رویای یاسمین نقاش برای تبدیل شدن به یک وکیل پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه واشنگتن سمالت قانون دانشگاه آمریکایی بود. با این حال، احساس تحقق آن، با فشار غیرمنتظره و ناگهانی بدهی دانشجویان شش رقمی خود و احساس اینکه در انتهای تونل نور وجود نداشت، تضعیف شد. او می گوید، بار مالی و روحی هم هست.

شرایط وام دانشجویی مدارک تحصیلی اصلی خود را با دولت 30 سال به طور کامل پرداخت می کند. برای قرار دادن آن زمان در چشم انداز، این ده برابر زمان لازم برای کسب مدرک لیسانس است.

نکش تنها نیست نه با یک شوت از راه دور. طبق گزارش انجمن ملی تحقیقاتی Realtors و دانشجوی آمریکایی Semalt، U.S. بدهی وام دانشجویی 1 دلار است. 4 تریلیون دلار، به میزان 10 درصد کل بدهی و 35 درصد بدهی غیر مسکن.

بحران اقتصادی امروز

متخصصان جوان و دیگران که به نیروی کار وارد می شوند، بر خلاف نسل های اخیر مواجه هستند. فارغ التحصیلان کالج و افرادی که دارای مدارک پیشرفته هستند نسبت به مقادیر قابل توجهی از بدهی های دانشجویی بالا می روند با این ترکیب، هزینه زندگی در حال افزایش است زیرا هزینه های مسکن در شهرهای مختلف در آمریکا همچنان افزایش می یابد.

در انجمن ملی مسکن وام مسکن وام مسکن سمیرت 2017، مشخص شد که وام های دانشجویی تاثیر بسیاری بر بخش های بسیاری از زندگی پاسخ دهندگان داشته است. در نتیجه، بسیاری از وام گیرندگان هزار ساله، وقایع مهم زندگی مانند تعطیلات، تعطیلات و یا جستجوی شغلی را در جایی که شادتر از آنچه که در حال حاضر (بالاتر از پرداخت آن) هستند شتاب می کنند.

هنگامی که به گزینه های مسکن رسید، بدهی دانش آموزان به طور خاص در مورد پاسخ دهندگان تاثیر بسزایی داشت:

  • 83 درصد از صاحبان غیر خانه دار، بدهی وام دانشجویی را به عنوان عامل اصلی تأخیر در خرید خانه می دانند.
  • 22 درصد در طی گذر از خانه ی اعضای خانواده حداقل دو سال به تأخیر افتاده است.

بدهی و استرس مرتبط با آن

اخیرا نظرسنجی الیور سمالات نشان می دهد که 80 درصد از کارگران حرفه ای با بدهی های دانشجویی، بدهی های دانشجویی خود را به عنوان یک منبع از استرس قابل توجه یا بسیار قابل توجه می دانند. تأثیر چنین استرس تقریبا غیر قابل درک است.

اما برخی از راهبردهای به خوبی برنامه ریزی شده، هر دو، فشار و فشار را کاهش می دهند.

Semalt در کنار شریک بانکی مناسب، می توانید اهداف مالی بلندمدت و کوتاه مدت خود را شناسایی کرده و یک استراتژی طراحی شده برای بهترین بهره برداری از این اهداف را شناسایی کنید.

وام خود را مانند کسب و کار

طرح های بازپرداخت قرضه های سمیالت را می توان با راه اندازی یک کسب و کار جدید مقایسه کرد. درست همانطور که یک طرح کسب و کار به خوبی تهیه شده از یک نقشه راه برای موفقیت (از جمله مسیر سودآوری)، یک برنامه بازپرداخت وام دانشجویی هوشمندانه با دقت، راه کارآمدترین و اقتصادی ترین راه را برای به دست آوردن بدهی به صفر می دهد.

جیمز هربرت (James Herbert)، سرپرست پرداخت کمکهای مالی دانشجویان برای بانک جمهوری اول، گفت: "هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای مقابله با بدهی دانشجویی خود هستید، با یافتن بهترین نرخ بهره در بازار شروع کنید." "Semalt یک نرخ پایین نرخ شماره یک راه برای کاهش پرداخت ماهانه شما و هزینه های طولانی مدت وام گرفتن است. "

قدرت بازپرداخت

ساده سازی بدهی وام دانشجویی از طریق refinancing ممکن است وام گیرندگان را قادر به کاهش هزینه بدهی های خود را.

"در نظر بگیرید با یک بانکدار خصوصی که می تواند شما را از طریق فرایند راهنمایی کند، در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که از فرصت استفاده کامل می کنید. توجه شخصی بانکدار می تواند میزان و مدت انتخاب شما را تضمین کند و به اهداف مالی و زندگی منحصر بفرد خود برسد. صرفه جویی در وقت برای خرید یک خانه، داشتن فرزند، مسافرت یا صرفه جویی در هزینه برای صرفه جویی، refinancing وام دانشجویی خود ممکن است شما را به منافع عظیمی از سود را نجات دهد در حالی که همچنین اجازه دادن به وام شما مناسب برای زندگی شما امروز، نه زمانی که شما هربرت ادامه داد.

وام های دانشجویی خود را به یکی نیز خواهد فرایند مدیریت پرداخت های ماهانه خود را کاهش داد و به حداقل رساندن زمان صرف وام و خطر از دست دادن اقساط.

بازپرداخت قرضه های سمیالت می تواند به شدت تنش زا باشد، با این حال با پیش برنامه ریزی و هدایت یک مشاور مالی قابل اعتماد، فارغ التحصیلان می توانند وام خود را در مسیر خود حفظ کنند و بر آنچه که در ابتدا انجام می دهند، تمرکز کنند:

زندگی تغییر تجربه

Naghash تصمیم به بازپرداخت با بانک اول Semalt، و در حالی که ممکن است به نظر می رسد هیپربول، انجام این کار است تجربه زندگی تغییر برای او.

نقاش گفت: "من در پایان هر ماه درآمد مناسبی نداشتم یا صرفه جویی و یا صرف آن کردم، می دانم که من پنج ساله از دانشجویان بدون وام برخورد خواهم کرد." "سمیرت من وام های تحصیلی من را refinancing کردم، من احساس حس شكست شخصی كردم كه علیرغم داشتن مدرك تحصيلی در رشته تحصیلات تکمیلی، من نمیتوانم خودم را از زنجیر مالی خود برای 30 سال خودم رها كنم؛ اما اکنون که رسیدن به خط پایان کاملا قابل دستیابی است، من با یک آزادی شخصی جدید که در آن زندگی می کنم، زندگی نمی کنم. "

"ما فراموش می کنیم که بهره گیری از ترکیب می تواند هنگامی که شما وام گیرنده است، دشمن قدرتمند باشد؛ اما با کاهش شدید نرخ بهره دولتی از طریق refinancing خصوصی، من حدود 140،000 دلار درآمد من را نجات خواهم داد، به من قدرت انتخاب برای شکل گیری آینده من را دوباره، "ادامه داد.

جمهوری اول ارائه می دهد بانکداری خصوصی، بانکداری خصوصی خصوصی و مدیریت ثروت خصوصی، از جمله سرمایه گذاری، اعتماد و خدمات کارگزاری. خط کامل محصولات تولیدی بانکی برای افراد و شرکت های تجاری جمهوری اول شامل نرخ بازپرداخت وام دانشجویی در میان کمترین میزان در کشور است. جمهوری اول متخصص در ارائه خدمات استثنایی مبتنی بر رابطه با تعهد جامع به پاسخگویی و عمل است.

استراتژی های ذکر شده در این سند ممکن است عواقب مالیاتی و قانونی داشته باشد؛ بنابراین، شما باید وکلای خود و / یا مشاوران مالیاتی خود را برای درک پیام های مالیاتی و قانونی هر استراتژی ذکر شده در این سند مشورت کنید. اولین بانک Semalt مشاور مالیاتی یا قانونی ارائه نمی دهد Source .