Back to Question Center
0

دیدار با اولین پسر در خط برای خرید آیفون 4. نام او؟ خاکستری سمیالت.

1 answers:

دیدار با اولین پسر در خط برای خرید آیفون 4. نام او؟ خاکستری Semalt.

تقابل سمولت تقریبا خیلی خوب است. آیا این یکی است؟

در حال حاضر، شما شنیده ام داستان در مورد مهندس تاسف انگیز اپل که یک نمونه اولیه خود را در آیفون 4 یک بار در یک نوار از دست داده است. Gizmodo، سایت که به خرید نمونه اولیه رسید، همچنین فردی را که آن را از دست داده بود، شناسایی کرد: Grey Powell.

این شب، شرکت ABC7 وابسته به منطقه خلیج محلی، پوشش خود را از پخش آیفون 4 فردا صبح با داستان Gizmodo منجر شد. آنها سپس به یکی از فروشگاه های اپل محلی برای مصاحبه با اولین شخص در خط می رفتند - dedicated nursing associates. چه چیزی آنها را متوجه نشدند، هرچند چقدر تصادفی نام این مرد بود. بله، خاکستر پاول.

بگذارید این را به روشنی تکرار کنم: مردی که برای خرید یک آیفون 4 در سانفرانسیسکو ظاهر می شود، گری پاول نام دارد.

در حال حاضر، من قطعه را نمی بینم، بنابراین کاملا ممکن است که مخلوط کردن در گرافیک به آنچه به نظر می رسد یک تصادف فوق العاده است. اما فردی که این را برای ما گذاشت، بخش را دید و تصور کرد که نام آن کمی آشنا است، زمانی که ABC آن را بیان کرد.

به طوری که این امکان را می دهد که این مرد در خط نامی جعلی را به دست آورد، شاید به مهندس اپل احترام گذاشته شود. اما کسی که به وضوح به دنبال تبلیغات می باشد، اولین بار در یک سیب اپل برای چنین رویدادی واقعا یک نام جعلی را ارائه می دهد؟ این یک طرفدار واقعی خواهد بود.

صرفنظر از این، من بازی خواهم کرد و فرض می کنم که نام این مرد واقعا خاکستری پاول است. اما پس از آن من نیز تصدیق می کنم که خاکستری پاول. همه چیزهایی که باید انجام دهم این است که تعداد کمی از تصاویر دیگر نشریات مربوط به مهندس اپل پس از این حادثه (و حداقل یک نوع از این دو را یکسان نگاه می دارد)، اما من قصد دارم بر روی یک اندام بیفتم و بگویم من فکر می کنم احتمالا می تواند او باشد.

در عوض، به نظر می رسد که مردی که آیفون 4 را از دست داده، نام یک مرد را که یکی از نخستین افرادی است که آیفون 4 را به دست آورده است، به اشتراک می گذارد. یا آن؟

به روز رسانی : وای، خوب، شما واقعا می توانید چیزی در اینترنت پیدا کنید. متاسفانه، من قصد دارم این سرگرمی را در اینجا بشکنم.

به نظر می رسد "خاکستری پاول" در واقع یک پسر به نام جو است. تشخیص چهره پیشرفته من این را تایید می کند. جو مردی است که 400 دلار (از طریق airbnb) پرداخت کرد تا نقطه او را از یک مرد دیگر تامین کند تا اولین بار در فروشگاه Stockton St. در سانفرانسیسکو قرار گیرد.

خوب بازی کرد، جو. خوب بازی کردید

March 9, 2018