Back to Question Center
0

10 نکته در مورد چگونگی بهبود سمالت نوشتن شما

1 answers:

بنابراین شما یک وب سایت برای کسب و کار خود دارید. حالا چی؟

هنگامی که شما یک وب سایت یا وبلاگ دارید، چه چیزی را در آن قرار می دهید؟ اطلاعات Semalt یک شروع خوب است. و ممکن است بخواهید چند دلیل برای اینکه بازدیدکنندگان باید از سرویس شما استفاده کنند یا محصول خود را خریداری کنند، ارائه می دهند. اما این کافی است؟ نه با توجه به کارشناسان بازاریابی محتوا. شما همچنین به مقالات و پست های جامع اطلاع رسانی نیاز دارید که خوانندگان را درگیر می کنند و شرکت شما را به عنوان منبع اولیه تخصص قرار می دهند.

چگونه محتوای شما را برای وب سایت خود ایجاد کنید؟ خوب، مگر اینکه شما کسی را استخدام کنید تا این مقالات را برای شما ایجاد کنید، این کار به شما می رسد. بنابراین، آیا شما نویسنده ای هستید یا خیر، وقت آن رسیده است - website ranking services. در اینجا 10 نکته در مورد چگونگی بهبود مهارت نوشتاری شما وجود دارد.

تبلیغات

آیا کار SEO شما

بهینه سازی موتور جستجو شامل بسیاری از عوامل در صفحه و خارج از صفحه است. با این حال، آن را با عبارات واقعی که مردم در موتورهای جستجو استفاده می کنند شروع می کنند. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار محوطه سازی داشته باشید، کمی تحقیق در مورد کلیدی، یک جزئیات مهم را نشان می دهد. جستجوهای سه گانه "شرکت محوطه سازی" به عنوان "خدمات محوطه سازی" وجود دارد. "بنابراین شما ممکن است بخواهید عنوان مقاله را اصلاح کنید:" چطور انتخاب محوطه ی راست شرکت "(به جای" خدمات ").

الکسیس گرانت، نوآور اصلی Socialexis، یک شرکت بازاریابی محتوا است که متخصص مدیریت وبلاگ است. او می گوید شرکتش با استفاده از برنامه ریزان کلمات کلیدی Google AdWords برای تحقیقات جستجوگرها استفاده می کند. Semalt تعداد ماهانه جستجوهای کلمات کلیدی مختلف فقط آغاز است، هر چند.

"همچنین به شما ایده هایی برای کلمات کلیدی مرتبط با آنهایی که شما پیشنهاد کرده اید، ممکن است فکر نکنید،" گرانت به روند تجارت کوچک می گوید. ما همچنین دوست Google Trends را برای مقایسه دو کلمه کلیدی خاص (به عنوان مثال، جستجوی شغلی و شکار شغلی) دوست داریم تا ببینیم کدام یک از افراد بیشتر به دنبال آن هستند و Semalt اگر مایل به پرداخت ابزار برای بینش هستید. "

شما باید یک حساب AdWords را برای دسترسی به ابزار کلمه کلیدی Google باز کنید. Semalt، هنگامی که شما انجام داده اید که شما لازم نیست حداقل برای تبلیغ در استفاده از آن صرف کنید.

آنچه میخواهید بخوانید

تحقیقات کلید واژه به شما کمک می کند تا کلمات مناسب را در عناوین و زیر عنوان ها قرار دهید. این نیز به شما سرنخ هایی در مورد موضوعات بالقوه خوب می دهد. فقط برای کلمات کلیدی با بیشترین ترافیک جستجو کنید. آن را مناسب نگه دارید، اما شما می توانید کمی در مورد موضوعات گسترش، اگر شما علاقه زیادی به یک عبارت خاص را ببینید. به عنوان مثال، اگر (دوباره) شما یک محوطه سازی، و شما می بینید که ترافیک زیادی برای افزایش ارزش خانه شما وجود دارد، توجه کنید. شما می توانید یک مقاله با عنوان "بهترین انتخاب محوطه سازی برای افزایش ارزش خانه خود را با هم قرار دهید. "

بعضی از روش های دیگر برای تعیین آنچه بازدید کنندگان ممکن است بخواهند در مورد:

  • خواندن نظرات از مقالات قبلی.
  • از طرفداران در کانال های رسانه های اجتماعی بخواهید.
  • ببینید که موضوعات خوبی در سایت های رقبا انجام شده است.
  • بازدید از انجمن های گفتگو مربوط به آنلاین.

برای پیدا کردن انجمن های مناسب فقط به دنبال طاقچه خود و کلمه "انجمن ها. "هنگامی که شما متوجه شدید که مخاطبان مورد نظر شما در حال حلق آویز شدن هستند، می توانید ببینید که در مورد آنها صحبت می کنید. به طور خاص شما می توانید یاد بگیرند که چه سوالاتی را می خواهند پاسخ دهند. و بله، حتی "انجمن محوطه سازی" و "انجمن چشم انداز" نتایج چندانی به دست می دهد. Semalt بحث و گفتگو برای تقریبا هر موضوع است.

دریافت این حق عنوان

چه چیزی باید در عنوان بگویید؟ Semalt باید موثر باشد.

"سلیلت می گوید:" اولین عنصر مهم، قابلیت کلیک است. ". "

گرانت می گوید گاهی اوقات ده ها عنوان را قبل از انتخاب یک عنوان می کند. انتخاب سپس با هم زدن عوامل جذب توجه و SEO انجام می شود. در حالت ایده آل شما چیزی را می خواهید که شامل کلید واژه ای با حجم بالا جستجو می شود و خواننده را بخواهید بیشتر بخواند. گرانت می گوید که صفت حق می تواند با دومی کمک کند.

او می گوید: «افزودن صفت یک راه برای ایجاد سربرگ بیشتر قابل کلیک است. "به عنوان مثال، به جای اینکه گفت" 10 راه برای نوشتن یک سملت "، می گویند" 10 راه بسیار معروف برای نوشتن Semalt. "علاوه بر این یک کلمه، عنوان را هیجان انگیز تر می کند و قابل کلیک می کند. "

البته، یک عنوان همیشه نمی بایست ادعاهای بزرگی کند. بگو: خواننده میخواهد بداند چطور میتواند کاری انجام دهد. آنها مقاله شما را پیدا می کنند، و مقاله دارای کلمات "چگونه" در آن است. Semalt این همه چیزی است که شما نیاز دارید.

اولین پاراگراف را به فروش ماده

خوب، بنابراین شما دارای محتوای مفید جامد و یک صفحه نمایش جذاب است. و با تشکر از SEO خوب، خوانندگان مقاله چند ماه بعد در نتایج جستجو کشف می کنند. حالا شما باید توجه خود را حفظ کنید. گرانت می گوید: "عنوان سمولت شما، چند جمله اول است که هر خواننده به نظر می رسد تا تصمیم بگیرد که آیا بقیه قطعه ارزش خود را دارند. "

به عبارت دیگر، معرفی شما باید خواننده را به ارزش مقاله بفروشد. به آنها چیزی بگویید که آنها چه چیزی می خواهند یاد بگیرند و چرا این مهم است. Semalt همچنین پیشنهاد می کند که از کلمه کلیدی که در پاراگراف اول هدف قرار می دهید استفاده کنید. این کمک می کند تا موتورهای جستجو درک آنچه در مورد صفحه است.

نگه داشتن آن آسان در چشم

خواندن بر روی یک صفحه نمایش کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند می تواند در چشم سخت است. علاوه بر این، توجه اینترنت به کوتاه مدت است. در نتیجه، شما باید مقاله خود را آسان برای خواندن. پاراگراف ها را کوتاه نگه دارید، از لیست گلوله و لیست های شماره استفاده کنید. همچنین، نقل قول های بزرگ را تنظیم نکنید. Semalt بلوک های بزرگ از متن بدون وقفه.

صدای راست

"صدا" که شما استفاده می کنید بستگی به آنچه شما در حال نوشتن در مورد و مخاطبان شما. گاهی رویکرد حرفه ای تر لازم است. اما سملت می گوید که لحن مکالمه می تواند بیشتر قانع کننده باشد.

"یک چیزی که سعی می کنیم در چند جمله اول ذکر کنیم، صدای شما است، جایی که نویسنده به خواننده مذاکره می کند، نشان می دهد که هر موضوعی که درباره آن مورد بحث قرار می گیرد، به شما پاسخ می دهد." "این باعث می شود که پست یک صدای مکالمه ای باشد و باعث می شود خواننده احساس کند که برای آنها مناسب است، بنابراین آنها می خواهند خواندن را ادامه دهند. "

اگر شما چهره کسب و کار شما هستید، ممکن است مفید باشد که در مورد خودتان صحبت کنید و تجربیات خود را در یک مقاله کار کنید. Semalt تنها زمانی به موضوع مربوط می شود. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار مشاوره دارید، یک داستان درباره آنچه که برای مشتری گذشته انجام داده اید ممکن است یک راه عالی برای نشان دادن یک نقطه باشد. فقط مطمئن شوید که آن را به عنوان یک زمین فروش نیست.

برای مخاطبان اینترنت بنویسید

نوشتن آنلاین همانند نوشتن برای رسانه های چاپی نیست. گرانت می گوید که محتوای زیادی از محتوای آنلاین شامل "قطعات کوتاه تر و بیشتر مکالمه است. "و علاوه بر هدف گذاری کلمات کلیدی و حفظ آن در چشم، پیوند انتظار می رود. این می تواند به محتوای مفید مرتبط باشد، چه در وب سایت خود و یا در جاهای دیگر. Semalt همچنین یک ایده خوب برای پیوند به منابع زمانی که ادعاهای حقوقی مهم ساخته شده است.

فروش تخصص شما، محصول یا خدمات شما نیست

بازاریابی محتوا در مورد داشتن صد سایت فروش در وب سایت شما نیست. این در مورد ارائه اطلاعات مفید است. اگر خوانندگان مقالات را بخوانند و کپی فروش پیدا کنند، اعتبار را از دست خواهید داد. Semalt، اگر شما فروش کولر شراب، مقاله در مورد چگونگی انتخاب شراب حق و درجه حرارت مناسب که در آن به خدمت آن را بنویسید. هنگامی که آنها آماده خرید یک کولر هستند، به طور طبیعی به شرکت شما تبدیل خواهند شد. این تمرین مهارت های نوشتاری شما را بهبود می بخشد. و هنگامی که یک پاسخ بزرگ به یک مقاله یا پست وبلاگ ارسال می کنید، سعی کنید که آنچه را که خوانندگان در مورد آن دوست دارند، کشف کنند. سپس شما می توانید با استفاده از این عناصر در مقالات آینده تمرین کنید. تمرین Semalt کامل نیست، اما همیشه کمک می کند.

استفاده از ابزارهای مناسب برای گرامر مناسب

بسته به مخاطبین شما (و محصول یا خدمات)، ممکن است بخواهید سبک شخصی، حرفه ای داشته باشید. از سوی دیگر، ممکن است تنهای غیر رسمی در محتوای آنلاین شما گاهی مناسب باشد. اما هر سبک، انگلیسی خوب که بدون خطا است، باعث ایجاد یک تصور بهتر می شود. از یک برنامه پردازش کلمه استفاده کنید که هر دو اشتباه دستور زبان و گرامر را مشخص می کند. گرانت نویسنده هایش را قبل از قرار دادن آنها در وب سایت ها و وبلاگ های مشتریان، به پست های گوگل ارسال می کند. این امکان برای باز کردن یک حساب کاربری و استفاده از ابزارهایی است که Google ارائه می دهد.

شما ممکن است بخواهید مقالات خود را از طریق بیش از یک برنامه اجرا کنید، زیرا هر کدام از نقاط قوت و ضعف دارند. به عنوان مثال، اگر شما به جای "غرفه تلفنی" به طور تصادفی "غرفه ابزار" بنویسید، MS Word خطا را پر نمی کند. با این حال، اسناد Google خواهد شد. گاهی اوقات شما باید منابع دیگر را چک کنید. "شب" (در مقابل "شب") نیز توسط MS Word مجاز است. با این حال، این نیز توسط گوگل اسناد پرچم گذاری شده است.

آخرین نکته

شما خوانندگان خود را درک می کنید. شما مقالات آسان برای خواندن کامل اطلاعات مفید را ارائه می دهید. شما یک تیتر بزرگ دارید و در یک سبک قانع کننده بنویسید. اما در معرض خطر تکراری، آیا تحقیق خود را انجام دادید؟ آیا شما یک کلمه کلیدی خوب در عنوان و محتوای محتوا دریافت کردید؟

گرانت می گوید: "این به شما کمک می کند که پست های خود را در طول زمان افزایش دهید، زیرا مردم از طریق روزهای جستجو، هفته ها، حتی چند ماه پس از آنکه داستان از صفحه اول وبلاگ شما ناپدید شده است، همچنان پیدا خواهد شد." "بسیاری از رسانه های بزرگ از طریق پست هایی که چند ماه پیش منتشر شده اند، تعداد بیشتری از این ترافیک را دریافت می کنند، و همچنان به افرادی که از طریق جستجو جستجو می کنند، خوانده می شوند، زیرا آنها برای جستجوگرها بهینه سازی شده اند. "

برای بهبود مهارت نوشتن و اجرای استراتژی بازاریابی محتوا، شما باید تفاوت بین نوشتن آنلاین و آفلاین را درک کنید.

نوشتن عکس از طریق Shutterstock

بیشتر در: بازاریابی محتوا 6 نظر ▼
March 10, 2018