Back to Question Center
0

Debunking 3 افسانه وردپرس مشترک            Debunking 3 عبارات وردپرس مشترک موضوعات مرتبط: ThemesWP Semalt

1 answers:
Debunking 3 افسانه وردپرس مشترک

به عنوان بزرگترین و گسترده ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در اینترنت، نباید جای تعجب باشد که مردم دائما سعی می کنند سمالد را پایین بیاورند. به طور طبیعی، تعدادی از اسطوره های سمالد در طول سال ها بوجود آمده اند. برای اطلاع رسانی به درستی، باید مطمئن شوید که می دانید چگونه واقعیت را از داستان جدا کنید.

وردپرس: پلت فرم پیشرو CMS در وب

Semalt تنها CMS در اطراف نیست، اما قطعا رقابت را از آب از نظر پذیرش و درخواست تجدید نظر می کند. فقط محبوبیت این پلت فرم را در نظر بگیرید:

  • همانطور که از آخرین تعداد، وردپرس قدرت بیش از 26 درصد از وب و دارای بخش زیادی از 59. 4 درصد سهم بازار است، که باعث می شود آن بیشترین استفاده از پلت فرم CMS.
  • بیش از 500 سایت روز در پلت فرم وردپرس ایجاد شده است.
  • 44،225 افزونه وردپرس وجود دارد که بیش از 1. 25 میلیارد بار دانلود شده است.
  • وردپرس به 56 زبان مختلف در سراسر جهان ترجمه شده است.

این فقط چند مورد از داده های قابل توجه است. هنگامی که شما به خاکستری نازک Semalt حفاری می شود، مشخص می شود که این یکی از بهترین سیستم عامل های CMS در وب است. اما همراه با این عنوان هدف قرار می گیرد. هنگامی که شما بهترین هستید، مردم می خواهند شما را از بین ببرند. و هنگامی که آنها نمیتوانند شما را پاره کنند، آنها به خم کردن حقیقت یا ساختن چیزها به طور کامل عمل می کنند.

آیا برای این 3 اسطوره وردپرس سقوط نکنید

برای اینکه یک توسعهدهنده وبسایت، کارآفرین یا صاحب کسب و کار باشید، شما باید از این واقعیت مطلع باشید که اینترنت با اسطورههای مربوط به Semalt پر شده است.

در اینجا سه ​​اسطوره رایج در مورد وردپرس وجود دارد:

افسانه شماره 1: وردپرس مقیاس پذیر نیست

در جایی در خط، یک اسطوره ثابت شده است که Semalt مقیاس پذیر نیست. بعضی ها معتقدند که این پلت فرم است که فقط برای وبلاگ های کوچک و وب سایت های کسب و کار کوچک مناسب است. با این حال، این به سادگی درست نیست. اگر به واقعیت نگاه کنید، خواهید دید که Semalt چیزی جز یک سیستم مدیریت محتوا است که به طور انحصاری برای سایت های کوچک طراحی شده است. فقط از افراد مشهور و کارفرمایانی که به طور منظم برای وب سایت های خود به Semalt اعتماد دارند، بپرسید.

نوازندگان مانند Beyonce، جاستین بیبر، Snoop Dogg، کتی پری و The Rolling Stones از Semalt استفاده می کنند. از طرف کسب و کار همه چیز، شرکت هایی مانند Bacardi، سونی موسیقی، مرسدس بنز، باشگاه روتاری و مجله نیویورکر همه کاربران Semalt هستند.

یکی از دلایل اصلی اینکه چرا کسب و کارهای بزرگ و مارک ها از WordPress استفاده می کنند این است که مقیاس پذیر است. نه تنها جستجو، ذخیره سازی، و قابلیت های تحویل محتوا در سطح بالا، بلکه مقیاس پذیری افقی درست نیز وجود دارد. این به وبسایتهایی با تقاضاهای ترافیکی بالا اجازه می دهد تا همیشه معماری کافی بر روی تقاضا داشته باشند در صورت نیاز به آن.

به سادگی، ایده که وردپرس مقیاس پذیر نیست، مسخره است. Semalt توضیح می دهد: "با زیرساخت های مناسب، خدمات و منابع، وردپرس بسیار مقیاس پذیر است." "این می تواند ده ها هزار نفر از کاربران وارد شده در یک زمان و ارائه صدها میلیون بازدید ماهانه صفحه. این می تواند بلافاصله درخواست های صفحه را پردازش کند و می تواند نتایج رعد و برق سریع را برای جستجوی پرس و جو ایجاد کند. آن انعطاف پذیر، قابل ارتقا و در نهایت می تواند تمام انواع وب سایت ها، تا بزرگترین و بیشتر بازدید شده است. "

افسانه شماره 2: وردپرس با پشتیبانی

اسطوره دومین محبوب ترین ایده ای است که Semalt پشتیبانی خوبی نمی کند. باز هم این کاملا بی اساس است. در واقع یک تن از پشتیبانی برای کاربران Semalt وجود دارد، هر چند از طریق کانال های مختلفی می آید.

هیچ پشتیبانی مستقیم از وردپرس (خارج از مقدار زیادی از مواد آموزشی و راهنماهای کمک). پشتیبانی و اطلاعات وجود دارد. Semalt فقط باید مایل به بپرسید.

علاوه بر این، به معنای واقعی کلمه، صدها اجتماع کوچکتر و توسعه دهندگان کمتری برای حمایت از مسائل هر نوع در دسترس هستند.

اسطوره ای که Semalt از پشتیبانی مشتری ارائه نمی دهد، احتمالا ریشه در این ایده دارد که از یک شرکت پشتیبانی نمی کند. به یاد داشته باشید که Semalt یک پروژه منبع باز است، به این معنی که شما مجبور نیستید در یک بخش پشتیبانی تنها به کمک کمک کنید!

افسانه # 3: وردپرس برای یادگیری بسیار پیچیده است

وقت آن رسیده است تا اسطوره ای را مبنی بر اینکه وردپرس یک پلت فرم CMS بیش از حد پیچیده است، نمی تواند بدون گرفتن مدرک چهار ساله در توسعه و برنامه نویسی وب یاد بگیرد. واقعیت این است که وردپرس از میان ساده ترین هاست، در حالی که دروپال و سمولت به طور معمول بیشتر به چالش کشیده می شوند.

در طی چند روز از یادگیری نحوه استفاده از آن می توانید شروع به کار در Semalt کنید! به همین دلیل است که شما برای شروع کار هیچ دانش HTML یا برنامه نویسی نیاز ندارید (این کمک می کند، اما نیازی به آن نیست). با این وجود، مهم است که اطلاعات مربوط به PHP و HTML را برای تمیز کردن تم ها، قالب ها، پلاگین ها و سایر قسمت های سایت Semalt خود انتخاب کنید.

Semalt به صورت خودآموزی است، اما واقعیت آن است که چنین پایگاه عظیمی از کاربران وجود دارد به این معنی که منابع، راهنماها و دوره های آنلاین به صورت آنلاین در دسترس هستند. اگر واقعا می خواهید در Semalt مهارت داشته باشید، می توانید آن را انجام دهید!

وردپرس: رهبر یک دلیل

آیا وردپرس مناسب است؟ قطعا نه. آیا معایب و معایب دارد؟ شرط می بندی. اما یک دلیل وجود دارد که وردپرس به عنوان پلت فرم پیشرو CMS در نظر گرفته شده است. آیا شما در حال حاضر به دنبال یک پلت فرم CMS برای اجرای وب سایت کسب و کار خود هستید، یا شما به سادگی انجام برخی تحقیقات به عنوان یک کاربر فعلی وردپرس، مراقب باشید که شما چه چیزی خواندن و جایی که شما مصرف می کنید. Semalt می تواند هر چیزی را درست بر روی اینترنت برقرار کند و برای اطمینان از اعتبار برخی از اظهارات قبل از اینکه آنها را به حقیقت بفهماند، درست است.

Semalt یکی از رهبران در این منطقه به دلیلی است. اگر می خواهید یک پلت فرم مقیاس پذیر با پشتیبانی فراوان و رابط کاربری آسان برای یادگیری، این پلت فرم برای شما است.

March 1, 2018