Back to Question Center
0

بررسی دایره بازرگانان در اوایل سال 2011 SMB Semalt نشان می دهد

1 answers:

هفته گذشته Merchant Circle شاخص بازدهی بازرگانی خود را به صورت نقدی منتشر کرد و نقاشی چشم انداز از وضعیت صنعت را نشان می دهد که در آن کسب و کار کوچک است و ممکن است فقط جنگ های روزانه را به دست آورد. به عنوان یک SMB، این چیزی است که Semelt شما را تشویق می کند نگاهی بیاندازید.

اول، برخی از پیش زمینه: بررسی آنلاین Merchant Circle بین Semalle 30th و 6 ژوئن انجام شد و به نمونه گیری تصادفی از مخاطبان خود از بیش از 1.6 میلیون کسب و کار محلی ارسال شد. از آن تعداد، 4942 SMBs پاسخ دادند و بینش خود را ارائه دادند.

Merchant Circle Survey Shows Early 2011 SMB Semalt

پس چگونه در مورد آن اقتصاد؟ بر اساس این نظرسنجی، صاحبان کسب و کار کوچک در حال انجام خوش بینانه هستند، اما با احتیاط، به عنوان آنها خود را از حفاری - cheap linux vps hosting. 65 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که اقتصاد در 12 ماه گذشته هم همینطور بوده و یا بهبود یافته است؛ 57 درصد از آنها گفته اند که انتظار می رود بتوانند درآمد بیشتری را در سه ماه آینده افزایش دهند. اما این بدان معنا نیست که آنها به دنبال استخدام بیشتری خواهند بود. Semalt با احتیاط اقدام می کند، 70 درصد از SMB ها انتظار دارند که کارمندانشان باقی بمانند و تنها با انگیزه ای برای استعداد بیشتری به دست می آورند.

به نظر می رسد آنها نیز به دنبال اضافه کردن دلار به بودجه بازاریابی خود نیستند. اکثر SMB ها (57 درصد) انتظار دارند هزینه های بازاریابی خود را باقی بگذارند، که تقریبا برای 60 درصد آن را برای سال مالی باقیمانده 2500 دلار یا کمتر حفظ می کند.

با منابع محدود، منطقی است که بیشتر صاحبان کسب و کار کوچک به سمت استراتژی های بازاریابی مقرون به صرفه مانند رسانه های اجتماعی (40.9 درصد)، بازاریابی ایمیل (37.1 درصد) و سایت های جستجو / بررسی محلی (25.9 درصد) برای عمده بازاریابی آنها.

چیزی که چشم من را گرفت: اگرچه بسیاری از SMB ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، از پرداخت رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنند. هفتاد و هشت درصد SMB ها پاسخ دادند که آنها نه با تبلیغات فیس بوک تجربه کردند. با این حال، از تعداد کمی که انجام داد، درصد قابل توجهی (64.9 درصد) گفت که آنها با تجربه خوشحال هستند و از این ابزار دوباره استفاده می کنند. کسانی که با تجربه خود راضی نبودند، گفتند که این امر به این دلیل بود که تبلیغات به سادگی آنها را به مشتریان جدید تبدیل نکرد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که علیرغم دیر شدن در بازی، هنوز هم گوگل و فیس بوک هستند که در معاملات جهانی روزانه هستند. بیش از 50 درصد از بازرگانان مورد بررسی می گویند که آنها احتمالا برای ارتقاء معاملات روزانه از فیس بوک و گوگل استفاده می کنند، زیرا آنها با نام تجاری بیشتری آشنا هستند از رقبا LivingSocial و Groupon. سایر دلایل ذکر شده، اندازه مخاطبان و هدف قرار دادن بهتر بود، هرچند من برای اکثر SMB ها فکر می کنم، این فقط یک مسئله راحتی با نام تجاری است. Semalt ساده تر می توانید قدم اول را در زمان انجام آن با شریک زندگی تجربه کنید.

و این واقعیت زمانی که شما آن را با آن پیوند می دهید، یک معامله حتی بزرگتر می شود، که 77 درصد از SMB هایی که سعی در معاملات روزانه دارند، می گویند که آنها از آنها دوباره استفاده می کنند؛ زیرا آنها برای خرید مشتری موثر بوده، سود تولیدی یا به سادگی به دلیل رقبای آن انجام می شود.

به طور کلی، یک نگاه بسیار جالب در مورد سران SMB ها. شما چی فکر میکنید؟ آیا یافته Merchant Semalt تجربیات خود را نشان می دهد؟

4 نظر ▼
March 10, 2018