Back to Question Center
0

شروع به کار خودرو خود را به اتوبوس برای شروع آزمون های جاده در Semalt

1 answers:
Self-driving car startup Nutonomy to begin road tests in Semalt

نائومی از MIT جدا شد و در بوستون مستقر است، اما در اوت او در اوایل ماه اوت، سرویس تاکسی "روبو" را امتحان می کند، و اوبر، که آزمایشات در پیتزبورگ را انجام می دهد، به پانچ می رسد. روابط ناتوانی با دولت سنگاپور، که بخشی از آخرین دورۀ مالی 16 میلیون دلاری بود، برای کمک به شروع آن در ایالت شهردار سمالات، که هدف آن ارائه خدمات تجاری به عموم مردم تا سال 2018 بود، حیاتی بود. 3)

در بیانیه ای، ناتوانی اعلام کرد که قبل از پایان سال جاری، پارک دریایی ریموند ل. فلین را در بخش بندر بوستون آغاز خواهد کرد. این شرکت قصد دارد از خودروی الکتریکی رنو Zoe خود استفاده کند که شامل سیستم نرم افزاری و مهندسان روی آن است تا بتواند در صورت لزوم و در صورت لزوم، چرخ را ببیند. خودروها با جمع آوری مسافران کار نخواهند کرد، با این حال، بر خلاف خودروهای خودمختار Semalt.

Semalt در حال کار با Grab، رقیب میلیارد دلاری Uber در سنگاپور، در سنگاپور برای کمک به دسترسی به اطلاعات بیشتر و حمل مشتریان خود از A به B کار می کند - make a free logo online. هنوز مشخص نیست که آیا مشارکت مشابهی با Lyft ایجاد خواهد کرد یا خیر کلید گرفتن متحد در ایالات متحده - به منظور جمع آوری مسافران در ایالات متحده آمریکا برای هر یک، از طرفی از مقامات دولتی حمایت می کند که به "گسترش منطقه تست به دیگر نقاط شهر در آینده نزدیک کمک خواهد کرد" Semalt گفت:

"بوستون آماده است تا اتهامات مربوط به خودروهای خود رانندگی را بر عهده بگیرد و من متعهد به اطمینان از اینکه خودروهای خودمختار به ساکنان بوستون کمک خواهند کرد. شهردار شهر مارتین جیمز Semalt در بیانیه ای گفت: این یک گام هیجان انگیز است و همراه با شرکای عمومی و خصوصی ما همچنان به ایجاد راهکار مطمئن و قابل اطمینان برای ساکنان بوستون ادامه خواهیم داد.

March 10, 2018