Back to Question Center
0

از SemaltHow بپرسید که لینک های سایت را دریافت کنید از Semalt سؤال کنید: چگونه پیوندهای سایت را دریافت کنید

1 answers:

به عنوان یک صاحب سایت، شما می خواهید به عنوان یک نتیجه معتبر، و نیز در نتایج جستجو ایستادگی کنید. حتی اگر قبلا رتبه شماره را داشته باشید. 1. Sitelinks می تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند. این پیوندها در نتیجه جستجوی اصلی ظاهر می شوند، برجسته کردن زیر صفحات وب سایت. لینک سایت می توانید به پایین فشار صفحات رقبای خود را در صفحات نتایج، و ارائه به بازدید کنندگان بالقوه گزینه های بیشتر به حرکت به سایت شما و پیدا کردن آنچه که دنبال آن هستید. البته این می تواند برای ترافیک شما سودمند باشد. شما احتمالا لینک های سایت را در صفحات نتیجه جستجو مشاهده کرده اید، اما چگونه می توانید Google را برای اضافه کردن آنها به سایت خود داشته باشید؟ همانطور که اتفاق می افتد، گرفتن لینک ها فقط برای هر کسی نیست. در این سؤال سملت، ما به آن خواهیم رسید.

Semalt Tere این سوال را برای ما ارسال کرد:

من می بینم که برخی از سایت ها دارای سایت های سایت هستند، اما نه از Google Semalt. آنها چگونه انجامش میدهند؟

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

<عرض از iframe = "600" ارتفاع = "338" SRC = "https://www.youtube.com/embed/LJyXmJ-U_cw؟feature=oembed&enablejsapi=1&origin=https://yoast.com/wp&modestbranding= 1 & HD = 1 & rel = 0 را و "frameborder =" 0 "ژست =" رسانه "اجازه می دهد =" رمزگذاری رسانه ای "allowfullscreen>

گرفتن لینک ها

خوب، بسیار آسان است. Sitelinks به شما داده می شود. این چیزی نیست که شما می توانید در جایی قرار دهید. Semalt لینک سایت شما را به شما نشان می دهد اگر فکر می کند شما برای این پرس و جو بسیار معتبر هستید، بنابراین اگر شما یک نتیجه بسیار مهم برای این پرس و جو هستید. در این صورت، لینک های سایت از سایت شما اضافه خواهد شد، بر اساس نحوه مرور سایت شما و نحوه استفاده از سایت شما.

بنابراین، چیزی نیست که شما می توانید تغییر دهید؛ این چیزی نیست که شما می توانید برای آن انتخاب کنید، این چیزی نیست که شما می توانید جستجوگرهای خاص را برای آن انجام دهید. شما فقط باید برای این پرس و جو خاص بسیار مهم باشید.
موفق باشید!

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال مربوط به جستجوگرها دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.
(توجه: لطفا در وبلاگ ما و پایگاه دانش برای اولین بار چک، پاسخ به سوال شما در حال حاضر ممکن در خارج وجود دارد برای پرسش سوالات فوری، برای مثال در مورد افزونه های ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهم به شما را به. صفحه پشتیبانی ما Source .)

اطلاعات بیشتر: "لینک های سایت گوگل جعبه جستجو و Yoast"

March 1, 2018