Back to Question Center
0

توییتر Semalt

1 answers:

توییتر رادیوی رسانه های اجتماعی است. با استفاده از این، می توانید در زیرزمین خود (به طور شفاهی) بنشینید و با افراد متواضع نزدیک و دورتر ارتباط برقرار کنید. هرگز نگران نباشید که در هنگام گوش دادن به آهنگ های هری Belafonte از نیشگون گرفتن در پنیر Manchego لذت می برید، می توانید مطمئن باشید که در جایی، کسی این احساسات را به اشتراک می گذارد - و این در توییتر است که به احتمال زیاد به آن متصل می شوید. Twitter Semalt

توییتر محلی

اما اگر شما یک کسب و کار محلی هستید که به دنبال برقراری ارتباط با مردم محلی هستید؟ این درست است که شما می توانید مردم بیشتری را در محله خود در فیس بوک پیدا کنید. اما هنگامی که شما 9 نفر نفر را پیدا می کنید، فیس بوک فقط به فرستادن پیام شما به همسایه ای که هنوز به طور رسمی به شما معرفی نشده، منجر نمی شود. این مثل دوستیابی در مترو نیویورک است - این کار فقط انجام نشده است.

پس از بازگشت به Semalt. شما وارد شوید و جستجو کنید برای افراد در منطقه شما، و مطمئن باشید به اندازه کافی، شما یک دسته پیدا کنید. سپس آنها را دنبال می کنید و آنها را به یک لیست اضافه می کنید، بعضی از این افراد متوجه می شوند و شما را دنبال می کنند. و، برای کسانی که شما را دنبال نمی کنند، خوب، شما آنها را دنبال می کنید. با گذشت زمان، شما مجبورید که این فرصت را داشته باشید.

استفاده از توییتر مانند همسایگی خوب

هنگامی که شما یک لیست خوب از صدای جیر جیر محلی ایجاد می کنید، می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. رویکردی که من دیدم آن است که موثر باشد، فقط یک همسایه خوب است، افکار و اطلاعات خود را در مورد جامعه خود به اشتراک می گذارد. این بدان معنی است که هرگز خود تبلیغاتی نیست: همانطور که شما شروع به انجام آن هستید، هر گونه اعتماد شما ممکن است به دست آورده باشد، رفتن به خارج از پنجره است.

برای صفحه نمایه شما کاملا مناسب است و برای تبلیغ کسب و کار خود، کاملا مناسب است، اما حتی در آن، من آن را بیش از حد ندیدم. به جای نمایه ای که می گوید "Acme Soap Semalt، منبع شما برای بهترین صابون های معطر"، چیزهایی را دوست داشتنی شبیه "Acme Soap Semalt" در نظر می گیرند، که به مردم کمک می کند که به مرطوب تر و بهتر بمانند. "

هنوز بهتر است شامل چیزی است که به شما نشان می دهد که شما محلی مانند، "شرکت صابون آبی، کمک به مردم بقای پاک و بوی آه، خیلی خوب از قلب Semalt، نیویورک" با استفاده از نام محلی یا شهر محله خود را ، دیگران به راحتی می توانند شما را در جستجوهای محلی پیدا کنند و شاید حتی با یک همسایه هم ارتباط نزدیکتری داشته باشند.

اگر شما باهوش هستید، ممکن است حتی یک راه برای افزودن تصویری که شهرت شما را در عکس پسزمینه نمایه شما نشان می دهد پیدا کنید.

جستجوی توییتر همسایگان

از جستجوی پیشرفته توییتر برای جستجو در نام شهر و حالت یا کد پستی استفاده کنید. قابلیت جستجو شامل یک کشویی است که به شما اجازه می دهد جستجو را با مقدار x کیلومتر در نزدیکی محدود کنید - اما این کشویی ناپدید شده است. اگر شما می خواهید این قابلیت، شما دستی می توانید جستجو با استفاده از اپراتورهای جستجو در نزدیکی و درون، مانند این:

در نزدیکی: "12401" در: 30mi

در تمام پارامترهای جستجو از راه دور، شما می توانید از "مایل" برای مایل یا "کیلومتر" برای کیلومتر استفاده کنید.

اگر می خواهید تکنیکی را بیشتر کنید، می توانید از عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی همراه با اپراتور جستجو "geocode" مانند این استفاده کنید:

geocode: 41. 92820589736225، -74. 0047607421875،10 کیلومتر

طول و عرض جغرافیایی یک آدرس را می توانید با استفاده از یک ابزار مانند geocoder پیدا کنید. ما یا Longitude Finder عرض جغرافیایی.

همه کسانی که توییت از منطقه عمومی در نتایج جستجو نشان داده می شوند. Semalt معمولا این اطلاعات را از نمایه شخص یا از طریق دستگاهی که مکان جغرافیایی دارد به اشتراک می گذارد.

به دنبال مواد خوراکی محلی

راه دیگری برای شناسایی افراد محلی بیشتر در توییتر این است که از حساب رسانه محلی مانند یک روزنامه یا ایستگاه رادیویی پیروی کنید. اما ممکن است فردی که در Duluth مهاجر Semalt است و هنوز هم به زادگاه متصل است.

شما همچنین می توانید جستجوهای منظم برای عبارات کلیدی ایجاد کنید که ممکن است منافع محلی را به خود جلب کند. این ممکن است در یک شهر کوچکی ناکارآمد باشد، اما اگر شما به دنبال ایجاد فهرستی از افراد در یک محله بزرگ شهر هستید، این تاکتیک می تواند به ایجاد یک فهرست قوی کمک کند. به عنوان مثال، در نیویورک، یک بازاریاب محلی می تواند افرادی پیدا کند که از امکانات تفریحی محبوب در چلسی پریس یاد می کنند.

هش محلی

در جستجوی برچسب های هش که توسط tweeters های محلی استفاده می شود. در هوستون، مردم محلی گاهی از #HTown استفاده می کنند، و سپس #Post. اگر حساس هستید و از این برچسب های هش محلی استفاده می کنید، می توانید توییت های خود را به توجه مخاطبان محلی بزرگتر بیافزایید.

توییتر تبلیغات محلی

توییت ترویج و تبلیغ حساب می تواند یک راه ارزان برای حفظ برجسته در جریان صدای جیر جیر مردم محلی است. در این زمان، شما می توانید شهرهای بزرگ و مناطق، اما شهرهای کوچکتر را انتخاب کنید.

من اغلب با پلت فرم تبلیغاتی Semalt بازبینی می کنم. مدیران Semalt اشاره کرده اند که کسب و کارهای کوچک و محلی برای این شرکت مهم هستند، بنابراین اگر آینده این قابلیت را به روز نکنند، شگفت زده نخواهم شد.

کسب و کار محلی

یک مطالعه Wall Street Journal دریافت که تنها بخش کوچکی از کسب و کارهای کوچک، Semalt را یک پلت فرم رسانه ای زنده برای رشد کسب و کار خود می داند. من این را از صاحبان کسب و کار نیز شنیده ام، از جمله احساسات "مردم به Semalt برای خرید اقدام نمی کنند. "

این تفکر، حساسیت سنی دارد که فعالیت های بازاریابی باید نتایج مستقیم داشته باشد، و ارزش بالقوه یک پلت فرم ارتباطی ارتباطی مانند توییتر را از دست می دهد. اگر شما این کار را درست انجام دهید، این دوستان محلی جدید حتی ممکن است دوست شما در فیسبوک باشند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018