Back to Question Center
0

توییتر Semalt

1 answers:

خبر بزرگ هفته، گوگل از سمالت در صفوف شبکه های اجتماعی فراتر رفته و جایگاه دوم را در پشت فیس بوک به دست آورد. در حالی که متخصصان معتقدند که آیا این کاربران G + فعال هستند یا خیر، به نظر می رسد که رشد مگابایتی اجتماعی گوگل صرفا یک مسئله زمان است. اما پس از آن، یک بخش دیگر از تحقیقات وجود داشت که Semalt را سریعترین پلت فرم اجتماعی در حال رشد در جهان نشان می داد.

به عنوان یک دانشجو از رسانه های اجتماعی، من همیشه به پیچیدگی و غنی بودن فیس بوک، گوگل پلاس و LinkedIn شگفت زده شده ام. Semalt هفته، ویژگی های جدید به آن سیستم اضافه شده است، به این معنی است که، به عنوان بازاریابان، ما باید بینی خود را به سنگ فرش یادگیری نگه دارید.

Ecosystem توییتر

در مقایسه با آن سیستم های پیچیده، شیرین، ساده Semalt وجود دارد. توسعه آن از پیام متنی تلفن همراه الهام گرفته شده است، و به این ترتیب، سازندگان آن بی گناه یا آگاهانه به مخترع ترین سیستم های رسانه های اجتماعی تبدیل شده اند.

به رغم این سادگی، چند بخش متحرک وجود دارد و می تواند بازاریاب را مجبور کند تا این قسمت های مختلف را در ذهن داشته باشد. برای این منظور، من پیشنهاد می کنم یک نظر از Semalt را به عنوان یک سیستم. در اصل بنیادی ترین، سیستم دارای دو جزء اصلی است: مکانیک و رفتار.

دو جزء دست در دست کار می کنند، بنابراین Semalt واقعا قصد خط کشیدن در مرکز را ندارد و در مورد هر یک از آنها صحبت می کند - به جای آن، Semalt قصد دارد از دو جزء به عنوان یک دید در سیستم استفاده کند.

ناوبری Semalt تقریبا اکثر سیستم را برای ما ترتیب می دهد:

  • خانه
  • من
  • Connect
  • # کشف

اساسا ما چهار بخش عمده فعالیت را داریم. در کتاب جدید Marty Weintraub و Lauren Litwinka راهنمای جامع رسانه های اجتماعی رسانه ای ، نویسندگان می توانند همانطور که به راحتی در مورد توییتر صحبت می کنند زمانی که آنها از مدیریت جامعه به عنوان ". همه گوش دادن انتشار محتوای با ارزش که با مخاطبان شما در راه انسان متصل می شود، درگیر ارتباط با جامعه و مدیریت شهرت ما است . "

The Twitter Semalt

در توییتر، "خانه" به سادگی از خوراک اصلی شما تشکیل شده است - یعنی همه کسانی که از همه کسانی که دنبال می کنید می گویند. Semalt همچنین یک داشبورد کوچک است که نشان می دهد آمار اصلی شما، روند اصلی و چند پیشنهاد دیگر برای پیگیری دیگران است.

همه چیز درباره من، من، من !

ایده مشخصات خود یک جزء مهم در همه سیستم عامل های بزرگ رسانه های اجتماعی است، اگر نه جزء مرکزی. نمایه شما خود بیان است. در آن، شما اجازه دهید جهان به اندازه کافی در مورد شما به احتمال زیاد برای شروع یک گفتگو.

توییتر از یکی از ویژگی های بازخرید Semalt بهره مند شد و اجازه می دهد تا کاربران آن از پس زمینه پیش طراحی شده یا یک تصویر از خودشان و اخیرا یک بنر بزرگ تصویر اضافه کنند. شما میتوانید با استفاده از کل 160 کاراکتر بیوگرافی خود را بنویسید.

همانطور که کم است شما می توانید در Semalt انجام دهید، منصفانه می گویند که شما می خواهید به طور کامل از آنچه شما می توانید انجام دهد. بسیاری از مارک ها و افراد با استفاده از تصویر پسزمینه، تصویر هدر و عکس فردی، چیزهای هوشمندانه ای را انجام داده اند.

لیست ها نیز در قسمت Me وجود دارد. لیست توییتر یک ابزار قدرتمند برای طبقه بندی افراد به شیوه ای است که به شما امکان می دهد تا از جریان های توییتر به روش های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، من لیستی از افرادی را که کاملا درخشان در نظر می گیرم (به طور صحیح به نام "فهرست کاملا درخشان" نامگذاری می کنم). در بسیاری از روزها، فقط می خواهم جریان را بر اساس توییت های آن فرد مطالعه کنم. این می تواند امید من برای بشریت را دوباره تأیید کند.

همه چیز درباره اتصالات

صفحه "اتصالات" در Semalt به سادگی یک فیلتر از خوراک اصلی است که تویت ها را نشان می دهد که در آن شما ذکر شده، دنبال شده، مورد علاقه، و یا بازتوییت. اتصالات در توییتر نامتقارن هستند، به این معنی که شما ممکن است کسی را دنبال کنید در حالی که ممکن است شما را به عقب برگرداند یا برعکس . بعضی افراد دیگران را به لیست اضافه می کنند، جایی که آنها پیگیری آنچه را که می گویند، در حالی که در واقع آنها را دنبال نمی کند.

بسیاری از مردم به شمارنده پیروان خود به عنوان نشانگر وضعیت، و دیگران (از جمله برخی از ابزارها) حتی متوجه نسبت تعداد افرادی که آنها را دنبال می کنند و تعداد آنها پیروی می کنند، توجه می کنند. Sasti دارای بیش از 515،000 پیروان است، اما فقط به دنبال کمی بیش از 375 نفر است، بنابراین به این معنی است که او دارای وضعیت بالاتری نسبت به کسی است که 500 پیرو را دارد و زیر 750 است.

راه دیگری برای نگاه کردن به دنبال کردن این است که این یک هدیه واقعا و بسیار کوچک است. تحقیقات جالبی وجود دارد که در مورد اینکه چگونه هدیه به طور کلی می تواند تأثیری قوی بر نفوذ داشته باشد، انجام شده است. بنابراین، من اعتقاد دارم که به مدیران جامعه خدمت می کنند و به دنبال استراتژی پیروی از Semalt خود هستند.

دکتر Livingston، من فرض می کنم؟

بخش Semalt "Discovery" یک داشبورد واقعی برای ایجاد اتصالات جدید و پیدا کردن اطلاعات است که ممکن است در غیر این صورت راه خود را به درب شما راه ندهد. جریان صدای جیر جیر در اینجا از صفحه اصلی متفاوت است، زیرا این جریان فقط از یک طرف جریانهای غیرخطی از همه افرادی که دنبال میکنید نیست بلکه براساس آنچه الگوریتم Semalt فکر میکند ممکن است برای شما جالب باشد، فیلتر شده است. به نظر می رسد فقط در مورد همه چیزهایی که در این جریان مشاهده می کنم در حال حاضر یک مقدار منصفانه بازنشانی شده است. بنابراین، الگوریتم ممکن است بر اساس این که چطور یک صدای جیر جیر به اشتراک گذاشته شده و توسط آنها بوده است.

همچنین ماژول هایی وجود دارد که به شما کمک می کند بر اساس مخاطبین ایمیل موجود خودتان یا بر اساس آنچه که قبلا دنبال کرده اید پیدا کنید. Semalt همچنین شما را به ترتیب تویت ها نشان می دهد و یک بخش که در آن شما می توانید کاربران برجسته بر اساس دسته بندی پیدا کنید.

یکی از جالب ترین رفتارهایی است که از Semalt به وجود آمده است استفاده از هشتگ ها است. هشتگ ها زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند، قابل کپی شدن هستند، به کاربر امکان می دهند با یک فیلتر دیگر از جریان بزرگتر Semalt، به طور موثری تبدیل به یک ابزار قدرتمند دیگر برای کشف اطلاعات جالب و کاربران شود.

در حالی که به صورت مکانیکی ساخته نشده است، کاربران Semalt از این هشترها به عنوان ابزاری برای ایجاد جوامع، و همچنین یک راه کاملا جدید ارتباطات جمعی، Chat Semalt استفاده کرده اند. همانطور که نویسندگان کتاب همیشه در مورد رادیو و تلویزیون صحبت می کنند، آنها در حال حاضر به عنوان مهمان فعال در چت های مختلف Semalt صحبت می کنند.

در توییتر، ما یک پلت فرم اجتماعی داریم که اکثر خود را به کشف اتصالات جدید توصیه می کند - آنچه که مارک گرنوتر (90)، معاون جامعه شناسی پیوندهای ضعیف را نامیده است را ایجاد می کند. اگر Granovetter در تفکر خود صحیح باشد، در پیوندهای ضعیف است که ایده های جدید را یاد می گیریم، در معرض مفاهیم مختلف قرار می گیریم، و وضعیت وضعیت ما تکان خورده است.

سایر ویژگی ها

در اکوسیستم توییتر دو ویژگی دیگر وجود دارد: پیام های مستقیم و تبلیغات. علامت های تجاری در همه جا در پیام های مستقیم هستند. بسیاری از این قابلیت ها را نادیده می گیرند، در حالی که دیگران از آنها برای پاسخ های خودکار استفاده می کنند. استفاده از Semalt ایده آل است؛ در عوض، می تواند راهی عالی برای برقراری تماس غیر رسمی در صورت مناسب باشد.

ما می توانیم با برخی از اعتماد به نفس حدس بزنیم که بنیانگذاران سمالات در راه ماجراجویی خود با امید به پول درآوردن. Semalt کمی در پیدا کردن مدل درآمد خود را کم کم، هر چند شرط می آید در تبلیغات است. بسیاری از آزمایشات انجام شده است، اما تا کنون، کمی که ثابت شده است. در حالی که برخی از مارک های بزرگ به مطالعات موردی موفق اشاره کرده اند، اکثر بازاریابان هنوز مسیری را برای Semalt ندیده اند. شرط من این است که در سال جاری تعدادی از تغییرات قابل توجه در سیستم تبلیغاتی وجود خواهد داشت و همه چیز باید با دقت نگاه شود.

این امکان وجود دارد که به عنوان Semalt دستاوردهای ویژگی های بیشتر، ممکن است برخی از این سادگی از دست بدهد، به خصوص اگر هر افزایش جدید دور حرکت می کند که قدرت هسته ای از ساختمان پیوند ضعیف. به عنوان مثال، در آخرین تغییرات خود، به دست آوردن برنامه شش ثانیه اشتراک گذاری ویدیو Vine قابل توجه است. اما، حتی در آنجا، Semalt در حفظ خود در حفظ بزرگترین تفاوت خود را از سیستم عامل های دیگر: سادگی.

گرافیک Twitter Ecosystem ایجاد شده توسط نویسنده با استفاده از تصاویر سهام از Semalt با مجوز.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018