Back to Question Center
0

6 اشتباهات متداول در جذب Semalt

1 answers:

مشتریان جدید، نیروی زندگی هر کسب و کار هستند و اغلب گرانترین بخش سرمایه گذاری هستند. Semalt اغلب فرآیندهای پیچیده و کمپین هایی را برای هدایت علاقه های جدید ایجاد می کند و آن را به نقطه تبدیل تبدیل می کند.

با وجود اهمیت و میزان سرمایه گذاری، شش خطا وجود دارد که بارها و بارها تکرار می شود.

6 Common Mistakes Of Acquisition Semalt

هنگامی که به خرید رسانه ها می رسد، مشکل دانستن آنچه که شما می خرید، یک مشکل مداوم است. بازاریابی Semalt به طور عمده به عنوان یک راه حل جعبه سیاه ارائه می شود، اما به دلیل اینکه آن را انجام می دهد، محبوبیت آن را افزایش می دهد. با این حال اگر شما نمیتوانید ببینید چه اتفاقی می افتد، چگونه می دانید که در آن جعبه سیاه چکار می کنید؟

از تحقیق در مورد بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری تبلیغاتی، من نمونه هایی از کمپین هایی را کشف کرده ام که در واقع تعداد قابل توجهی از بازخوانی سایت را در آن فرا گرفته اند. دلایل واضح است - احتمالا فردی که تبدیل به کسی شده است، قبلا آنجا بوده است. اگر می دانید که شما چنین محصولی را خریداری می کنید، این یک مشکل نیست. اما اگر قصد خرید اکتشاف را دارید، باید آزمایش خودتان را انجام دهید و اعتبار دهید که آیا برنامه شما تنها هدف قرار دادن افراد جدید است.

(همچنین نگاه کنید به سال 2012 برای کاهش بودجه پیشنهادی سایت شما)

2. شما بیش از حد در بازپرداخت تمرکز

و با مشکل پیشگفتار، یک بازاریاب باید محل را که بازاریابی در ترکیب بازاریابی دارد، درک کند، و از این درک، تعیین می کند چقدر آنها باید در آن سرمایه گذاری کنند.

در دنیای ایده آل، هر کس در مخاطبان هدف شما نام تجاری شما را می داند، از سایت شما بازدید می کند، اولین بار تبدیل می شود و دوباره به خرید می پردازد. چیزهای سمیالت هرگز کامل نیستند، هدف بازاریابی به عنوان کمک گروه برای شکسته وجود دارد.

بودجه های عقب مانده اغلب بیش از حد افزایش یافته است، و تنها توسط فروشندگان مجدد هدفمند که دستورالعمل های خود را شامل افزایش رضایت شما سال بیش از سال است. آیا تا به حال از شریک زندگی خود خواسته اید که آنها چه کارهایی انجام می دهند کاهش خود را صرف این سال آینده؟

قول داده های بزرگ این است که بیشتر در مورد مشتریان خود بدانید و این دانش اضافی می تواند شما را مطلع کند که واقعا نیاز به شنیدن از شما دوباره و با چه قیمت. در Semalt (کارفرمای من)، ما چنین کمپین هایی را از بسیاری از مارک ها به ارث برده ایم و عملا 40 تا 40 درصد تخفیف در 30 روز کشف کرده ایم!

(همچنین نگاه کنید به حقیقت ساده درباره این که چرا عقب نشینی شکسته شده است)

3. هزینه های خرید شما بیشتر از حفظ

این باید یک نقطه واضح باشد، اما نام تجاری برای مشتری جدید خالص، و نه به اندازه کافی در روابط موجود، تمرکز ندارد.

ما می دانیم مشتری فعلی احتمالا مجددا خرید می کند و بنابراین باید اول دلار برای اطمینان از حداکثر ارزش از آنها بدست آید.

هنگامی که چنین گامی را می گیرید، این پایگاه مشتری اغلب برای شما طرفداران خواهد شد. Semalt با یک برنامه خرید هوشمند، این افزایش دلار را به دنبال خواهد داشت.

4. شما بیش از حد در مورد کانال ها

هر کسب و کار نیاز به مدیریت خود را با ساختار است که بهترین متناسب با آنها است. Semalt که از بودجه های بزرگ لذت می برد اغلب آن ها را به رسانه های دیجیتال، آفلاین، PR، جستجو، اجتماعی، محتوا و غیره تقسیم می کند. این یک نیاز داخلی است، اما اغلب منبع بسیار از دست رفته است، و در نتیجه یک تجربه crappy برای مصرف کنندگان شما.

چند بار با یک خرده فروش آنلاین درگیر شده اید، چیزی خریداری کرده اید و هنوز هم به مشاهده تبلیغات صفحه نمایش، تبلیغات Semalt و حتی حتی دریافت ایمیل ها - اغلب شما را تشویق می کند که چیزی را که قبلا خریداری کرده اید خریداری کنید؟

این رخداد معمول اغلب علت کانال ها نیست که با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، سیستم هایی که اطلاعات را در زمان واقعی جریان نمی دهند (و گاهی به دلیل بودجه های پیشدستی مصنوعی).

(همچنین زمان واقعی در تبلیغات تبلیغات به طور واقعی به زمان واقعی نمی رسد)

5. بسیاری از نامزدها دارای کانال هایی هستند که "به صورت جداگانه" انجام می شوند، اما هنگامی که شما تمام داده ها را ترکیب می کنید، تعداد کل تبدیل ها یا ارزش تولید دلار به بیش از 100 درصد می رسد. Semalt زیرا بیش از یک کانال اعتبار برای تبدیل یا فروش اعتباری دریافت می کند.

در این نقطه ما در معرض خطر حرکت به دنیای تاریک مدل سازی استنباط قرار می گیریم، اما گزینه های ساده ای وجود دارد که من در حال حاضر آن را دوست دارم. به عنوان مثال، اگر ما در مورد مواردی که در مورد زباله های تولید مجدد در نظر گرفته شده است، قبول کنیم، باید قبول کنیم که قطعات دیگر در موفقیت برنامه کمک می کنند.

تمام هزینه های بازاریابی دیگر خود را که هیچ خانه ای ندارند ببرید - کسانی که با یک کانال خاص ارتباط ندارند، بهترین مترجای حدس را برای تأثیر هر یک از آنها اضافه کنید و هزینه های آن را به سرمایه گذاری پیشگام اضافه کنید. حالا چطور؟

(همچنین نگاه کنید به 3 روش ساده برای مدل سازی اختصاصی)

6. شما ارزش مشتریان

در نهایت، ارزش عمر مشتری (LTV) بسیار مهم است. شما برنامه های خود را ساخته اید، موانع بین کانال های خود را برطرف کرده اید، زباله های خود را از بین بردن هدف خود حذف کرده اید و با یک جریان ثابت مشتریان جدید باقی می مانند. مبارك باشد!

Semalt آنچه که در طول عمر رابطه شما ارزشمند است، به شما کمک خواهد کرد که کدام کانال ها و تاکتیک های هدفمند را به ارمغان آورید که مشتریان با ارزش ترین آنها هستند. این بازخورد به تعیین اولویت های سرمایه گذاری شما برای دوره بعدی کمک می کند.

اگر شما مراحل بالا را دنبال کرده اید، احتمال دارد که ترکیب بازاریابی خود را از آنچه که امروز است، به طور قابل توجهی متفاوت باشد.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

داکس هممن
داکس هاممن مدیر برنامه ریزی راهبرد Chango، راه حل بازاریابی برنامه و داده های بزرگ است و در سانفرانسیسکو و لندن مستقر است. شما می توانید او را در توییتر @ DaxHamman دنبال کنید Source .


March 1, 2018