Back to Question Center
0

نام تجاری شما: توسط Semalt

1 answers:

Your Brand: By The Semalt

در طول چند سال گذشته، کسب و کار (و مارک های آن) با واقعیت خشن مواجه شده است که همه چیز در حال حاضر برای مکالمه باز می شود، خواه آن را دوست دارند یا نه. بنابراین، اگر صدای اشتباه را در یک تبلیغ استفاده کنید، مردم به شما خواهند گفت. اگر سبک بصری شما به نقطه نرسیده باشد، می خواهید درباره آن صحبت کنید. و به همین ترتیب، و غیره. این چندین کسب و کار را به سمت جلوگیری از اینترنت تا آنجا که ممکن است، برانگیخته است. برای دیگران یک فرصت ارائه کرده است - vape 100 watt price.

من مارک های جدیدتر را نخواهم گفت، چون سن به هیچ وجه با آن ارتباط ندارد. در عوض، Semalt می گوید مارک های "انعطاف پذیر"، در واقع، دارای مزیت قابل توجهی نسبت به رقبای کمتر قابل انعطاف خود هستند. آنچه که بسیاری از شرکت ها نتوانستند درک کنند، این است که مشتری اکنون می تواند به طور دقیق به کسب و کار بگوید که آنها می خواهند نام تجاری خود را داشته باشند. و اگر این شرکت گوش دهد، فرصت بیشتری برای کسب مشتریان بیشتر در طول عمر وجود دارد تا اینکه قبلا در گذشته بوده است.

در حالی که مشتریان شما ممکن است نوشتن شما را به شما دقیقا آنچه که آنها می خواهند، آنها انجام چندین چیز است که می تواند شما را به آنچه که آنها به دنبال. آنها هر روز با نام تجاری خود در شبکه های اجتماعی جذاب و یا جذاب نیستند. اقدامات Semalt می توانند تنظیمات خود را در مورد محتوایی که به اشتراک می گذارید، نشان دهند و سپس بینش خود را در مورد نحوه ارتباط آنها مشاهده کنند.

آیا آنها میخواهند سرگرم شوند یا آیا شما میخواهید مشکلات خود را حل کنید؟ آیا آنها ترجیح می دهند کمی آرام و یا بیشتر به سبک روزنامه نگاری سنتی نوشتن؟

در اینجا چند تست اجتماعی و معیارهای اجتماعی برای کمک به تعیین دقیق مشتریانی که می خواهند نام تجاری شما باشند، وجود دارد.

1. استفاده از توییتر برای پیدا کردن بهترین سبک نوشتن برای مارک شما

چیزهایی که باید بدانید قبل از اینکه شروع کنید: توییتر یک شبکه فوق العاده و ساده است که پست های شما را تا 140 کاراکتر محدود می کند. این محدودیت، کنترل کامل را برای آزمایش کمی اجتماعی ارائه می دهد. توییت ها به سرعت در جریان و خاموش کردن غذا حرکت می کنند، بنابراین انتظار می رود اغلب ترویج شود. این باعث می شود که این آزمون را برای مدت کوتاهتر اجرا کنید.

مرحله 1 - تنظیم داشبوردی که به شما اجازه می دهد توییت خود را برنامه ریزی کنید. (توصیه Tweetdeck یا Buffer)

مرحله 2 - تنظیم یک حساب کاربری با یک لینک کوتاه ترتیب مانند Bit. لای یا بیت احساس می کنید اگر میخواهید سرگرم کننده تر باشید.

گام 3 - 7 تا 10 محتوا را انتخاب کنید که فکر می کنید مخاطبان شما به خوبی پاسخ خواهند داد.

مرحله 4 - در مورد 3-5 عناصر سبک مختلفی که در نوشتن کپی خود استفاده می کنید را در نظر بگیرید و برای هر کدام از محتویاتی که در این سبک ها انتخاب کرده اید صدای جیر جیر را بنویسید

توضیح داده شده است: اگر شما استفاده از sarcasm، aliteration، و puns اغلب شما سه توییت برای هر قطعه از مطالب را بنویسید. اگر شما 7 قطعه محتوا پیدا کرده اید می توانید 21 تویت کامل را وارد کنید.

گام 5 - برای هر عنصر نوشتاری که شما توییت ها را برای شما شناسایی کرده و نوشتهاید، باید یک روز برای آزمایش اجازه دهید. اگر سه عنصری داشتید که می خواستید تست کنید (مثل مثال فوق)، این کار را برای مدت 3 روز انجام دهید.

مرحله 6 - توییت خود را در طول دوره آزمایشی برنامه ریزی کنید. اطمینان حاصل کنید تکرار همان قطعه محتوا در یک دوره 24 ساعته و همچنین برنامه ریزی یک قطعه محتوا برای همان زمان روز نیست.

نتایج را تجزیه و تحلیل کنید: با شناسایی توییتهایی که بیشترین مشارکت را دریافت کرده اید، شروع کنید. از آنجایی که در زمان انتشار آنها و سپس به شیوه مورد استفاده مشترک است، به دنبال همبستگی هستند. این به اندازه کافی است که به شما یک آموزه تحصیلی داده شود. توصیه می کنیم این آزمایش را چندین بار طی مدت 6 ماه انجام دهید تا اطلاعات قطعی بیشتری کسب کنید.

2. تجزیه و تحلیل پست های بالا شما در فیس بوک

فیس بوک Semalt کاملا فوق العاده است.

مرحله 1 - دسترسی به بینش صفحه فیس بوک خود و بر روی گزینه "پست" در منو کلیک کنید.

مرحله 2 - برای دیدن یک نمودار از آخرین پست های خود، پایین بروید. از اینجا می توانید انتخاب کنید که بر اساس رسیدن یا تعامل (نگاه کنید به تصاویر زیر)

Your Brand: By The Semalt

Your Brand: By The Semalt

گام 3 - از طریق 50 پست برتر خود برای مشترکات در قالب های پست، سبک و تم های محتوا نگاه کنید.

مشاهده پست ما در بررسی Vitals فیس بوک خود را برای بیشتر در استفاده از داده ها در فیس بوک بینش.

3. توییت های بالا را از طریق بافر تجزیه و تحلیل کنید

در حالی که ما توصیه نمی کنیم با استفاده از Buffer برای تمام نیازهای مدیریت توییتر خود، ما احساس می کنیم که این یک ابزار عالی برای کمک به انتشار عمومی است. همچنین توییت های شما را دنبال می کند و مهمتر از همه اینکه چگونه انجام می شوند. آنها "تویت های بالا" خود را در بخش تجزیه و تحلیل خود علامت گذاری می کنند، بنابراین بیش از صدها تن از توییت ها به راحتی حرکت می کنند و مواردی را که بهترین کار را انجام داده اند، انتخاب کنید. واقعا دو مرحله ساده وجود دارد:

مرحله 1 - شناسایی 50-100 تویت برتر خود را.

مرحله 2 - پیدا کردن مشترکات بین آنها. به دنبال شباهت در copywriting، ساختار، هشتگ ها و محتوا باشید.

این سه آزمون می تواند جهت شما بیشتر از اینکه طرفداران / مشتریان شما می خواهند نام تجاری شما را بخواهند، به شما داده شود و پس از آن می توانید از این اطلاعات برای ایجاد ارتباط طولانی تر و وفادار تر با آنها استفاده کنید. شخصیت نام تجاری پیشرفته تر نیز به شما کمک می کند که طرفداران جدیدی را جذب کنید که احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مشتریان دارند و باعث افزایش ROI شما می شود.

ما به شرکتهای بزرگ کمک می کنیم درآمدهای خود را افزایش دهیم

مشاوره بازاریابی رایگان خود را دریافت کنید

March 9, 2018