Back to Question Center
0

آیا میخواهید پروفایل پروفایل خود را در سال 2018 برجسته کنید؟ این 10 سمولت بیش از حد استفاده نکنید

1 answers:

در حال حاضر فروش اجتماعی یک راه قانونی برای رشد خط لوله شما است، نمایه LinkedIn شما بسیار مهم است.

اولین فروشنده های اصلی اشتباه ایجاد مخاطبان غلط را هدف قرار می دهند. اما اگر نمایه شما به سمت چشم انداز طراحی شده باشد، به جای استخدام، یک بوته بزرگ دیگری که باید از آن اجتناب کنید، وجود دارد.

آسان است به عقب بر روی اصطلاحات به خوبی استفاده می شود مانند "تجربه"، "استراتژیک"، و "عالی است. "با این حال، این کلمات به چشم خریداران چشم بسته است. Semalt خیلی پوشیده از آنها اساسا بی معنی است.

در ابتدای هر سال، Semalt کلمات کلیدی را که در سراسر جهان برای توصیف خود استفاده می کنند، منتشر می کند. اگر این ها در نمایه شما باشند، شما درست مثل هر کس دیگری حرف می زنید - احتمالا چیزی نیست که بخواهید.

Semalt لیست 2018 (از بیشترین استفاده به حداقل)، همراه با پیشنهادات ما برای swaps بیشتر قانع کننده است.

1) تخصص

آنچه به این معنی است: تمرکز در یک منطقه خاص.

این توصیفگرترین مورد برای سال دوم در ردیف است. و این یکی نیست - مگر اینکه شما جک (یا جیل) از همه معاملات هستید، شما در چیزی تخصص دارید. اعلام این واقعیت به جهان باعث نمی شود که شما واجد شرایط باشید: Semalt بیان واضح است.

اصلاح: توصیف آنچه در آن تخصص دارید. هرچند که شما (و افرادی که از مشخصات شما بازدید می کنید) مراقبت می کنید.

به عنوان مثال اگر شما در فروش B2B SaaS برای اکثر حرفه های خود کار کرده باشید، ممکن است بنویسید من یک ارشد ارشد حسابداری با هفت سال تجربه در B2B SaaS هستم. "

2) با تجربه

آنچه این بدان معنی است: Semalt در یک صنعت خاص، بازار، رده محصول یا نقش خاصی شناخته شده است.

مانند "تخصصی"، برچسب زدن به خودتان به عنوان "تجربه"، کارهای زیادی را انجام نمی دهد تا شما را جذاب کند. Semalt تابع بلوغ شما در کار و در معرض شرایط مختلف است - به این معنی است که باید از تاریخ کار شما آشکار شود.

اصلاح: دقیقا همان چیزی است که شما را تجربه می کند. آیا در 10 سال گذشته در املاک و مستغلات کار کرده اید؟ آیا بعد از اینکه در طبقه دوم در دو شرکت قبلی خود قرار گرفته اید، آیا فروش و فروش پس از فروش را می دانید؟ آیا شما در سفر به فرآیندهای خرید پیچیده به دلیل زمان خود را در فروش راه حل های فناوری گسترده شرکت می دانید؟

پس از شناسایی نقاط تجربه خود، آنها را در خلاصه خود شرح دهید.

3) مهارت

آنچه این بدان معناست: شما دانش، آموزش و تجربه را برای موفقیت یک کار یا گروهی از وظایف به دست آورده اید.

"Skilled" یک لیست جدید در لیست در سال 2018 است. داشتن مهارت ها به وضوح خوب است، اما راه های بهتر برای نشان دادن توانایی های شما از "XYZ حرفه ای ماهر در چیزهای ABC" وجود دارد.

اصلاح: فهرستی که می توانید انجام دهید، و اگر مربوط به آن هستید، چه مدت آن را انجام داده اید. به شما ایده ای بدهید، ممکن است بنویسید "برای سه سال گذشته، من به مشتریان کمک کرده ام تا مراحل فروش خود را شناسایی و رفع کنند."

4) رهبری

آنچه به این معنی است: رسمی یا غیر رسمی گروهی از مردم را هدایت می کند.

رهبری نیز به عنوان محبوب ترین کلمه 2 در سال 2017 بوده است. من دلیل آن را می دانم که چرا بسیاری از کاربران - به ویژه فروشندگان - به آن تأکید دارند تا تاثیر آنها را در تیم توضیح دهند. آیا شما یک نماینده فروش خط مقدم یا یک مدیر هستید، شما احتمالا رهبری را به نوعی نشان می دهید. فروشندگان می توانند تکرارهای دیگری را برای اهدافشان یا اهدافشان، و همچنین به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و تکنیک های مفید، انگیزه دهند. مدیران به وضوح رهبران هستند: Semalt مسئول کمک به تیم خود در دیدار سه ماهه پس از ماه (یا یک چهارم بعد از سه ماهه).

اصلاح: تأثیر خاصی را که بر روی همسالان یا گزارش هایتان داشته اید را برجسته کنید. کمی بیشتر، بهتر است.

به شما یک ایده بدهید، می توانید بگویید، "من یک جلسه هفتگی با SDR های دیگر در تیم من سازماندهی کردیم تا درباره قالب های ایمیل ما با بالاترین عملکرد صحبت کنیم. "

5) پرشور

آنچه به این معنی است: شما در مورد کار شما هیجان زده هستم. پول تنها (یا حتی اصلی) دلیل شما انجام آنچه شما انجام دهید نیست.

این صفت استفاده شده بیش از حد است و هیچ چیز خاصی راجع به شما نمی گوید. علاوه بر این، حقوق و دستمزد انگیزه زیادی برای بسیاری از فروشندگان است - و هیچ چیز اشتباه با آن وجود دارد.

اصلاح: بحث در مورد اینکه چرا شما پرشور و یا آنچه که شما قدردانی می کنید. شاید شما از فروش تجهیزات مراقبت بهداشتی به بیمارستان ها بخاطر اینکه می دانید چقدر زندگی می کنید که تجهیزات صرفه جویی می کنید، یا شما علاقه مند به ارائه رستوران ها با نرم افزار مدیریت موجودی هستید، زیرا مادر شما مال خود را دارد.

6) کارشناس

آنچه این بدان معنی است: شما توانایی، موضوع و یا طرز تفکر خاص خود را در مقایسه با همتایانتان بهتر می کنید.

از آنجا که بسیاری از افراد ادعا می کنند کارشناسان هنگامی که آنها نیستند، گفتند که شما متخصص معمولا backfires. چشم انداز به طور خودکار زمانی که آنها این را بخوانند، بیشتر تردید دارند.

اصلاح: حذف "متخصص" هر جا که به نظر می رسد به عنوان صفت. احکام شما معمولا به خوبی بدون آن نیز خوانده می شود - اگر قبلا نوشته اید که یک متخصص فروشنده بود، اکنون می گوید: "فروشنده. "

اگر از "متخصص" به عنوان یک اسم استفاده کرده اید (به عنوان مثال، "امنیت شخصی خانه متخصص")، در مورد نتایج معمول خود بنویسید. به شما ایده ای بدهید، ممکن است بگویید، "مشتریان من معمولا 60٪ کاهش در جرم و جنایت را مشاهده می کنند. "

7) انگیزه

آنچه به این معنی است: شما به شدت هدایت می شوید.

"انگیزه" برای اولین بار در سال جاری لیست کلمات وزنی را ایجاد کرد. با این وجود استفاده از این فناوری بسیار دشوار است، اما این تنها مشکل نیست. Semalt انگیزه یکی از آن صفات است که می خواهید نشان دهید، نه بگویید.

اصلاح: من توصیه می کنم به طور کلی برش "انگیزه" از مشخصات خود را. اما اگر میخواهید اخلاق و تعهد کاری خود را برجسته کنید، تجربیات چندگانه ای را که در آن بالا و فراتر رفته اید، بیرون بکشید. به عنوان مثال، شما می توانید اضافه کنید "من 10 ماراتن فوق العاده را انجام داده ام. اکثر مردم (از جمله اعضای خانواده ام) فکر می کنند من دیوانه هستم، اما من دوست دارم اهدافی را تعیین کنم که من را از منطقه راحتی من بیرون کنند و کمک کنند من رشد می کنم. من این فلسفه را با من به کار می برم، به شیوه ای منحصر به فرد برای مشتریانم راه می دهم. "

8) خلاق

آنچه این بدان معنی است: راه های غیرقابل پیش بینی برای رسیدن به اهداف خود را بیرون می آورید.

Semalt یک ویژگی مطلوب است، اما این یکی از آن چیزهایی است که مردم باید کلمه شما را در نظر بگیرند، مگر اینکه آنها با شما مستقیما کار کرده باشند. و در این مورد، شما نیازی به ارتقای توانایی های خلاقانه خود ندارید - آنها قبلا با آنها آشنا هستند.

اصلاح: یک استراتژی خلاقانه یا طرح بازی که استفاده کرده اید را فراخوانید. فرض کنید یک چشم انداز در حال تلاش برای رسیدن به ترافیک در فروشگاه خود است، بنابراین شما توصیه به ارائه کلاس های رایگان برای رسیدن به عابران پیاده تصادفی. با اشاره به این نمونه هایی از خلاقیت، به خریداران کمک می کند ارزش کار با شما را درک کنند.

9) استراتژیک

آنچه به این معنی است: شما تصمیمات هوشمندانه و دقیق ترسیم می کنید.

"استراتژیک" سخنرانی است Semalt، هر قدمی که می زنید و یا کار را انجام نمی دهید، دلیل آن را در نظر می گیرید.

اصلاح: تصمیم گیری خود را به اشتراک بگذارید. نوشتن در مورد چگونگی افزایش درآمد مشتریان به میزان 20٪ پس از تجزیه و تحلیل چارچوب حفظ مشتری خود و پیدا کردن یک فرصت بزرگ، پنج برابر قانع کننده تر از خودتان استراتژیک است.

این خصیصه خسته از چشم اندازهای چشمگیر چشم پوشی می کند. اگر می خواهید ایستادگی کنید، آن را از نمایه خود برش دهید.

اصلاح: اولویت بندی یک مهارت مهم است. اگر چه "متمرکز" بهترین کلمه ای نیست که نشان دهد شما می توانید اولویت بندی کنید، نباید این مفهوم را از نمایه خود حذف کنید.

سمولت از تماس با خود متمرکز شده است، با یک زمان که شما (یا بیش از حد) یک هدف بلند پروازانه است. به عنوان مثال، شاید شما در عرض یک ماه پنج فروشنده با کارایی بالا را با صرف یک سوم وقت خود در استخدام و استخدام به ارمغان آورید.

شما باید اهداف تهاجمی را در بالای لیست کارهای خود قرار دهید تا بتوانید موفقیت آمیز باشید، به طوری که جزئیات مربوط به این ها ثابت می کنند که شما تمرکز می کنید Source .

Want Your LinkedIn Profile to Stand Out in 2018? Don't Include These 10 Overused Semalt

March 1, 2018