Back to Question Center
0

نحوه حذف یک URL fragment / hash از نتایج جستجو Semalt؟

1 answers:

سایت قدیمی من برای نوشتن URL ها بدون استفاده می شود! .

به عنوان مثال: www. مثال. com / # / محصولات

اما از آنجایی که من آن را تغییر دادم، بیش از 6 ماه بوده است ! در نشانی اینترنتی مانند:

     www. مثال. com / #! / محصولات    

اما متاسفانه نتایج جستجو Semalt هنوز نشان دهنده URL قدیمی من است - preco de oculos de sol masculino ray ban.

هیچ راهی برای وارد کردن ابزار حذف گوگل (از طریق ابزارهای وب مستر) وجود ندارد www. مثال. com / # / products از آنجا که گوگل در مورد نشانی اینترنتی نامعتبر شکایت خواهد کرد.

همه می خواهم حذف www. مثال. com / # / products و Google برای نشان دادن یکی با / #! / محصولات در نتایج به جای.

February 5, 2018

از زمانی که من در ابزارهای گوگل وب مستر بوده ام، در حالی که من در ابزارهای گوگل وب مستر بوده ام، اما به خاطر داشته باشید که در این ابزار یک ابزار برای حذف صفحات نمایه شده برای هر وب سایت وجود دارد .

https: // www. گوگل. com / webmasters / tools / dashboard

ورود یا ایجاد حساب کاربری جدید (لینک وب سایت را به عنوان ذکر شده در بالا)

بر روی google index کلیک کنید و url را حذف کنید

در صفحه باز کردن تمام نشانی های اینترنتی که می خواهید حذف شود را وارد کنید . **

شما می خواهید با حذف مشکلات رایج شروع کنید.

بررسی کنید که آیا Googlebot دسترسی به Snapshots HTML شما

کل ایده تجزیه و تحلیل AJAX این است که تصاویر، توضیحات و مشخصات محصول خود را نشان داده شود. فرض میکنم شما دستورالعملهای مربوط به مشخصههای بازاریابی Google AJAX را دنبال کردهاید، بنابراین میخواهید مطمئن شوید که Googlebot میتواند عکسهای HTML خود را مشاهده کند. اگر گوگل تصویرهای صحیح HTML را نمی بیند، احتمالا به این دلیل است که چرا گوگل آن را به روز نکرده است که نشان دهنده URL های جدید hashbang شما باشد.

با استفاده از Google Webmaster Tools (GWT)، به بخش "خالی شدن" به عنوان Google "بروید. مثال. com /؟ _ escaped_fragment_ = محصولات . اگر همه چیز خوب باشد، باید وضعیت را به عنوان "کامل" مشاهده کنید. شما همچنین باید بتوانید بر روی وضعیت کلیک کنید تا تصویر لحظه ای HTML محصول خاص را مشاهده کنید.

اگر "وضعیت یافت نشد" را برای وضعیت یا "مسدود شده" مشاهده کنید، احتمالا به این دلیل است که Google URL های موجود در فهرست را به روز نکرده است.

اگر آن را "مسدود شده" ، بدان معنی است که شما در ربات های خود یک قانون دارید. فایل TXT که مانع از دسترسی Googlebot به عکس فوری HTML می شود.

اگر "یافت نشد" ، بدان معنی است که شما احتمالا nginx را برای درخواست مسیر مناسب با؟ _escaped_fragment_ = پیکربندی نکرده اید تا رنرینگ سمت چپ تصویر لحظه ای HTML. اما اساسا، اگر محتوایی مناسب را در تصویر کوچک از 33 (رندر گوگل) صفحه صفحات مشاهده نکنید، به احتمال زیاد شما بعضی از منابع را که گوگل نیاز به ارائه مجدد محتوای را مسدود می کند مسدود می کند.

بررسی کنید آیا Angular در حال ارائه URL های HashBang در HREFs

اگر ریز عکس رندر صفحه صحت داشته باشد، ما ثابت کرده ایم که Googlebot می تواند HTML را رندر شده توسط سرور مشاهده کند و مسیریابی برای درخواست _escaped_fragment_ درست است. این بدین معنی است که به نظر می رسد که Googlebot به نظر نمی رسد در انتهای جلویی URL های hashbang جدید را کشف کند .

یک بررسی سریع از گزارش های دسترسی شما باید به شما کمک کند این مسئله را تأیید کنید. اگر Splunk، LogStash یا Good oli grep مفید داشته باشید، می خواهید درخواست هایی را که دارای معیارهای زیر هستند دنبال کنید:

  • عامل کاربر شامل "googlebot"
  • آدرس درخواست شامل "؟ _escaped_fragment_ = products"
  • درخواست IP شروع می شود با "66. 249

در واقع، شما می خواهید به دنبال همه درخواست گوگل بپردازید *. * این روزها.

اگر شما تعداد زیادی درخواست را در مقایسه با تعداد صفحاتی که هر روز در فهرست "خزیدن" خزیدن آمار "در GWT مشاهده می کنید، مشاهده نکنید، احتمالا Googlebot قادر به دیدن URL های hashbang در صفات href نیست برچسب های لنگر.

اگر به www مراجعه کنید. مثال. com / #! / products و بازرسی عنصر در Chrome یا فایرفاکس، شما باید مطمئن شوید که HTML ارائه شده دارای تگ های لنگر واضح با href ها است که حاوی نسخه های hashbang از URL ها .

هنگامی که روی وضعیت کلیک کنید تا نسخه "rendered" صفحه را ببینید، می توانید بر روی تب "Fetching" که در کنار برگه پیش فرض "Rendering" قرار دارد کلیک کنید تا هدر پاسخ HTTP و نتیجه HTML را ببینید. احتمالا شما یک جاوا اسکریپت را در یک فایل دارایی که توسط Googlebot مسدود شده است، هدایت می کنید و احتمالا مرجع های به روز شده را نمی بینید. این در واقع از زمان به زمان اتفاق می افتد و اگرچه کارمندان Google به نوعی افراد هوشمند هستند گاهی اوقات اشتباه می کنند.

شما می خواهید به انجمن های وب سایت گوگل بروید: خزنده، فهرست و رتبه بندی ، و امیدوارم یکی از بسیاری از Googlers که مکرر انجمن ها آن را برای شما آن را بررسی.

راه حل جایگزین

بنابراین پس از همه گفته شده و انجام شده است، من به شدت توصیه به استفاده از استاندارد _escaped_fragment_. اگرچه چیزی است که گوگل آن را بیرون گذاشته و توسط Bing پذیرفته شده است، شما به ندرت سایت ها را به درستی پیاده سازی می کنید و شما به ندرت می بینید URL های hashbang در نتایج جستجوی بالا برای صفحات نمایه نمایش داده می شوند. با pushState شما نیاز به اضافه کردن منطق بیشتر به مسیرهای خود را برای رسیدگی به هر دو درخواست مشتری و سرور سمت، اما شما می توانید استفاده از استفاده از برچسب های کانونیک و شما لازم نیست به ظروف سرباز یا مسافر با "_escaped_fragment_ سربار.

من می دانم زاویه ای + pushState چیز به خوبی مستند وجود ندارد، اما برخی از پست های خوب وجود دارد وجود دارد بسته به بقیه پشته خود را.

در نهایت، من نمی خواهم بیش از حد خود تبلیغاتی، اما به عنوان این چیزها، گفت و گو در نهایت منجر به ارائه "قبل از ارائه" در مقابل "سمت سرور" رندر همچنین در اسلایدها 49 و 50، چندین پست خوب زاویه ای + جستجوگر وجود دارد.

.