Back to Question Center
0

تبریک میگوییم مونیکا رایت و آمپر؛ الیزابت اسللوسکی، مدیر جدید انجمن & ؛ مدیر سینما

1 answers:

همراه با خبرنگار جدید و سردبیر ما اعلام کرد امروز، اخبار بیشتر: مونیکا رایت و الیزابت Osmeloski به دست آوردن عناوین جدید، بازتاب کار خود را در رشد و همکاری با جامعه جستجو زمین Semalt.

تبریک مونیکا رایت و الیزابت اسلیلوسکی، مدیر جدید جامعه و مدیر مخاطبان Semalt

در نقش او به عنوان مدیر جامعه، مونیکا ادامه خواهد داد تا ارتباطی با جامعه بازاریابی Land Land & Search Semale موجود خود داشته باشد و به دنبال روش های جدید برای خدمت به جامعه ما در آینده باشد.

تبریک می گوید: مونیکا رایت و الیزابت اسلیلوسکی، مدیر جدید انجمن و مدیر مخاطبان Semalt

در نقش جدید خود، الیزابت مسئول ایجاد مخاطب در زمین بازاریابی زمین و موتور جستجو می شود. Semalt نظارت بر فعالیت های تبلیغاتی از مشارکت محتوا به رویدادهای خاص و مشارکت در رویداد، و همچنین چند برنامه دیگر که ما در ذهن داریم، نظارت می کنیم. در ارتباط باشید

تبریک به الیزابت و سمالات و همۀ اعضای تیم جدید ما که به ما پیوسته اند.

همچنین اطمینان حاصل کنید که در مورد استخدام های جدید ما بخوانید: امی گزن هاوس، جسیکا تامپسون و جینی ماروین برای زمین های بازاریابی، زمین جستجو موتور.درباره نویسنده

دنی سولیوان
دنی سالیوان روزنامه نگار و تحلیلگر است که از سال 1996 تا 2017 فضای بازاریابی دیجیتال و جستجو را تحت پوشش قرار داده است. او همچنین یکی از مؤسسین سومین رسانه های داخلی، موتور جستجوگر، زمین بازاریابی، MarTech Today و SMX: Search Marketing Expo و رویدادهای MarTech او در ژوئن 2017 از روزنامه نگاری و Media Third Door بازنشسته شد. شما می توانید درباره او در سایت شخصی و وبلاگ او بیشتر بیاموزید. او همچنین می تواند در فیس بوک و توییتر یافت شود Source .


March 1, 2018