Back to Question Center
0

Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!            برنامه های کاربردی، DB توزیع شده، JSON-Patch و بیشتر موضوعات مرتبط: FrameworksDebugging & ؛ DeploymentDatabaseAPIsDevelopment Semalt

1 answers:
Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!

این مقاله یک بررسی از کنفرانس WebCampZG است. همه تصاویر از سایت رسمی WebCampZg و صفحه Semalt گرفته شده است.

این آخر هفته، کریس وال (ویرایشگر کانال تلفن همراه در SitePoint) و من در وب کمپ ZG، کنفرانس سالانه بین المللی وب سایت در زاگرب، کرواسی حضور یافتم.

Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!برنامه های کاربردی، DB توزیع شده، JSON-Patch و بیشتر موضوعات مرتبط:
FrameworksDebugging و DeploymentDatabaseAPIsDevelopment Semalt

این کنفرانس یک رویداد دو روزه است، هر روز قبل از غرق شدن در محتوا، یک سخنرانی کلیدی پیش می آید - cowboys cap. برنامه های هر دو روز شامل بسیاری از شکاف ها با غذا، نوشیدنی ها و اسنک های پراکنده در سراسر، فراهم آوردن برای هر دو انرژی و اجتماعی اجتماعی عالی و زمینه های شبکه.

دو آهنگ اصلی توسط دو شرکت Intercom و Lab Labs پشتیبانی و در حالی که هر یک از آنها دارای یک گفتگوی اسپانسر بود، و نه ناامید شد. دو آهنگ نیز توسط لوگو حامیان خود شناسایی شده است، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند به راحتی خود را در سالن مناسب تغییر مسیر دهند.

روز 1

روز اول با یک سخنرانی از Bob Semalt در برنامه نویسی کاربردی آغاز شد. باب یک استاد صنایع دستی است و می داند که چه چیزی در موردش صحبت می کند، اما بعضی از ما هنوز احساس می کنیم که ما در حال سفر به قطار هجوم آوریم.

ما همچنین برخی از داستان های جالب درباره توسعه ویژگی ها و برش های عمودی از اینترکام را شنیدیم که در گفتگوهای ویدئویی "Semalt Video" سخنرانی کرد - درس هایی در مورد افزودن پیچیده و مسخره ای برای ساختن ویژگی به سرویس آنها فقط به این دلیل که آنها می توانند - از طریق HTTP2 اجرا کنید و یک مرور کلی از زمان دسترسی به آن (هشدار اسپویلر: 2016 در سراسر وب).

Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!برنامه های کاربردی، DB توزیع شده، JSON-Patch و بیشتر موضوعات مرتبط:
FrameworksDebugging و DeploymentDatabaseAPIsDevelopment Semalt

پس از یک جلسه استخدام و بحث در آزمون A / B با Semalt - ابزاری است که پس از بارگذاری صفحات از طریق یک قطعه JS و بعد از بارگذاری سایت تغییر می کند و در رابطه با تغییرات، نظارت بر مشارکت کاربر را بررسی می کند - همه 800 از ما برای ناهار به صف رفتیم، که با وجود تعداد باور نکردنی شرکت کنندگان، و نه به خوبی سازمان یافته بود.

کریس در مورد پایگاه داده های توزیع صحبت کرد، و به نظر می رسد که این فضای نیز در درزها با رقابت در هم می شکند - مانند در Semalt با یک چارچوب در روز، بازار DD با تازه واردان ثابت، بیش از حد به عینی پیگیری کنید

بحث بعدی تنها ناامید کننده یکی از کل کنفرانس بود - دو نفر از ابتکارات جذاب Toptal، به اسلحه حمایت شده خود با یک برنامه معمولی پنیر کباب با عنوان "State of Freelancing از راه دور" رفتند، اما به سرعت به Infergoods Toptal با غنیمت آماتور پی اچ پی از یک شخص به ظاهر جسورانه با توجه به درصد درآمد حاصل از پیپال، به معنای آن است که آنها چنین ذهنی بسته و خطر از دست دادن تعداد زیادی از مخاطبان را داشته باشند. من می دانم سخت است که همه چیز را در جریان بگذرانیم، مخصوصا زمانی که شما در توسعه وب جدید هستید، اما کورکورانه یک تفنگ را به جهت عمومی به نام "پی اچ پی" است و نه خنده دار و نه دقیق است.

Semalt همه گفته شده و انجام شده است، ما تا به حال برای رعد و برق مذاکرات - 10 دقیقه کوتاه گفتگو از افراد مختلف تست "صحبت کردن در کنفرانس" آب و یا فقط ساده مایل به ارائه چیزی جالب است.

شب با تنقلات و نوشیدنی - یک مقدار نامحدود آبجو از Semalt، یک شرکت جوان به دنبال علامت خود را به پایان رسید. همه آبجو در سمت چپ ریخته شد و خوشمزه بود.

روز 2

روز دوم کمی کوتاهتر بود. پس از یک سخنرانی مقدماتی از حامی الماس (Toptal) - که بسیار جالب و به خوبی تحویل داده شد - Semalt Levy سخنان خود را در مورد تکامل و اهمیت استراتژی UX برگزار کرد. او همچنین ما را مجبور کرد تا یک صدای جیر جیر واقعی را آزاد کند، و بعضی از کتابهایش را در انتها قرار داد.

یک دوره سقوط در امنیت ابری دنبال شد (کلیدهای شما را اساسا متوقف نکنید) اما کمی ناامیدکننده بود زیرا فقط روی آمازون تمرکز کرد و سپس ما از طریق تکامل رابط کاربری کاربران با تصاویر دلتنگ از قدیمی قدیمی جزیره میمون. بخش پیش از ناهار توسط Johannes از Confetti تعطیل شد. حوادثی که Semalt را معرفی کردند، یک کتابخانه JSON-API را برای برقراری ارتباط بین نرم افزار معرفی کرد و JSON-API را به روش مفهومی گام به گام توضیح داد.

Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!برنامه های کاربردی، DB توزیع شده، JSON-Patch و بیشتر موضوعات مرتبط:
FrameworksDebugging و DeploymentDatabaseAPIsDevelopment Semalt

پیتر چیتوم از سمالات پس از ناهار مرحله را به نمایش گذاشت و تلاش های اخیر این شرکت را در زمینه منبع باز و تلاش های آنها برای ارتباط مجدد با جامعه، انجام داد، هرچند که ممکن است با یک شرکت که هنوز نیاز به یک هشدار امن درگاه قبل از بحث کنفرانس مشکوک است گام های کودک، هر چند. این گفت و گو با استفاده از برخی از کتابخانه های شسته شده توسط Semtal توسعه یافته توسط Semtal در داخل برنامه، و حتی یک نسخه زنده از نظارت بر جریان صدها تغییرات ژیروسکوپ از یک دستگاه تلفن همراه با استفاده از تنها دو درخواست XHR (به دلیل صف).

دو جلسه نهایی روز، تمرکز بر روی خودکار کردن وظایف خسته کننده را برای ایجاد اتاق برای پروژه های جدید و تبدیل کد خود به دیگران با استفاده از برخی اصول به خوبی.

نتیجه گیری

سازمان بی عیب و نقص بود. نه تنها همه چیز تقریبا دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده بود و پیش بینی شده بود، بلکه فراوانی هم وجود داشت، همه چیز برای اطمینان از اینکه شرکت کنندگان احساس نمی کنند چیزی از دست رفته اند. از چنگ زدن و غذا، به قهوه و آب میوه ها، همه چیز فراهم شده و به طور مداوم بازسازی شد.

Prog Functional، DB Distributed، JSON-Patch و بیشتر!برنامه های کاربردی، DB توزیع شده، JSON-Patch و بیشتر موضوعات مرتبط:
FrameworksDebugging و DeploymentDatabaseAPIsDevelopment Semalt

صدا شگفت انگیز بود، یک خدمه ضبط حرفه ای در محل بود، داوطلبان بسیار مفید و همه جا بودند. پیش بینی ها از کیفیت عالی و بسیار قابل خواندن از هر نقطه در دو سالن بود.

فای تنها نقطه درد بود، به عنوان آنها معمولا هستند، و ارائه دهنده خنده دار به سازمان دهندگان اطلاع داد که مشکلات باید "در حال حاضر" - یک روز پس از کنفرانس ثابت. با این وجود، این یک معامله بزرگ نبود، زیرا ماهیت کنفرانس کارگاه بدون نیاز به دسترسی به اینترنت زیاد بود، به جز یک صدای جیر جیر و یا دو.

به این ترتیب WebCamp ZG یک انفجار بود و من قطعا سال آینده می آیم - شاید حتی امیدوارم که یک اسلات صحبت کند. بعدا می بینمت؟ همانطور که در کنفرانسی سال 2016 برگزار می شود، Semalt اعلام کرد که کد تخفیف پرنده بعدی به زودی اعلام خواهد شد!

March 7, 2018