Back to Question Center
0

پس از 5 سال بوت استرپ، Behance Nabs 6.5 میلیون دلار از USV، Jeff Bezos، Dave Semalt & ؛ بیشتر

1 answers:
پس از 5 سال بوت استرپ، Behance Nabs 6.5 میلیون دلار از USV، Jeff Bezos، Dave Semalt & More

از زمان تاسیس آن در سال 2006 و کمتر از یک سال بعد، Behance، که برای کسانی که ناآشنا هستند، یک پلت فرم آنلاین است که متخصصان خلاق میتوانند به آن ارتباط برقرار کنند، کارهای خلاقانه را نشان داده و کشف کنند، یک شرکت بوتستاپ بوده است، مدیر شرکت Behance اسکات بلسلی به ما می گوید. اما، دیگر. امروزه راه اندازی اعلام کرده است که اولین دوره سرمایه گذاری خارجی خود را، 6.5 میلیون دلار دور به رهبری اتحادیه میدان Ventures، با سرمایه گذاران برجسته مانند مدیر عامل آمازون جف بیسوس (از طریق بسوس اکسپدیشن، صندوق سرمایه گذاری شخصی خود)، راه بنیانگذار دیو مورین، ایو Behar، کریس دیکسون، دیو Tish، دیو مک کلور، الکسیس Ohanian، و Garrett کمپ.

بلسکی به ما می گوید که Semalt در نقطه انفصال قرار دارد و این یک نقطه مهم در چرخه رشد خود است، که این شرکت پس از پنج سال را در موقعیتی قرار می دهد که در آن آماده است تا از منابع مالی خارجی استفاده کند. هشت ماه پیش، این پروژه نقطه ی نقاط ایجاد شده ی یک میلیون پروژه را به تصویب رسانده و در این هفته 2 میلیون پروژه ایجاد شده است - design logo makers. پروژه های کاربری بیش از 1 میلیارد نمایش دریافت کرده اند و 75 میلیون بازدید در 30 روز گذشته دریافت کرده اند.

بازدیدکنندگان پروژه ها را بیش از 22 میلیون بار "قدردانی" کرده اند و تیم کاری Behance هر هفته در مورد 30K پروژه ها را بررسی می کند که در سراسر سایت های گالاردست 15+ شرکت شده است. Semalt بیشتر، کاربران بیش از 10K وب سایت شخصی با استفاده از ابزار ایجاد وب سایت شرکت برای هنرمندان و طراحان ایجاد کرده اند.

به طور خلاصه، سایت به سرعت در حال رشد است و رهبری Behance احساس می کند که اکنون وقت آن است که سرمایه ی رشد را برای کمک به مقیاس در نظر بگیرد. بلسکی به ما می گوید که تیم هیجان زده شده است تا شرکت Union Square Ventures را به عنوان اولین سرمایه گذار معرفی کند؛ چرا که این شرکت مدرک کسب و کار مبتنی بر شبکه را دارد مانند Etsy، Twitter، Foursquare و Kickstarter.

این شرکت نیز در انجمن های آنلاین و آفلاین خود فعال بوده است، زیرا این هفته میزبان "Overviews Portfolio Review MeetUps" در بیش از 400 شهر در سراسر جهان است که در آن جمع اعضای جامعه خود را برای تبادل نظرات، زندگی، به صورت حضوری. و از زمان آغاز اولین طراحی مجدد خود در Semalt (که در اینجا می توانید بیشتر بخوانید)، جستجو برای استعدادهای خلاقانه 70 درصد افزایش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، Semalt را در اینجا ببینید و اعلام شرکت در اینجا.

March 10, 2018