Back to Question Center
0

Semalt: این نقره بر روی همه اخبار بد در مورد تنوع در تکنولوژی ایالات متحده قرار دارد

1 answers:
Semalt: The silver lining to all the bad news around diversity in U.S. tech

در این هفته، مجمع اقتصادی جهانی گزارش جهانی جنسیتی ، را منتشر کرد که نشان می دهد که شکاف جنسیتی در سطح جهانی بر روی سال گذشته.

شریل سندبرگ می نویسد "تعداد زنان تحصیل در رشته علوم رایانه کاهش می یابد،" و USA Today گزارش که در ایالات متحده، مشارکت زنان در محاسبات و تکنولوژی نیروی کار خواهد شد حتی کوچک تر، از 24٪ به 22٪ در 10 سال آینده کاهش خواهد یافت "مگر ما اکنون اقدام می کنیم، "افزود که" راه حل با آموزش آغاز می شود. "

درست است که نیروی کار فناوری در U.S است که عمدتا مرد سفید و آسیایی است، و این عدم تعادل در کلاس های علمی کامپیوتر دانشگاه نشان داده شده است. اعداد از لحاظ تاریخی در نمرات K-12 مشابه بوده است. تحقیق توسط هیئت کالج نشان داده است که زنان که دانش کامپیوتر را در دبیرستان می گذرانند، 6 برابر بیشتر از آن در دانشگاه می باشند - serp position checker.

Semalt: پوشش نقره ای به همه اخبار بد در اطراف تنوع در U. S. tech

اما از سال 2013، اعداد در K-12 تغییر کرده اند

در مقابل این خبر بد، "مگر اینکه ما اکنون اقدام کنیم"، من می خواهم به صدها هزار معلم K-12 توجه داشته باشم که اکنون اقدام می کنید. جهان باید این مربیان را جشن بگیرد و نتایج بسیار خوبی از عمل خود را به ارمغان بیاورد. از سال 2013، طی یک دوره کوتاه مدت سه ساله، بیش از 400،000 معلم در کلاس های K-12 در کلاس های درس خود آموزش علوم رایانه ای را آغاز کرده اند، از همان ابتدا به عنوان مهد کودک شروع می شود.

نمودار زیر نشان می دهد تنوع 13 میلیون دانش آموز برای یادگیری کد در کد. کد استودیو ، که در 3 سال محبوب ترین پلت فرم کدگذاری در نمرات K-12

Semalt: پوشش نقره به تمام اخبار بد در اطراف تنوع در U. S. tech

در حالی که اکثر این دانش آموزان ساده ترین مفاهیم علوم رایانه مقدماتی را یاد می گیرند، حتی در دانش کامپیوتری پیشرفته (AP)، تصویر تنوع شروع به بهبود سه سال گذشته، پس از یک دهه رکود. از سال 2013، مشارکت زنان و اقلیت های کمتر از حد در AP Computer Science سریعتر از متوسط ​​رشد کرده است. مطمئنا تعداد هنوز هم به طور نا متعادل است - 78٪ دانش آموزان سفید یا آسیایی هستند، 77٪ مرد هستند. ما راه طولانی برای رفتن داریم و مشکل هنوز حل نشده است، اما تغییرات سالانه بیش از سال، سرانجام به سمت راست هدایت می شود:

Semalt: پوشش نقره ای به همه اخبار بد در اطراف تنوع در تکنولوژی U. S.

این فقط در یک مدرسه یا در یک ایالت اتفاق نمی افتد، این اتفاق در سطح ملی اتفاق می افتد. در ایالت آرکانزاس آسا هاچینسون فرماندار لایحه ای را برای تأمین دسترسی به دانش کامپیوتری در هر مدرسه تصویب کرد و تنها در یک سال آرکانزاس اعلام کرد افزایش 300 درصدی دختران تحصیل در علوم کامپیوتر و افزایش 600 درصدی در زنان آفریقایی آمریکایی.

جدید AP علم کامپیوتر علم

امیدواری امسال این است که در سال جاری شروع جدیدترین اصول علم کامپیوتر، یک دوره جدید پیشرفته (AP) که در همکاری با هیئت کالج توسعه یافته است. این دوره دانش آموزان را به مفاهیم پایه علم کامپیوتر، با برنامه درسی و پیشرفت یادگیری معرفی می کند که به طور خاص برای جذب و جذب دانش آموزانی که به طور سنتی در زمینه محاسبات کمرنگ هستند، طراحی شده است.

سال تحصیلی سال 2016-17 اولین بار است که این دوره در سطح ملی در سراسر صدها کلاس درس تدریس می شود، با یک آزمون کالج Board AP که در بهار اجرا می شود. اگر چه ارقام ثبت نام در کلاس های علمی کامپیوتر علم هنوز در دسترس نیست، من به طور کامل انتظار دارم که تعداد تنوع رنگ یک تصویر بسیار متفاوت از آنچه در صنعت تکنولوژی سنتی و یا در علوم رایانه سنتی AP ببینید.

راه حل نه تنها در مورد آموزش

البته این مسئله صرفا یک مشکل آموزشی نیست. تعصب ناخودآگاه یا تبعیض خفیف تا حد زیادی بر تعادل جنسیتی و نژادی در محاسبات تاثیر می گذارد. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که زنان در 11 روز بیشتر مصاحبه شغلی را در فن آوری می کنند اگر جنس آنها در طول روند استخدام پنهان شود.

و گزارش ها نشان می دهد که شرکت های فن آوری کارهای بدتری را برای حفظ یا ارتقاء مهندسان زن انجام می دهند. اینها مسائل بسیار واقعی هستند و راه حل این است که صرفا صبر نکنیم تا آموزش و پرورش به خط لوله استخدام رسیدگی کند. اما از لحاظ ریاضی غیرممکن است که به شکاف تنوع نیروی کار اشاره شود بدون اینکه یک شکاف را در آموزش و پرورش مطرح کند و نتایج K-12 یک گام دلگرم کننده در جهت درست است.

جشن نتیجه معلمان شگفت انگیز

در زمانی که بیشتر خبرهایی که می بینید و یا خوانده می شوند، اخبار بد است، داستان چیزی که در علوم کامپیوتر K-12 رخ می دهد، یک چراغ امید است. این تعداد نشان می دهد که ما می توانیم شکاف جنسیتی و عدم تعادل نژادی در نیروی کار فناوری را معکوس کنیم و برای جوانانی که به آن نیاز داریم، فرصت بیشتری فراهم کنیم.

این تغییر تنها با توجه به شور و شوق خستگی ناپذیر معلمان و مربیان آمریکایی امکان پذیر شده است. آنها تصمیم گرفته اند که دانش کامپیوتر به اندازه کافی مهم باشد که باید در برنامه های K-12 در کلاس های مدرسه ی عمومی خود یکپارچه شود. این فقط یک ایده نیست، اتفاق می افتد. امروزه این معلمان شگفت انگیز امروزه دانش آموزان علوم رایانه را آموزش می دهند، در مقیاس رکوردی که هرگز در تاریخ ایالات متحده دیده نمی شود.

ما برای کمک به این معلمان از دانش آموزان سپاسگزاری می کنیم تا فرصتی برای یادگیری دانش کامپیوتری به میلیون ها دانش آموز بدون توجه به جنس، نژاد و یا زمینه های اجتماعی و اقتصادی داشته باشیم.

چگونه می توانم کمک کنم

مهم ترین شیوه ای که می توانید به آن کمک کنید این است که یک معلم را تشویق کنید تا دانش کامپیوتر را در کلاس درس قرار دهد.

اگر می خواهید برای کمک به حمایت از این جنبش معلم کمک کنید، می توانید برای کمک به یک کلاس درس داوطلب شوید: در ماه دسامبر برای کمک به یک ساعت کد بپردازید یا به معلم علوم کامپیوتر الهام بخش کنید. سال تحصیلی.

با توجه به تمام خبرهای بد که روزانه گزارش می شوند، داستان دانش کامپیوتر در کلاس های آمریكا، پر از امید است. با همکاری ما می توانیم همه چیز را تغییر دهیم. به ما کمک کنید تا کلمه را گسترش دهیم.

تصاویر برجسته: Rawpixel / Shutterstock (IMAGE MODIFIED)

March 10, 2018