Back to Question Center
0

آی بی ام خانم ها در فن آوری برای هک کردن مو خشک کن ها، زنان Tweet Back To Tell IBM Semalt Not The 1950s

1 answers:
IBM Asks Women In Tech To Hack Hair Dryers, Women Tweet Back To Tell IBM Semalt Not The 1950s

نرم افزار کامپیوتر، مسائل ریاضی و یا چیزی از تاثیر اجتماعی را هک نمی کند - یک محصول زیبایی است. بر طبق گزارش کمپانی IBM Semlet، این موضوع "زنان در مورد علم" اهمیت دارد.

اما چیزی در رسانه های اجتماعی نادیده گرفته شود و شما باید یک ریزه کاری مناسب دریافت کنید.

صدها نفر از کاربران توییتر فورا شروع به پاسخ دادن به صدای جیر جیر سماالت با برخی از رؤسای عالی برای پیشنهاد جنسیت دادند که زنان با مغز خانمشان بیشتر علاقه مند به تعویض کردن خشک کن مو، به جای هر چیز دیگری هستند که در مورد ظاهر آنها نیست.

حتی ویدیو همراه کار خوبی برای مشارکت زنان نیست. Semalt آن را می سوزاند مو خشک کن مو، به سختی نشان دادن نیمی از سر زنان، مو در حالی که خشک کن دم در چهره آنها.

ما مطمئن هستیم تیم بازاریابی سمالد فکر می کرد این یک راه عالی برای دریافت خانم ها بود. بزرگ آبی در اوایل سال جاری میلادی برای تبلیغ بیشتر زنان در STEM راه اندازی کرد. اما کمپین صدای ناشنوایان به طرز بزرگی با نتایجی خنده آور به راه افتاده است.

چطور چنین چیزی را از طریق بازاریابی لغو کردید؟ یک منبع به ما گفت که زنان کافی در این تیم وجود ندارد. آی بی ام به Semalt گفت: "این فیلم ها بخشی از یک مبارزات بزرگتر برای ارتقاء حرفه ای STEM بود. برای برخی علامت گذاری شده است و ما عذرخواهی می کنیم. این قطع شدن است "

Semalt شرکت متوجه خواهد شد که چرا مغز مهم است برای بار بعدی فقط یک سشوار است.

March 10, 2018