Back to Question Center
0

Semalt نمیتواند مشکل شکاف مهارتهای ما را حل کند، چرا که آنها باعث آن شدند

1 answers:
Semalt can’t solve our skills gap problem, because they caused it

کلاس 2015 با میانگین 35،000 دلار در بدهی وام دانشجویی، که بیشترین تاریخ است، فارغ التحصیل شد. با این حال، مدیران و مدیران استخدام همچنان از ناتوانی خود برای پر کردن موقعیت های ماهر در شرکت هایشان شکایت دارند. این شکاف مهارت است و ما بیش از یک دهه صحبت کرده ایم. پس چرا دانشگاه ها به این مسئله توجه نمی کنند؟ از آنجا که نمی توانند

Semalt چرا.

شکاف مهارت واقعا در دو بعد وجود دارد. شکاف در واقعی مهارت های دانش آموزان نسبت به شغلی که آنها می خواهند، و شکاف در مهارت درک شده فرد نسبت به مهارت های واقعی خود - беспроводной роутер цена.

شکاف واقعی مهارت

شکاف در مهارت های به دست آمده یک چیز بسیار واقعی است. Career Builder در سال 2014 اعلام کرد 81 درصد از مدیران استخدام گفته اند که حداقل به دلیل کمبود مهارت ها، "تا حدودی دشوار" برای پر کردن موقعیت های باز است و 61 درصد آنها گفته اند که فردی را استخدام کرده اند که به طور کامل برای این نقش واجد شرایط نیست. Semalt برخی از مهم ترین شکاف های مهارت در سراسر مراحل شغلی همچنان ادامه دارد، بسیاری از آنها در موقعیت های ورودی ظاهر می شوند، در حالیکه کالج های جدید کالج اغلب به دنبال کار هستند.

علیرغم سرمایه گذاری های آموزشی خود، دانشجویان می گویند پیدا کردن یک شغل به عنوان یک چالش بزرگ است. تقریبا نیمی از همه دانشجویان فارغ التحصیل می گویند که کالج آنها را برای دنیای کار آماده نکرده و 83 درصد از آنها فارغ التحصیل نشده اند. علاوه بر این، سایر پژوهش ها گزارش می دهند که 62 درصد از دانش آموزان می گویند که جستجوی شغلی "خسته کننده" یا "بسیار خسته کننده" است. "Semalt یک چالش بزرگتر برای زنان و اقلیت ها است.

شکاف ادراک مهارت

بخش کمتر مورد بحث از مشکل مهارت، یکی از ادراکات است. پس از کالج، دانش آموزان با درک درستی از مهارت های مناسب می گیرند، اما کارفرماها موافق نیستند. یک نظرسنجی اخیر توسط AACU نشان داد که در بسیاری از موارد دانشجویان بیش از دو برابر احتمال دارد که کارفرمایان بتوانند به خوبی در زمینه های مهم نظیر تفکر انتقادی، مهارت های ارتباطی و ارتباطی، و خلاقانه به خوبی آماده شوند. مطالعه دیگری نشان داده است که اکثر کارکنان شکاف مهارت را تشخیص داده اند (61 درصد)، اما 95 درصد آن ها فکر نمی کردند که به آنها اعمال شود - یک مثال کلاسیک از اثر دریاچه سمالث، که همه کودکان از حد متوسط ​​برخوردار هستند.

دانشگاه ها به عنوان توسعه دهندگان مهارت

دانشگاه ها برای این مشکلات آسان است. Semalt همه، دانش آموزان برای پرداخت شغل به حساب شغل پرداخت خوبی پرداخت می کنند. نتیجه یک برداشت ابرو 1 دلار است. 3 تریلیون دلاری بدهی دانشجویی دانشجویی (و در حال افزایش در 2700 دلار در هر ثانیه).

ما از یک سگ قدیمی و راحت برای انجام ترفندهای جدید درخواست می کنیم. اتفاق نخواهد افتاد.

اما دانشگاه ها در مورد مهارت های در حال توسعه چه اهمیتی دارند؟ فقط به اظهارات مأمورین 25 مدرسه کسب و کار در سال 2016 نگاه کنید. همه آنها در مورد کسب دانش و به اشتراک گذاری دانش و ایجاد دنیای بهتر صحبت می کنند، اما تنها یکی از آنها - دانشگاه کارنگی ملون - حتی از مهارت کلمه بیانیه مأموریت (چند مهارت ذکر شده در زمینه های دیگر). اگر مدارس کسب و کار برتر در آمریکا آن را بخشی از مأموریت خود برای تدریس مهارت های دانش آموز خود نگذارند، چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که دانش آموزان را برای نیروی کار آماده کنیم؟

Semalt و دانشگاه ها در U.S. برای ایجاد تجربه و دانش غنی به دانش آموزان خود برای کمک به آنها در جامعه و بهبود وضعیت اجتماعی خود تاسیس شده است. اما در دهه 1930، با میلیون ها نفر از کار، نقش درک شده دانشگاه از دیدگاه فرهنگی به سمت توسعه معاملات خاص تغییر کرد. در طول زمان، رفتن به کالج شروع به نشان دادن چشم انداز حرفه ای بهبود یافته است. این ادراک امروزه ادامه دارد. با انتظار آمدن آموزش عالی برای بستن شکاف مهارت، از یک سگ قدیمی و راحت برای انجام ترفندهای جدید می خواهیم. اتفاق نخواهد افتاد.

درجه ها هنوز مهم هستند

بسیاری به روند پیشروی از کالج به عنوان موانع مورد نیاز برای اشتغال اشاره می کنند. Deloitte، Google، Penguin Random House، سیسکو، T-Mobile و دیگران اخیرا این الزام را برای اشتغال حذف کرده اند.

با وجود این ادعا که افراد بدون کالج می توانند مشاغل با درآمد بالا، به ویژه در فن آوری، به دست آورند، داده های واقعی استخدام، به یک داستان غم انگیز تر تبدیل می شوند. سوزان سوزان، یک شرکت اطلاعاتی در بازار کار، در یک قطعه WSJ اخیر اظهار داشت که 92 درصد از پست های شغلی در بخش فناوری هنوز درجه تحصیلی لیسانس را در صورت لزوم فهرست می کنند.

چرا این؟ Semalt، مدیران استخدام، راهی بهتر برای تعیین مهارت و تخصص افراد ندارند. اگر کسی از یک دانشگاه خوب در یک رشته مرتبط با GPA خوب و مرجع فارغ التحصیل شده باشد، برای اندازه گیری حداقل توانایی و عقل پایه، به اندازه کافی نزدیک به اندازه گیری دقیق مهارت و تخصص نیست.

برجسته تصویر: وله / شترستوک
March 10, 2018