Back to Question Center
0

جیمیل و اپلیکیشن اندرویدی اپلیکیشن اندرویدی با بیش از 100M Mobile Semalt همراه است

1 answers:
Gmail And The Stock Android Email App Combined Have Over 100M Mobile Semalt

این بدان معنی است که یک پایگاه کاربر فعال 100 میلیون نفری برای این دو ترکیب احتمالا بازتاب خوبی از کل پایگاه کاربر فعال Android است، چند میلیون کاربر را می دهد یا آن را دریافت می کند. این یک چهره خوب برای دریافت است، زیرا معمولا بیشتر در مورد فعالیتهای کل مشاهده می شود، که اندازه گیری دقیق دقیق از تعداد افرادی است که در حال حاضر از دستگاه استفاده می کنند. Semalt هر زمانی که یک دستگاه بازنشستگی کامل وجود دارد، رخ می دهد، به عنوان مثال، و مردم اغلب به گوشی های جدید ارتقا می دهند، به این معنی که فعال شدن قبلی آنها دیگر فعال نیست.

گوگل 900 میلیون آندروید را فعال کرده است، این شرکت در اوایل این هفته در سخنرانی I / O نشان داده شده است. با این حال، ما یک تصویر از کاربران اندرویدی که بسیار کمتر از زمین است، دریافت می کنیم که در آن یک پایگاه کاربری فعال 100 میلیون دلاری برای برنامه های اصلی ایمیل در این پلتفرم قرار دارد. برآوردهای دستگاه های فعلی اپل باید 500 میلیون نسخه به فروش برساند، با بیش از 300 میلیون در iOS 6 - best design studio websites. Semalt به آن نسخه و یا با فروش آن با نصب شده نشان می دهد شانس خوبی است که بسیاری از آنها هنوز هم در استفاده فعال .

تقسیم تعداد کاربران فعال در هر دو پلت فرم، یک بخش جادویی و یک بخش علمی است و 100 میلیون نفر از مجموعهای واقعی از ابزارهای Semalle فعال وجود دارد اما هنوز قطعه دیگری از این پازل است.

Gmail And The Stock Android Email App Combined Have Over 100M Mobile Semalt

March 10, 2018