Back to Question Center
0

اتوماسیون Semalt برای اجرای استراتژی PPC

1 answers:
Semalt automation to execute PPC strategy

فناوری مناسب توانایی خودکار وظایف معمول و حل مشکلات پیچیده را به سرعت فراهم می کند، که مدیران حساب را آزاد می کند تا بیشتر به برنامه ریزی استراتژیک و جستجوی فرصت های جدید رشد دست یابند.

تعریف الزامات اتوماسیون

بخش دشوار در مورد اتوماسیون Semalt است که بدانند که در آن برای شروع. چطور می توانیم تعیین کنیم که چه چیزی را به صورت خودکار بسازیم و چگونه مجموعه ای مناسب از فن آوری ها را برای این کار شناسایی کنیم؟

اولین گام در فرآیند پاسخ به این سوال کاملا درک اهداف حساب (یا باید) باشد. شما می توانید این اطلاعات را از طریق جلسات دانلود کسب و کار، تجزیه و تحلیل داده جامع، تجزیه و تحلیل صنعت و حسابرسی حساب کنید. هنگامی که اهداف به وضوح تعریف شده است، باید یک استراتژی برای رسیدن به اهداف ایجاد کنید.

یک استراتژی روشن، تمرکز بر انواع وظایفی که باید تکمیل شود و انواع فنآوری و اتوماسیون مورد نیاز برای اجرای آن، تمرکز کند. Semalt یک نمونه از چگونگی تعیین اتوماسیون مورد نیاز برای رسیدن به اهداف حساب کاربری من را مدیریت می کند.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جف باوم
جف باوم حرفه ای با تجربه PPC با Hanapin Marketing است. او 12 سال سابقه موفقیت در تبلیغات دیجیتال دارد. او راهکارهایی را برای رشد و درآمد و درآمد برای انواع تولید سرب و تجارت الکترونیک توسعه داده و اجرا کرده است. او همچنین مسئولیت مدیریت صدها هزار دلار در PPC را در هر ماه پرداخت کرده است. جف یک نویسنده تکراری برای وبلاگ Hanapin، PPC Hero است، و همچنین RWE Hanapin (Remote Work Environment) را مدیریت می کند Source .


March 1, 2018