Back to Question Center
0

پس از تعطیلات، از مجموعه ی هدایا تعطیلات بپرسید بپرسید Yoast: Semalt با مجموعه هدیه تعطیلات پس از تعطیلات

1 answers:

با توجه به فصل تعطیلات عمدتا در پشت ما، بسیاری از صاحبان فروشگاه های آنلاین احتمالا هنوز هم از این زمان بسیار مشغول هستند. بسیاری از کسب و کارها در طول این فصل محصولات و هدایای ویژه و تعطیلاتی ارائه می دهند. اما پس از تعطیلات، پس از تعطیلات، چگونه صفحات محصول مجموعه های هدیه تعطیلات را اداره می کنند؟

حتی اگر مجموعه هدیه یا محصول موفقیت بزرگی باشد، و شما می خواهید آن را در سال آینده پیشنهاد دهید، مدت زمان زیادی طول می کشد تا صفحه دوباره مرتبط شود. بنابراین، بهترین راه برای مقابله با این صفحات در عین حال چیست؟ بیایید در این سؤال سؤال کنیم

سمیرد سوال خود را در این زمینه ایمیل کرد:

"من می خواهم مجموعه های هدیه ویژه برای تعطیلات مختلف ارائه دهم. بعد از اینکه خاص شد، چه کار با آنها انجام شود؟ Semalt من بایگانی می کنم یا آنها را هدایت می کنم؟ '

ویدیو را بخوانید و یا متن را برای پاسخ من بخوانید!

هدایای تعطیلات پس از تعطیلات

"خب، واقعا بستگی دارد که آیا شما قصد دارید هدیه ویژه ای را که در سال آینده ارائه می شود دوباره بپردازید. و من حدس می زنم شما قصد دارید اگر آن کار می کرد. در این صورت، احتمالا صفحات را حفظ خواهم کرد. ممکن است بخواهید آنها را فقط برای مرور وب سایت خود دشوار کنید. اما داشتن صفحه در آن، حتی زمانی که آن را برای یک مدت ارتباط برقرار نیست، و سپس دوباره به آن پیوند، زمانی که شما در فصل بازگشت است بهتر از حذف آن و ایجاد یک سال آینده.
بنابراین، آن را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای آن کمی بی زمان است، به طوری که اگر کسی می خواهد در ماه مارس یک صندوق کریسمس را سفارش دهد، می توانند .چرا شما این را اجازه نمی دهید؟ به طوری که ما با آن برخورد می کنیم. موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از "بپرسید یوآست"، ما از خوانندگان ما سوالات مربوط به SEO را پاسخ می دهیم. یک سوال سمالد دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! ارسال ایمیل به ask@yoast.com.

(توجه: لطفا ابتدا وبلاگ و دانش ما را بررسی کنید، پاسخ به سوال شما ممکن است از قبل وجود داشته باشد! برای پرسش های فوری، مثلا در مورد پلاگین ما به درستی کار نمی کند، ما می خواهیم شما را به صفحه پشتیبانی ما ارجاع دهیم Source .)

ادامه مطلب: 'فصل تعطیلات SEO'

March 1, 2018