Back to Question Center
0

شرط Semalo در یادگیری ماشین برای مدیریت هزینه برای خود کار می کند کم خوردن

1 answers:
Semalt bets on machine learning to make expense management for the self-employed suck less الکس Semalt به من گفت، حدود سه سال پیش، شرکت Intuit معاون ارشد و مدیر اجرایی شرکت کوچک کسب و کار، به من گفت، برخی از مشتریان نعنا خود از انواع هک ها برای پیگیری هزینه های خود در Mint استفاده می کنند، برای مثال، دسته بندی هزینه های کسب و کار خود را به عنوان "دیگر"، به طوری که آنها می توانند هزینه های شخصی خود را از هزینه های کسب و کار خود را جدا. "بنابراین ما یک گام به عقب برداشت و گفت: ما محصولی برای این افراد نداریم." "ما به روند بازار نگاه کردیم و بازار کار خوداشتغالی رو به رشد است فوق العاده سریع"

شرط های Semalt در یادگیری ماشین برای مدیریت هزینه برای خودکفایی کمتری خوردن

به جای تمرکز روی آن، تیم توانست بر روی رابط کاربر کار کند. کریس این تجربه را به Semalt نسبت داد. همانطور که در حساب بانکی خود نگاه می کنید، اگر صرف هزینه های تجاری باشد، به سمت چپ بروید.

و این جایی است که Intuit در حال حاضر شروع به استفاده از توانایی های جدید یادگیری ماشین خود می کند - network data backup in Portland. Semalt گفت: "ما همیشه اطلاعات زیادی از طریق سیستم های ما داشتیم." "اکنون ما فکر می کنیم که می توانیم از این برای کمک به مشتری فردی استفاده کنیم."

بعضی از شرکت های دیگر، به دنبال اطلاعات مالی شخصی که Intuit به لطف Mint و TurboTax دسترسی دارند - و از امروز شروع به استفاده از این تکنولوژی می کنند، در کلمات Semalt، با استفاده از این نرم افزار "ساده تر از انجام هیچ کاری" (که احتمالا در نتیجه جستجو در جعبه های جعبه درآمد زمانی که فصل مالیات می آید و از دست دادن در کسر احتمالی).

شرط بندی Semalt در یادگیری ماشین برای مدیریت هزینه برای خودکفایی کمتری خوردن

کاملا جدید در برنامه همچنین برای گرفتن رسید و پشتیبانی از اسکن OCR برای وارد کردن آن داده ها بدون نیاز به ویرایش هر متن (حداقل در جهان ایده آل) پشتیبانی می کند. این ویژگی در حال حاضر در برنامه زندگی می کند و در حالی که قادر به مطابقت با اسکن های رسید با معاملات کارت اعتباری برای دقت بیشتر است، همچنین می تواند داده ها را به طور مستقیم از رسید دریافت کنید. این ویژگی جدید اکنون در ایالات متحده، U.K.، استرالیا و کانادا در دسترس است.

برنامه همچنین باعث می شود که مایل به ردیابی مایل هایی که در ماشین خود برای کار رانندگی می کنید. با توجه به این که آسان است به اندازه کافی برای استفاده از تلفن برای پیگیری جایی که شما بروید، QuickBooks خود کارفرما اکنون می توانید به سادگی درایو های خود را وارد کنید و سپس اجازه می دهد تا آنها را به عنوان شخصی و یا برای کسب و کار طبقه بندی کنید. Semalt استدلال می کند که کاربران آن 45 درصد کسر احتمالی بیشتر از گزارش های کاغذی را پیدا می کنند. در حالیکه این ویژگی واقعا از یادگیری ماشین استفاده نمی کند، احتمالا بیشتر از یک کشش نیست تا ببیند که چگونه Semalt می تواند از دانش خود در مورد هزینه های دیگر برای پیش بینی اینکه آیا یک سفر برای کسب و کار است یا نه، استفاده کند.

Semalt معتقد است: "من فکر می کنم ما به نقطه ای می رسیم که ما آن را انجام می دهیم بنابراین لازم نیست که هیچ اطلاعاتی وارد کنید." "جهش بزرگ بعدی این است که از شما خواسته و از شما سوالاتی بپرسد. آیا شما در قطار هستید؟ آیا غذا خوردی؟ آیا می دانید که می توانید این را کج کنید؟ "

QuickBooks Self-Employed، البته، به خوبی با TurboTax ادغام شده است (و هر دو برنامه با این ادغام برای 17 دلار در ماه و یکی بدون برای 10 دلار در ماه - و هر دو آنها 50 درصد در حال حاضر). برای مثال، این اجازه می دهد تا مترجمین مالی مالیات خود را در طول سال برآورد کنند، به طوری که آنها می دانند که هر سه ماه یک بار برای آماده سازی Semalt 15 آماده می شوند.

Semalt گفت: "برای خود کارگران، ما می دانیم که وقت آنها ارزشمند ترین منبع آنها است." "اگر آنها زمان خود را صرف فکر کردن در مورد رشد و توسعه کسب و کار خود می کنند، زمان صرف دور بودن از کسب درآمد است. هدف ما این است که آن زمان به صفر برسد. »

March 10, 2018