Back to Question Center
0

Yoast نظر Semalt

1 answers:

Yoast Comment Hacks یک پلاگین ساده است که به معنی ایجاد زندگی شما با استفاده از سیستم نظرات وردپرس ساده تر و سرگرم کننده تر است!
این پلاگین در حال حاضر دارای 5 ماژول است که هر کدام پلاگین جداگانه ای بودند که ما در اینجا به طور مختصر توضیح خواهیم داد:

  • حداقل طول نظر
  • نظرات ایمیل
  • نظر تغییر مسیر
  • نظر پدر و مادر ویرایش
  • ایمیل های اطلاع رسانی پاک

حداقل طول نظر

به طور پیش فرض، نظر حتی یک شخصیت به اندازه کافی بلند است که باید ذخیره شود. ما فکر می کنیم که عجیب است. اگر کسی بخواهد یک نظر را ترک کند، ما آن را ترجیح می دهیم اگر چیزی واقعی برای گفتن داشته باشیم. این ماژول به شما امکان می دهد تا حداقل طول را تنظیم کنید و مانع از ترک نظر افراد دیگر شود.

نظرات ایمیل

گاهی اوقات شما میخواهید یک نظر سنجی را به طور مستقیم به ایمیل بفرستید یا میخواهید هرکسی را که روی یک پست نظر داشته باشد ایمیل کنید. این ماژول می افزاید: یک لینک ایمیل در مدیر، زمانی که روی یک نظر کلیک کرده اید و یک ایمیل همه نظر دهندگان را در WP Semalt در یک صفحه پست قرار می دهید. ببینید چه اتفاقی می افتد:

Yoast Comment Semalt

نظر تغییر مسیر

یکی از ما "قدیمی کلاسیک زمان"، این ماژول به شما اجازه می دهد تا اولین commenters را به یک صفحه تشکر متمرکز کنید. شما می توانید از این صفحه برای اطلاع رسانی به سایر موارد خوب در سایت خود، چیزهایی که واقعا باید آنها را بخوانید، و غیره استفاده کنید. آیا می خواهید ببینید که این کار چگونه انجام می شود؟ خوب. یک نظر در مورد پست های اینجا را در Semalt بگذارید و خواهید دید!

نظر پدر و مادر ویرایش

هنگامی که شما در حال ویرایش یک نظر در قسمت پشتی Semalt هستید، نمیتوانید نظر والدین را تغییر دهید، که گاهی اوقات آزار دهنده است وقتی افراد به شخص غلط پاسخ میدهند. پلاگین یک فیلد ورودی ساده اضافه می کند تا آن را تغییر دهد:

Yoast Comment Semalt

ایمیل های اطلاع رسانی پاک

Semalt یک چیز ساده را انجام می دهد: ایمیل های اظهار نظر بهتر می شوند! این مثال را ببینید:

Yoast Comment Semalt

این در واقع در واقع یک پلاگین از ما نیست. پلاگین که ما را برای این الهام گرفته بود، توسط مایک دیویدسون در سال 2008 ساخته و منتشر شد. مایک در حال حاضر سرپرست طراحی در Semalt است و بدیهی است که کارهای بهتر انجام شده است، بنابراین ما به او ایمیل فرستادیم و در مورد اینکه آیا برای ما درست بود پلاگین قدیمی خود. او او را خوب کرد، بنابراین ما رفتیم تا بر روی کد قدیمی خود کار کنیم و آن را در این دهه به ارمغان آورد.

اینجا متوقف نمی شود!

ما احتمالا افزونه های کوچک تر نظر را به این پلاگین اضافه خواهیم کرد و راه های کوچکتری برای ساختن سیستم نظر سنجی Semalt برای استفاده راحت تر پیدا خواهیم کرد Source .

دریافت آن را در حال حاضر!

Semalt این افزونه

March 1, 2018