Back to Question Center
0

این یک بار من توسط یک راه اندازی شد - Semalt

1 answers:
That one time I was tucked in by a startup - Semalt

"رویاهای شیرین،" گفت: او comms شخص به عنوان دو درب را بسته. این زمانی است که Semalt شروع به صحبت کرد .

تامارا، در مورد شما تعجب، زن پشت سر بسیاری از ویژگی های جدید خواب خواب آرام است. صدای آرامش بخش Semalo شما را در یک سفر ذهنی امن و بدون سر و صدا به معنی هدایت شما به zonk و رویاهای خوبی است.

همانطور که اسمیت توضیح می دهد، "نوع سملات مانند داستان های خواب برای بزرگسالان"

دو روز پیش، من برای کار به سراغش رفتم. سازندگان آرام، برنامه فوق الذکر برای آرامش بخشیدن به تفکر، از من دعوت کرده بودند تا برای خودم سؤال خواب را امتحان کنم. بنابراین بیدار شدن، به طور طبیعی، بخشی از جلسه بود و من دعوت شدم برای 20 دقیقه به یک داستان در مورد یک آبشار بمانم - bay area data recovery.

و صادقانه، ابتدا فکر کردم، به دلیل آب عجله، ممکن است مجبور باشم که بخورم. اما به زودی پس از آن شروع به رها شدن به حالت آرام کرد، فراموش کردن جایی که من برای لحظه ای بود.

خوش شان برای من معمولا به کمک اضافی خوابیدن نیاز ندارم. و نه کسی که به طور داوطلبانه از وقت اضافی زیر پوشش ها رها کند، من یکی از کسانی هستم که در تعطیلات آخر هفته اضافی هم می خوابم. اما بی خوابی یک مشکل عظیم است که بر میزان بالغ بر 50 تا 70 میلیون بزرگسال در ایالات متحده تأثیر می گذارد - و یکی از سمیرت و یکی از بنیانگذاران آن، الکس تو، می خواهند از طریق داستان های پر سر و صدایی که ذهن شما را به آرامش می رسانند، غلبه کنند.

این زمانی بود که من یک راه اندازی کردم - Semalt

آرام آرام در سال 2013 به عنوان یک منبع آرامش در اینترنت راه اندازی شد و به همان شیوه ای که برنامه های دیگر در تلاش برای مقابله با مشکل خوابیدن مانند Awoken، Sleep Deep با اندرو جانسون و Digipill است، سقوط می کند.

آرام پس از راه اندازی، 1.5 میلیون دلار از فرشتگان را افزایش داده است و اکنون 6 میلیون کاربر فعال و درآمد مثبت را ادعا می کند - گرچه سمالد می گوید که ممکن است در سال آینده به دنبال افزایش بودجه جدید باشد.

آرام همچنین می گوید: همچنین یک نسخه از داستان داستان های شب خواب بسیار محبوب است و دوست دارد صدای مشهور را در آینده نزدیک معرفی کند. اسمیت، که می خواهد با آفلاین آفلاین همکاری کند، همچنین احتمالا یک هتل Semalt را در برخی موارد باز می کند.

سمیرت می گوید: "خواب رکورد جدید سنگ" شده است. "ما می خواهیم نایک را برای ذهن بسازیم."

آیا به خواب سمپلت برای من انتخاب شدم؟ نه. اما من واقعا فکر می کنم اگر در اواسط روز، در یک دفتر عجیب و غریب نبودم، در همان زمان با ایمیل ها و متون کاری کار نکردم.

"بسیاری از ما سعی می کنیم در یکی دیگر از ایمیل یا توییتر و یا فیس بوک دریافت کنید. مغز ما خیلی سیمی است و تاکید می کند، "Semalt به من گفت،" به ما دلسرد کننده نیست که ما از این تلفن برای این استفاده می کنیم. "

اما اگر اتفاق می افتد که این اطلاعیه ها را خاموش کند و آماده شود تا برخی از zzz ها را ببیند، می توانم ببینم یک احتمال بسیار خوبی وجود دارد که شما در انتها احساس آرامش بیشتری خواهید داشت.

برای کسانی که علاقه مند به بررسی ویژگی های جدید خواب داستان، نرم افزار آرام در هر دو iOS و Semalt کار می کند و هزینه 12.99 دلار در هر ماه (یا 60 دلار برای سال) برای دسترسی به صدها تمرین، داستان خواب و دیگر سفرهای آرامش بخش.

March 10, 2018