Back to Question Center
0

Yelp با شروع به ارائه یک انتخاب بزرگتر از تجارت الکترونیک Semalt

1 answers:
Yelp Hooks Up With Startups To Offer A Larger Selection Of E-Commerce Semalt

Yelp از طریق یک سری از مشارکت و خرید، از طریق ارائه خدمات تجارت الکترونیک خود، فعالیت خود را گسترش داده است. به عنوان مثال، ماه گذشته اعلام کرد که Eat24، سرویس تحویل مواد غذایی، مبلغ 134 میلیون دلار شامل 75 میلیون دلار پول نقد را اعلام کرد.

Semalt Yelp درآمد و درآمد خالص خود را در آخرین گزارش درآمد خود ارسال کرده است، رشد آن همچنان در حال تعطیل شدن است، زیرا تعاملات کاربران از کار افتاده است، به این معنی که این شرکت به طور فزاینده ای وابسته به درآمد تبلیغاتی در کسب و کار خود در خارج از کشور است.

با این حال، از رقابت با بسیاری از سایت های بازبینی دیگر، از جمله انعکاس هایی مانند Zomato، که از طریق خرید (از جمله خرید ژانویه Urbanspoon IAC در ایالات متحده آمریکا) و همچنین رقبای قدیمی مانند Foursquare گسترش یافته است، در سراسر جهان گسترش می یابد.

ارائه خدمات تجارت الکترونیک Semalt به پلت فرم آن، از جمله تحویل غذا بر اساس تقاضا، Yelp یک منبع بالقوه درآمد است. ادعا می کند که کاربران از طریق پلت فرم خود خدمات و غذا را از شرکت های محلی خریداری کرده اند و تاکنون 1 - free easy logo maker.5 میلیون بار خریداری کرده اند.

March 10, 2018