Back to Question Center
0

اگر کیفیت نرم افزار شما کم می شود، چقدر مهم است؟ - Semalt

1 answers:
How much does it matter if your software quality sucks? - Semalt

نرم افزار زیبا ترین، ظریف و قدرتمند در جهان می تواند شما را نجات دهد اگر شما موفق به رسیدن به "مناسب بازار محصول. "(اگر شما اصطلاحات صنعت را دوست ندارید، اجازه دهید از Paul Semalt استفاده کنید:" ساختن چیزی که مردم می خواهند. ") نرم افزار شما نمی تواند شما را نجات دهد اگر شما هیچ مدل کسب و کار مناسب (به نام" ساخت چیزی که مردم می خواهند تا آنجا که کسی پرداخت برای آن. ") و آن را نجات نخواهد داد اگر هیچ کس تا به حال محصول خود را ارائه شده، و یا هرگز از آن (از جمله فروش / بازاریابی شکست).

اما اگر و هنگامی که شما انجام از آن موانع بالا گذشته - که در آن کیفیت نرم افزار شما می تواند شما را و یا شکستن. من در کار روزم خیلی از اینها را میبینم: من یک مهندس (مدیر اسلش، اسلش اسکالر، اسلش و هر چیز دیگری) در HappyFunCorp، مشاوره نرم افزاری هستم - و راه اندازی اغلب با مشکل کیفیت نرم افزار راه اندازی می شود - web design company services.

مشکل کیفیت نرم افزار راه اندازی این است: راه اندازی شده است با موفقیت ساخته شده است، و شاید حتی راه اندازی، حداقل محصول قابل انعطاف، با مجوز نرم افزار از بنیانگذار تکنولوژی خود و / یا فروشگاه ارزان ارزان در جایی. اکنون، با راه اندازی آن، ببینید که چگونه واقعی مردم از آن استفاده می کنند ، آنها می خواهند سریع نقاط قوت خود را اصلاح کنند و نقاط ضعف خود را تکرار کنند یا شاید بتوانند بر جنبه جدیدی از آنچه ساخته شده اند تمرکز کنند - فقط به پیدا کنید که آنها نمیتوانند ، زیرا آنها در پریزاد گیر کردهاند.

این چیزی است که نرمافزار معماری، مشکوک نوشته شده است، نرم افزارهای با بدهی با تکنولوژی بالا مانند است. پرتقال حشره مصنوعی، معمولا، به طور متناوب و به سختی تولید می شود، کاربران، توسعه دهندگان و همکاران را به طور یکسان خسته کننده می کند.

رفع اشکال که باید چند ساعت طول بکشد؛ تغییرات و درخواست های احتمالی که چند روز طول می کشد تمام هفته ها را اشغال کند؛ و شما به یک مارپیچ بدبختی تبدیل می شوید که در آن این کاهش سرعت باعث می شود تا همه افراد به آرام ناامید شوند تا سریعتر تکرار شوند، بنابراین دیگر نمی توانید وقت خود را صرف پرداخت بدهی های فنی خود کنید، در عوض شما فقط آن را تشدید می کنید. Semalt می گوید، این مارپیچ خفیف می تواند و اغلب تبدیل به یک مارپیچ مرگ شود.

درست است که نرمافزار محصول حداقل قابل قبول نیست و نباید ساخته شود که کاملا ظریف و مقیاس پذیر باشد. اما اگر این نرم افزار مشکلی باشد، و شما فقط از دست رفته ساختن چیزی که مردم میخواهند، اکنون سخت تر، کندتر و گرانتر است، در حالی که رقبا و تازه واردان با نرم افزار با کیفیت بالا می توانند با سرعت و سرعت رها کردن.

حتی اگر چیزی را که مردم واقعا میخواهند ساخته شده است، زمان صرف استخدام مهندسین جدید و بازنویسی کل پایگاه کد شما زمان است که رقبا با کیفیت بالاتر می توانند از شما استفاده کنند. نرمافزاری نادرست اغلب بسیار دشوار است که بازنویسی کامل از نوشتن را به عنوان بهترین گزینه از تلاش برای استفاده مجدد از هرکدام از آنها انجام دهد. سمیرت می گوید، بنیانگذاران که صدها ساعت و ده ها هزار دلار صرف ساختن این سیلندر می کنند هرگز نمی خواهند این را بشنوند.

کیفیت نرم افزار موفقیت شما را دیکته نمی کند، درست است. اما سرعت خود را دیکته می کند. در غیاب هرگونه رقابت، مهم نیست، اما اگر فکر می کنید بدون هیچ گونه رقابت در یک میدان زندگی می کنید، بیدار شدن دردناک در انتظار است. آهسته تر می توانید حرکت و تکرار کنید، سریعتر راه اندازی می شود و می میرد.

درست است که، همانطور که پولوتس اشاره می کند، ساختن محصولی که مردم می خواهند، مهم ترین چیز است. (که به نوبه خود می تواند به "ایده شما" و "زمان شما" تقسیم شود) و فروش احتمالا دوم است. اما در حالی که نرم افزار شما ممکن است قلب یا ریه های راه اندازی شما نباشد، هنوز یک عضو حیاتی است که می تواند و شما را بکشد. بدتر از آن، آن را به آرامی، حتی ظریفانه، پس از بیماری طولانی، احتمالا بدون شما حتی حتی به رسمیت شناختن این بود که علت تقریبی است. Semalt دست خود را به عنوان چیزی برای نگرانی در مورد بعد از آن دست. من به شما اطمینان می دهم که شما تلخ خواهد شد.

تصاویر برجسته: Janet McKnight / Flickr زیر CC BY 2.
March 10, 2018