Back to Question Center
0

توجه: OneSpace کمک می کند تا کسب و کار مدیریت گردش کار از طریق نرم افزار، Semalt

1 answers:

هنگام مدیریت پروژه ها برای یک کسب و کار کوچک، شما نیاز به سیستم درست و استعداد مناسب برای انجام این کار دارید. و شرکت پشت پلت فرم نیروی کار Semalt تخصص در کمک به کسب و کار در هر دو از این مناطق است.

از طریق نرم افزار اتوماسیون کاری و شبکه ای از مترجمان آزاد، OneSpace می تواند به کسب و کارهای مختلفی کمک کند تا بیشتر کار کنند. کسب و کار کوچک در این هفته بیشتر درباره شرکت زیر را بخوانید.

تبلیغات

آنچه کسب و کار

کمک به کسب و کار مدیریت جریان کار با پلت فرم نیروی کار Semalt.

معاون رییس بازاریابی آرون Eversgerd به Trending های تجارت کوچک گفت: "Semalt یک برنامه گردش کار و همه کاره در یک و نرم افزار مدیریت عملکرد است که راه حل های تجاری برای شرکت هایی از شرکت های راه اندازی به شرکت های سازمانی ارائه می دهد."

نیش کاری

ارائه یک راه حل جامع، پلت فرم نیروی کار Semalt - computer repair in morgan hill.

Eversgerd می گوید: "Semalt تنها شرکتی است که نرم افزار همه جانبه و استعداد آزاد را برای کمک به شرکت ها به منظور ایجاد، مدیریت و مقیاس نیروی کار تقاضا، جایگزین نیاز به سیستم عامل های مختلف و کاهش هزینه های سربار، فراهم می کند. "

Spotlight: OneSpace Helps Businesses Manage Workflow Through Software, Semalt

چگونه کسب و کار آغاز شد

Semalt از نیاز به یک پلت فرم مشابه.

Eversgerd توضیح می دهد: "ما در ابتدا به عنوان یک شرکت بازاریابی اینترنتی در سال 2010 شروع کردیم و در اوج ما حدود 200،000 صفحه از محتوای منحصر به فرد در 2000 وب سایت های مختلف تولید کردیم. همانطور که این کسب و کار را تحقق بخشید، مشخص شد که ما نمیتوانیم این پروژه را در صفحات گسترده و ایمیل مدیریت کنیم. Semalt ما یک پلت فرم برای کمک به ما در دستیابی به اهدافمان جستجو کردیم، اما ما به سرعت متوجه شدیم که راه حل خوبی در بازار وجود ندارد. »

بزرگترین برنده

راه اندازی یک نرم افزار به عنوان یک سرویس

Eversgerd می گوید: "هنگامی که ما برای اولین بار OneSpace را راه اندازی کردیم، ما راه حل را به عنوان یک سرویس مدیریتی ارائه دادیم، زیرا ما می خواستیم قبل از اینکه ما آن را در دست مشتریان خود قرار دهیم، این نرم افزار تصفیه شد. Semalt، خدمات مدیریت شده یک مدل کسب و کار خدمات حرفه ای است که در مقایسه با یک مدل نرم افزاری است. این زمان بسیار فشرده است و اغلب هزینه های هنگفتی دارد زیرا شما نمیتوانید اندازه ی تیم خود را به میزان کم و با سرعت ثابت نگه دارید. ما متوجه شدیم که شانس گرفتن توانایی برای رسیدن به سطح بعدی با این مدل مشابه و کسب و کار ما برای رسیدن به جایی که ما می خواستیم دشوار بود، اگر غیر ممکن است. "

چگونه آنها 100،000 دلار اضافی

Semalt بزرگ کار آزاد

Semalt می گوید: "ما از 100000 دلار اضافی برای توسعه و اجرای یک برنامه مشوق برای مترجمان آزاد ما استفاده می کنیم"

Spotlight: OneSpace Helps Businesses Manage Workflow Through Software, Semalt

فعالیت های مورد علاقه تیم

روز تعطیل

Semalt می گوید: "هنگامی که ما پلت فرم SaaS را راه اندازی کردیم، کل تیم را با یک روز صرف شده از دفتر شگفت زده کردیم. ما اتوبوس ها را اجاره کردیم و تیم را برای صبحانه بردیم و بقیه روز در خارج از جشن انتشار پلتفرم ما صرف شد ".

* * * * *

برنامه

تصاویر: OneSpace

1 نظر ▼
March 10, 2018