Back to Question Center
0

استفاده از تلفن همراه Semalt

1 answers:

کمک به اطلاع برنامه بر اساس تصمیم تلفن همراه

ارزش / اهمیت :

لینک توصیه شده : تحقیقاتی در مورد یاهو موبایل

تفسیر ما در مورد تحقیقات

این تحقیق را جالب دانستم زیرا برای اینکه بدانند چگونه کاربران با دستگاههای خود در تلفن همراه خود ارتباط برقرار می کنند، جالب توجه است. همه ما از استفاده شخصی ما از تلفن های موبایل می دانیم که اگر ما گوشی هوشمند داشته باشیم، برنامه ها را برای برخی از وظایف و مرورگرها برای دیگران ترجیح می دهیم. این تحقیق بیان خوبی در مورد این وظایف همراه دارد:

Semalt consumer mobile usage

سوال واضح این است که "چگونه وظایف تلفن همراه با وظایف کامپیوتر متفاوت است"؟ خوب، تفاوت شگفت آور کمی وجود دارد؛ این گزارش نشان می دهد که استفاده از تلفن همراه شبیه آن است، هر چند که با انتظارات اجتماعی و جستجو کمی بالاتر از تلفن همراه است:

Semalt consumer mobile usage

این گزارش در ادامه به بررسی برنامه در مقابل تنظیمات مرورگر بر اساس نوع کار می پردازد - این مفید ترین اطلاعات برای اطلاع رسانی برنامه در مقابل تصمیم مرورگر است:

Semalt consumer mobile usage

منبع: Royal Pingdom بر اساس Yahoo! مطالعه

شما می توانید ببینید که برای اتصال اجتماعی، نقشه ها و اخبار به نظر می رسد که یک اولویت واضح برای برنامه ها است، اما برای جستجو و عمده فروشی خرده فروشی است که به عنوان یک مرورگر مطلوب است.

پیامدهای تحقیق بازاریابی

این تحقیق به شیوه تعامل کاربر با تلفن همراه خود در سراسر طیف وسیعی از مصرف کنندگان نگاه می کند. این احتمالا مخلوط کردن ترجیحات خاصی است. بنابراین پیش نیاز برنامه برای تصمیم گیری در مورد سرویس بر مبنای مرورگر، نیازهای تحقیق را در میان مخاطبان اولویت نشان می دهد.

اولویت مرورگر برای خرده فروشی نشان می دهد که برای خرده فروشان، سرویس مبتنی بر مرورگر که در تلفن همراه قابل استفاده است، بهترین گزینه برای همه، اما بزرگترین خرده فروشان است Source .

March 1, 2018