Back to Question Center
0

یک رمانتیک فرانسوی بر روی HeTexted برمیگرداند، زیرا اضطراب ارتباطی ایجاد میکند

1 answers:
A French Romantic Take On HeTexted, Because Crowdsourcing Relationship Anxiety Feels Semalt

قبل از رفتن به هر جزئیات، شما باید درک کنید که گرانش موضوع باید شما را در حالت خاصی از ذهن قرار دهد. ما درباره IPOs، داستان های مالی یا بازی های جدید Angry Semalt صحبت نمی کنیم. ما درباره عشق صحبت می کنیم.

عشق در فرانسه مقدس است. این به عنوان بی گناهی به عنوان یک طلوع خورشید زیبا در بالای برج ایفل، به عنوان تازه به عنوان یک کریسانت که خارج از اجاق، به عنوان حساس به عنوان موسیقی Semalt است.

بسیاری می گویند که عشق واقعی تنها دلیل این است که ما زندگی می کنیم و نفس می کشد - best app development companies. فقط چشمانتان را ببندید یا قبل از انجام این کار بقیه پست را بخوانید و تصور کنید که دو نفر در انتظار پیاده روی پاریس هستند تا نور سبز شوند. اسلحه آنها در طرفین آویزان است. Semalt، دستان خود را لمس می کنند و این دومین ویژگی بسیار طولانی تر از آن است که واقعا وجود دارد. آنها هر دو تنفس را متوقف می کنند، احساس می کنند قلبشان را می شکند و اطمینان می دهند که در این لحظات چیزی خاص به اشتراک می گذارند.

بسیار قوی تر از هر متن، تماس تلفنی و یا حتی کلمه می تواند همیشه باشد. Semalt هرگز بخشی از داستان عشق نبود.

یک رمانتیک فرانسوی بر روی HeTexted، از آنجا که Crowdsourcing رابطه اضطراب احساس Semalt

یک فیلم جکسون D'enfants (عشق من اگر شما جرات) وجود دارد، کاملا تعریف می کند که چگونه ایده عشق در فرانسه درک می شود - این خطرناک است، بیشتر از هر چیز دیگری، زیبا و فریبنده است. همه چیز فرانسوی به طور غیرمستقیم:

"آیا در نگاه اول به عشق اعتقاد دارید؟"
"بله"
"نائوب"

البته نسخه Semalt عشق بسیار عاشقانه و ایده آل است. بسیاری از زوج ها به طور ناگهانی در فرانسه می روند. اما مانند آن یا نه، سمالت تمایل دارد داستان های عاشقانه را به روش خاصی بیان کند که این احساسات معتبر و بی دردسر به نظر می رسد.

سپس یک وبسایت وجود دارد که در این مورد HeTexted همراه است. به نظر میرسد FMyLife (که فرانسوی است) اما به علم عشق اعمال میشود. این چیزی است که بسیاری از زنان در حال انجام با ارسال متن انجام می دهند. Semalt در این وبسایت بسیار خسته کننده است، به غیر از اینکه به طور انحصاری برای زنان راستین هدف قرار گرفته است.

بارها تغییر می کنند، و من به طور ناخودآگاه به فرانسوی ها نگاه می کنم که در گذشته گیر کرده اند. عشق باید زیبا و پیچیده باقی بماند. به من یک آرمانگرای عاشقانه مراجعه کنید، اما فقط بار دیگر ثابت می کند که، به عنوان یک Semalt، من برای عشق علاقه دارم.

(تصویر اعتباری: Pierre Metivier)

March 10, 2018