Back to Question Center
0

Semalt: 9 سردرد برای جلوگیری از تغییر ESP

1 answers:

مسائل کلیدی در هنگام تغییر سرویس دهنده ایمیل

پست الکترونیک بازاریابی در هسته بسیاری از کسب و کارهای معاملات و درایو مقدار قابل توجهی از درآمد. راه حل بازاریابی ایمیل به سادگی یک سیستم مأموریت حیاتی است و شکستن عملیات قابل انجام نیست. با این حال، تقریبا معمول است که بین اپراتورهای پست الکترونیک (ESPs) حرکت کنید تا معامله، ویژگی ها یا خدمات بهتر به دست آورید. اگر این کار را انجام دهید، بسیاری از مسائل بالقوه در نظر گرفته می شود، بنابراین دیو چفی و من فکر می کردند مفید خواهد بود برای پوشش دادن این موارد در صورت تغییر در نظر شما. ما آنها را سردرد نامیدیم، از آنجا که ممکن است به خوبی باشند، مخصوصا اگر آنها در نظر گرفته نشوند.

هر حرکت منتهی به ESP جدید باید با ماهیت بحرانی مأموریت سیستم در نظر گرفته شود، زیرا هر حرکت اشتباه مستقیم به درآمد تاثیر می گذارد.

هنگام حرکت به ESP جدید، بسیاری از قطعات متحرک برای مراقبت از هر دو، نصب و پیکربندی لازم از پلت فرم ESP جدید و تغییر به عناصر وابسته خارجی وجود دارد. در این مقاله، سمالله بر عناصر خارجی و وابسته متمرکز تمرکز می کند زیرا اینها به آسانی نادیده گرفته می شوند.

شماره 1. از آدرس ایمیل
به طور معمول، از آدرس ایمیل شما به عنوان یک دامنه جدید یا زیر دامنه استفاده می شود. این می تواند بر روی صندوق ورودی تاثیر بگذارد، بنابراین قبل از تغییر به آدرس جدید ایمیل، باید مشترکین خود را به آنها توصیه کنید، بنابراین آنها از تغییرات آگاه هستند و ترجیح می دهند که آدرس جدید خود را سفید کنید.

دامنه یا زیر دامنه جدید همچنین نیاز به فناوری اطلاعات شما برای تنظیم DNS برای اشاره به دامنه دارد.

شماره 2. تحویل
شما در حال حرکت به آدرس های IP جدید و دامنه (ها) هستید. این به این معنی است که شما باید شهرت فرستنده خود را دوباره ساخت کنید. اگر از آدرس های اختصاصی آی پی استفاده می کنید و حجم قابل ملاحظه ای دارد، روند گرم شدن و تغییر تدریجی به حساب می آید. اگر شهرت خوبي داشته باشيد قبل از اينکه مشکلي در بازسازي آن نباشد، فقط يک فرآيند براي مديريت است.

شماره 3. مهاجرت داده ها
آدرس ایمیل و اطلاعات پروفایل مربوط به کاربر باید منتقل شود. فراموش نکنید که اطمینان حاصل شود که نه تنها داده های فعال منتقل می شود، بلکه داده های سرکوب شده نیز وجود دارد. کاربران غیر لغو شده، آدرسهای سخت افزاری و آدرسهای شکایت هرزنامه باید منتقل شوند.

شماره 4. ردیابی کلیک کنید ارسال
اگر شما ردیابی پست کلیک را تنظیم کرده اید تا راه حل ایمیل در مورد تبدیل در وب سایت شما گزارش شود، شما باید صفحات وب خود را برای ردیابی HTML به روز کنید. اگر این در صفحات خرید شما باشد، تقریبا قطعا با استفاده از یک گواهینامه SSL و نیاز به یک جدید برای دامنه پیگیری لینک جدید با ESP جدید.

شماره 5. فرایندهای اشتراک
فرم اشتراک شما کجا است؟ آیا چندین فرم اشتراک دارید؟ مانند وب سایت شما، صفحات خاص کمپین، در صفحات رسانه های اجتماعی شما تعبیه شده و فرم های دوستی را توصیه می کنند؟ تمام فرم های عضویت خود را حسابرسی کنید تا همه آنها به روز شود تا اطلاعات را به راه حل جدید ESP ارسال کنند. آخرین چیزی که میخواهید مشترکین هستند که به یک سیاهچاله اضافه میشوند.

شماره 6. روند لغو اشتراک
به همین ترتیب برای فرایند لغو اشتراک، کجا این مدیریت می شود؟ آنچه باید انجام شود برای اطمینان از لغو شدن در آینده در پلتفرم جدید منعکس می شود؟

شماره 7. ایمیل های عمل و معاملات خارجی
اگر کارت سبز را رها کرده اید، ایمیل ها و ایمیل های معاملاتی را در جای خود دریافت خواهید کرد و سپس از سیستم های خارجی به ESP منشعب می شود و مجددا نیاز به یکپارچه سازی وجود دارد. این می تواند یک چالش بزرگ باشد.

شماره 8. ادغام CRM
اگر CRM شما هماهنگ سازی خودکار با پلت فرم ESP داشته باشد، باید برنامه ای برای به روز رسانی این ادغام داشته باشید.

شماره 9. به طور خاص نیازمند قانونی است که اطمینان حاصل شود که لینک های لغو اشتراکی کار می کنند.

در پست های بعدی، من به برخی از این حوزه ها عمیق تر خواهم رفت و راهنمایی هایی در مورد نحوه مدیریت پروسه در هر مورد ارائه خواهم داد. به ما اطلاع دهید اگر مشکلی وجود داشته باشد Source .

March 1, 2018