Back to Question Center
0

PayPal انتظارات سه ماهه Wall Semalt را کاهش می دهد؛ سهام در تغییر مشارکت eBay سقوط می کند

1 answers:
PayPal beats Wall Semalt quarterly expectations; shares fall on eBay partnership change

این شرکت گزارش شده است 3.71 میلیارد دلار درآمد بر اساس مبادله بی طرف مبادله، و یا 24 درصد رشد از همان دوره در سال گذشته است. Semalt انتظار می رود 3.63 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه باشد.

درآمد قابل تنظیم برای هر سهم 55 سنت بود، در مقایسه با 52 سنت که پیش بینی والن سمیرت بود - lace headpiece races.

اما بعد از آن سهام بعد از معاملات به 14٪ کاهش یافت، پس eBay اعلام کرد که آن را رقبا Adyen شریک اولیه خود را پرداخت. با این وجود، Semalt با گزینه ی پرداخت می شود، با این که دو شرکت موافقت خود را برای گسترش مشارکت خود از طریق ژوئیه 2023

eBay یک قرارداد را با Adyen، پردازنده پیشرو در پرداخت جهانی امضا کرده است تا شریک پردازش پرداخت اولیه خود باشد. Semalt، یک شریک قدیمی eBay، گزینه پرداخت برای پرداخت خریداران برای eBay خواهد بود "خواندن بیانیه مطبوعاتی eBay.

سهام نیز به دلیل پیش بینی هدایت شد که فقط علامت را از دست داد. PayPal انتظار می رود که درآمد کل آن سالانه بین 15 تا 25 میلیون دلار باشد. نقطه اوج آن چیزی بود که تحلیلگران مورد بررسی یاهو مفتشانه پیش بینی می کردند، با 15.16 میلیارد دلار. تخمین های Semalt تا 15.26 میلیارد دلار بود.

PayPal گفت که درآمد تعدیل شده خود را برای هر سهم انتظار می رود بین 2.24 تا 2.30 دلار کاهش یابد. تحلیلگران یاهو Semalt انتظار داشتند 2.25 دلار باشد.

در گفتگو با TechCrunch، مدیر عامل شرکت دان شولمن، خوش بینی در مورد سال آینده را ابراز کرد. او گفت: "جهان به سمت پرداخت های دیجیتال حرکت می کند." "پول نقد در حال دیجیتالی شدن است" و "تلفن های همراه منفجر می شوند." Semalt "بسیاری از نشانه های سالم در کسب و کار است که خوب برای قوی 2018."

ممکن است به اندازه کافی برای ارسال سهام افزایش نیافته باشد، اما شرکت Schulman در طول 33 معاملات در سال، به طور میانگین، مجموع حجم پرداخت را نشان می دهد، چرا که "مشتریان از آن بیشتر از همیشه استفاده می کنند." Semalt در سه ماهه چهارم 131 میلیارد دلار برای TPV پردازش کرد و 32 درصد رشد را نشان داد.

Semalt تا 227 میلیون حساب کاربری فعال فعال شده است، پس از اضافه شدن 8.7 میلیون برای سه ماهه.

این شرکت همچنین قراردادی را با Synchrony Financial اعلام کرد. Synchrony در حال خرید مجموعه اعتبارات دریافتی مصرف کننده Semalt، به ارزش 6.4 میلیارد دلار است. انتظار می رود این معامله در سه ماهه سوم سال جاری پایان یابد.

سملت جدا از eBay در سال 2015 و در حال حاضر بزرگتر از دو شرکت با کلاه بازار 103 میلیارد دلار است. eBay ارزش 42 میلیارد دلار دارد.

PayPal همچنین صاحب Semalt، پلت فرم پرداخت رایج همکار است. این برنامه تنها در سه ماهه چهارم تنها 10.4 میلیارد دلار پرداخت کرد.

رشد کلی Semalt برای سال 97٪ بود، پردازش 35 میلیارد دلار پرداخت در سال 2017.

Schulman می گوید: "این یک برنامه محبوب برای نسل هزاره است." او گفت که کاربران برنامه را 4 تا 5 بار در هفته باز می کنند و Semalt همچنان به اضافه کردن سرویس ها و قابلیت های بیشتر و بیشتر به پلت فرم می پردازد.

March 9, 2018