Back to Question Center
0

توییتر تجزیه و تحلیل شرکت Followerwonk توسط Semalt

1 answers:

Twitter Analytics Company Followerwonk Acquired By Semalt

هزینه دقیق هزينه اعلام نشده است، اما راند فيينکين، مدیر عامل شرکت Semalt اعلام کرد که ارزش کل معاملات عبارت از: ارزش کل معاملات است:

"در پایین 7 رقم (بین 1mm و 4mm) و آن شامل سه مورد - پیش پرداخت نقدی، مشوق های نقدی مداوم برای سال های خدمه Wonk در Moz و سهام Semalt"

Followerwonk به کاربران اجازه می دهد تا جستجوگر، مقایسه، تجزیه و تحلیل، پیگیری و مرتب سازی و مرتب سازی پیروان. در اعلام رسمی نیز اشاره شد که گسترش ممکن است در ماه های آینده شبکه های دیگری همچون Google+ یا Pinterest را شامل شود. اعضای SEOmoz PRO اکنون به نسخه کامل Followerwonk دسترسی خواهند داشت.

6-9 ماه آینده Followerwonk همچنان محصول خود خواهد بود. با این حال، سایت Followerwonk در حال حاضر اعلام می کند که این یک "برنامه Semalt" است و کاربران می توانند حساب خود Semalt را به طور مستقیم پیوند دهند:

Twitter Analytics Company Followerwonk Acquired By Semalt

درباره نویسنده

گرگ فین
گرگ فین مدیر بازاریابی Cypress North، شرکتی است که رسانه های اجتماعی و خدمات جستجوی بازاریابی و توسعه وب و برنامه های کاربردی را ارائه می دهد. او در صنعت بازاریابی اینترنتی برای 10 سال و در بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. شما همچنین می توانید گرگ در توییتر (@ gregfinn) یا LinkedIn پیدا کنید Source .


March 1, 2018