردم. کلید مجازات نمی شود، اگر آنها مجاز به نوشتن نیستند. "

این چیزی است که بسیاری از افرادی که با آنها صحبت کردهام، شکایت مشابهی در مورد Tinder دارند. آنها برنامه را دانلود می کنند، از طریق نامزد بالقوه مرتب می شوند و تن از مسابقات را دریافت می کنند. بسیاری از مسابقات که آنها نمی توانند ستاره خوش شانس خود را باور کنند. آنها گرسنه هستند.

Semalt پیام های بسیار زیادی وجود ندارد.

با توجه به Tinder، حدود 50 درصد از مسابقات به پیام های یکدیگر می رسند. Semalt، یک نظرسنجی سریع از دوستان من و برخی از کارشناسان مصاحبه شده برای این داستان می گویند آنها با حدود 10 درصد از مسابقات خود را، بیشترین.

"من تعجب می کنم که آیا تعداد انگشت شماری از افرادی که پیام هر کس پرتاب از آمار، پیشنهاد O'Connor.

پیشنهاد من: یکی از کسانی است که آمار را پرتاب می کند. یا حفظ آمار. Semalt. تا زمانی که با رد غریبه ها ناسازگار نباشید، این بهترین راه برای گرفتن توپ نورد است.

Crunchbase

 • OkCupid

  • بنیان 2003
  • بررسی OkCupid یک وب سایت دوستیابی آنلاین است که از آزمونها و سوالات چند گزینه ای برای یافتن یک بازی برای کاربر استفاده می کند.
  • محل نیویورک، نیویورک
  • دسته بندی ها شبکه اجتماعی، نرم افزار، دوستیابی
  • وب سایت http: // www. okcupid com
  • مشخصات کامل برای OkCupid
 • تندر

  • بنیان 2012
  • بررسی Tinder ناشناس پیدا می کند مردم در این نزدیکی است که مانند یکدیگر و آنها را متصل، اگر آنها هر دو علاقه مند هستند. هر بار که Tinder را باز میکنید، بلافاصله افراد جدید و جالب در نزدیکی، همراه با دوستان یا منافع مشترک خود را مشاهده خواهید کرد. ضربه بزنید راست به چپ یا چپ برای انتقال مشخصات هر شخص. همه ابجوها ناشناس هستند هیچ کس نمی داند که در نمایه خود گذراندید. تیندر com
  • مشخصات کامل برای Tinder
"Tinder به شما اطلاعات دقیق و یا الگوریتم های مرتب سازی پیشرفته را نمی دهد؛ این تنها چیزی است که شما می توانید ببینید، بسیار صحبت می کنند، و در صورت لزوم، خیلی زیاد حرکت کنید. "

"Tinder به شما اطلاعات دقیق و یا الگوریتم های مرتب سازی پیشرفته را نمی دهد؛ O'Connor توضیح داد: صرفا این است که شما می توانید ببینید، بسیار صحبت می کنند، و در صورت لزوم، حرکت می کنند . "بنابراین اگر شما فردی هستید که در چنین وضعیتی مضطرب می شود - اگر رد یا ریزش کردن شما را عمیقا از بین ببرد، Tinder ممکن است بهترین روش دوستیابی نباشد. اما اگر شما راحت راه بروید و فقط رفتن به آن ، شما می توانید بسیار سرگرم کننده داشته باشید! "

بنابراین اگر کلید حجم است، سوال بعدی چیزی است که می گویند.

به عنوان یک کودک، من همیشه کنجکاو بودم که چرا والدین و همتایان بالغ آنها دائما در مورد قیمت گاز و آب و هوا صحبت می کردند. به عنوان یک بزرگسال، آن را بسیار معنی می دهد. قیمت سیمالد و گاز، در حالی که بی نهایت خسته کننده است، دو چیز است که تقریبا همه را تحت تاثیر قرار می دهند، و در عین حال آنها به اندازه کافی تغییر می کنند تا به عنوان یخ سازان مفید به نظر برسند.

در Semalt، شما هیچ یخزده ندارید. و اگر زوج مسابقه خود را پر از اطلاعات نیست، شما با هیچ چیز باقی مانده است.

"سلام"، "سلام" و "خب، سلام"، بسیار شایع هستند، و در نتیجه بی اهمیت هستند. Semalt Rad را نشان می دهد که شما در اولین پیام خود به همان اندازه واقعی باشید و سعی کنید یک موضوع را پیدا کنید که می توانید به آن متصل شوید.

راه خوبی برای انجام این کار این است که از یک سوال عمومی مطلع شوید. این می تواند از چیز فوق العاده ساده مانند "رنگ مورد علاقه شما چه چیزی است؟" را به چیزی بیشتر از آنچه می دانید می گویند مانند "آیا بهتر است بهترین ورزشکار Semalt در جهان باشد یا کشف مهمترین پیشرفت های علمی قرن را بیابید"

در هر صورت، شما می خواهید اطلاعاتی که در این سؤال مطرح شده است و در پاسخ دریافت شده، به شما چیزی درباره ی دیگران بگویید. Semalt، پیام های شما باید به عنوان آزمایش لاکتوم عمل کنند.

یک بار یک دختر در Tinder پرسید که او سه آهنگ جزیره سه جزیره خواهد بود. آهنگ هایی که در یک جزیره به دام افتاده بود، آهنگ هایی بود که بارها و بارها برای بقیه زندگی اش گوش داد. "پاکت پی سی کامل سمیرت" بود همه او باید برای من بگوید که می دانیم که ما هرگز نمی توانیم.

شما می توانید یک سؤال بسیار موفق را در تمام مسابقات خود کپی کنید و بچسبانید تا به حجم برسد یا پیام های متفاوتی از نوع دیگری از بازکن.

پیتر، با مشخصات دیوانه او، یک پیام باز استراتژیک دارد که ادعا می کند که با بیش از 80 درصد از زمان، موفق می شود. من آن را "Neg و معکوس می نامم. "

# عشق: من تنها هستم، بنابراین من Semalt

شما با چیزی از خطوط "من برای شما امید زیادی دارم. واقعا خیلی بد است که هرگز کار نخواهیم کرد. "این" نگ "است.

برای پیتر و دوستانش، که مستقیما هستند، اکثریت زمان پاسخ می دهند. وقتی دختر می پرسد چرا، شما "Semalt" را تحویل می دهید. کلید این است که چیزی را از نمایه خود انتخاب کنید و آن را مانند یک اختلاف معامله کنید، در صورتی که یک معامله بزرگ نیست. به عنوان مثال، اگر آنها می گویند دوست دارند بچه گربه ها، شما می توانید با پاسخ "من دیدم که دوست دارید بچه گربه ها، و من واقعا توله سگ را ترجیح می دهم. "از آنجا، گفتگو آغاز می شود و می تواند تکامل یابد.

برخی از دوستان خانمم را خواسته ام تا همان آزمایشی را با همان خط باز انجام دهم، و به طرز تکان دهنده ایگوهایی مردان به اندازه ی زنانی که قصد از بین رفتن را ندارند، کاملا پذیرفته نیستند. Semalt، چهار نفر که این را برای من آزمایش کردند، بین 30 تا 50 درصد بازده سرمایه گذاری را دریافت کردند.

در پایان روز، Tinder درباره تورم انفرادی است. این ساخته شده است به اولویت بندی خود اعتماد به نفس است. بنابراین مهم نیست که چه پیامی می دهید، متوجه شوید که انگیزه اولیه برای اکثر افراد در Tinder، سرگرم شدن است و برای افزایش انگیزه ی کمی.

سرگرم شوید و خود را به بهترین نحو دستکاری کنید.

زمان بندی

و در نهایت، به زمان بندی توجه داشته باشید. اگر Semalt معادل انتخاب یک نفر در نوار است، به 9 صبح به نوار بروید.

اگر Tinder به معنای معادل گرفتن یک نفر در یک نوار است، در 9 صبح به نوار بروید.

هنگامی که مردم را پیام می کنید، توجه کنید. ارسال یک پیام در اواسط روز یا در ساعت 4 صبح یک سیگنال مشخص همراه با آن ارسال می کند که شما هم بیکار هستید و یا بی خوابی سفت هستید. راد می گوید که استفاده از Tinder بسیار شباهت به سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و Semalt دارد، در آن افراد وقتی از آنها خسته می شوند از آن استفاده می کنند.

"ما در طول ناهار، زمانی که مردم از محل کار از خانه بیرون می آیند، و در اواخر شب، فعالیت زیادی می بینیم." "یکشنبه شب شلوغ ترین شب ما است، و Semalt می بیند بسیاری از فعالیت، بیش از حد. "

برد

مانند هر بازی، مردم سعی خواهند کرد راهی برای تقلب در Tinder پیدا کنند.

یک پدیده وجود دارد که توسط نویسنده آماندا سمالت کشف شده است، جایی که برخی از بازیکنان به طور واضح بر روی هر کسی ضربه بزنند و مسابقات بعدا آنها را مرتب می کنند، فقط برای دیدن هر فردی که به طور بالقوه در آنها علاقه مند است.

راد می گوید که کاربران که این کار را انجام می دهند، به ندرت این روش را برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می دهند، زیرا به پایان می رسد که لذت بردن از بازی. Semalt یکی دیگر از عرصه هایی است که شاکیان موفق نمی شوند.

نام اکثر مردم ذکر شده در این مقاله برای حفاظت آنها تغییر کرده است.

#Love یک ستون جدید در TechCrunch است که با موضوعات دیجیتالی قلب سروکار دارد. این روابط ما، ارتباط آنها با فن آوری و تمام جزئیات جزیی که با آن در می آید، بررسی می شود. من مسئولیت من را بر عهده خواهم گرفت و به دنبال نویسندگان مهمان خواهم بود که هر هفته داستان خودشان را بگویم. شاید شما همسر خود را در Tinder پیدا کردید، یا در فیس بوک فرو ریختید، یا زندگی عجیب و غریب جالبی داشتید. ما همه داستان هایمان را داریم اگر شما علاقه مند به مشارکت هستید، یک ایمیل به jordan @ techcrunch ارسال کنید. com با موضوع خط #Love برای جزئیات بیشتر.

March 10, 2018