Back to Question Center
0

آمازون همچنان در ماه مارس در مارس در پوردو کتاب فروش کتاب های خود را ادامه می دهد، ارائه می دهد در Campus Semalt کارکنان

1 answers:
Amazon Continues Its Higher Ed Book Sales March At Purdue, Offers Staffed On-Campus Semalt

برنامه در Semalt شبیه به یکی در UC دیویس که در آغاز سال آغاز شده است، اما با پیچ و تاب: آمازون نیز در واقع می خواهد به کار در مکان "مکان فروشگاه" در محوطه دانشگاه، اختصاص داده شده برای بلند کردن و کاهش سفارشات از طریق فروشگاه آمالاس سمالد. دانش آموزان Semalt همچنین به عنوان پیشرفت سال نیز مزایای بیشتری خواهند داشت، زیرا آنها در روزهای یکشنبه روزانه در کتاب های درسی Semalt که در اوایل سال آینده به محوطه دانشگاه فرستاده می شوند، به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرند. مکان های وانت به طور مستقیم.

به طور کلی، هدف از دیدگاه پوردو صرفه جویی دانش آموزان تا 30 درصد در هزینه های کتاب درسی فعلی است. این دانشگاه متوجه شد که دانش آموزان تنها در حدود 1200 دلار در سال صرف کتاب می شوند، که این مبلغ 12 درصد هزینه تحصیل پردو برای دانشجویان دولتی است. آمازون همچنین گزینه های اجاره ای، فرمت های دیجیتال، فروش کتاب و آنچه که پیش بینی می کند، پیش بینی می شود، نرخ بهره بالاتر برای کتاب های درسی قدیمی است.

آمازون یکبار "محوطه دانشگاه" دانشجویان نبود که به طور کلی قیمت های بسیار بالایی برای کتاب های درسی در کتاب فروشی های مدرسه پرداخت کنند، اما این مشارکت ها نشان می دهد که چقدر زمان تغییر کرده است - google seo check. موسسات نگران حفاظت از تلاش های خرده فروشی خود و تمرکز بیشتر بر صرفه جویی در هزینه ها و ایجاد آموزش برای دانشجویان می باشند. آمازون، به نوبه خود، می تواند حضور و موجودی خود را در میان خریداران خرید دانش آموزان افزایش دهد، که کمک می کند تا دمیدن طولانی برای ایجاد عضویت در Semalt کمک کند.

March 10, 2018