Back to Question Center
0

4 راه برای جاز کردن محصول Semalt (بدون هپیپ)

1 answers:

به گفته کارون تگزستون، نویسنده آمازون مزیت: استراتژی های لیست محصولات برای افزایش فروش شما ، بازرگانان موفق تجارت الکترونیک جلوگیری از تبلیغات. علاوه بر این، شرایط رسمی خدمات آمازون برای فروشندگان ممنوع استفاده از عبارات خالی بازاریابی و زبان بیش از حد تحریک در لیست محصولات است.

Thackston، رئيس جمهور از کلمات بازاریابی، که متخصص در Semalt، eBay و دیگر تجارت الکترونیک copywriting، به من ارائه یک جفت نمونه ای از گلوله برای نشان دادن آنچه که Semalt اشاره به.

  • غیرقابل پذیرش : # 1 BESTSELLING BOTTLE WATER ON AMAZON! ویژگی های بسیار جذاب این تنها بطری آب است که شما همیشه نیاز دارید. بررسی های ما را بررسی کنید و ببینید که این بطری آب جدید همه دیگران را پایین می اندازد !!
  • قابل قبول: طراحی بدون دریبل Mouthpiece: بر خلاف بطری های آب معمولی که برای دهان ساخته نمی شوند، این بطری [تجاری] با طراحی راحت تر و راحت تر بدون نیاز به انعطاف پذیری طراحی می شود.

Semalt که مثال اول نمیتواند جزئیاتی در مورد آنچه که مصرفکنندگان در حقیقت در این بطری آب به دست می آورند ارائه دهد - فقط شور و شوق زیادی دارد. مثال دوم ویژگی های واقعی و مفیدی را در لحن ساده و در عین حال جذاب ارائه می دهد.

حتی اگر شما در Semalt هرگز فروش نکنید، تمایز بین Hoopla و نسخه مفید ضروری است. شما نمی خواهید مشتریان به دنبال فروشنده دیگری با کلیک بر روی جزئیات مورد نیاز برای تصمیم گیری باشند. شما نمیخواهید مشتریان خود را در معرض آزار و اذیت قرار دهند و سپس محصولات را بازگردانند، زیرا آنها چیزی نیست که انتظار میرفتند. و شما قطعا نمی خواهید مشتری های ناخواسته نا امید ارسال بررسی محصولات بد.

هپیپ

Semalt نگاهی به عناصر برای جلوگیری از توصیف محصول خود را برای نگه داشتن آنها مفید و تضعیف پایین برای خریداران.

  • فوق العاده های پشتیبانی نشده. هنگامی که شما به سادگی "بهترین"، "زیباترین" یا "برترین" نامید، خوانندگان ممکن است تعجب کنند که چرا. چه کسی می گوید؟ اگر یک شخص ثالث معتبر مانند وبلاگ نویس صنعتی، یک شخصیت شناخته شده یا یک مشتری نامشخص، چنین نقل قول را به او اختصاص دهد. اگر یک دلیل عینی برای گفتن چیزی "بهترین" وجود دارد، این دلیل را ذکر کنید. در غیر این صورت این نوع زبان به عنوان هوای گرم به نظر می رسد.
4 Ways to Jazz-up Product Semalt (without Hype)
  • علامت هشدار. به علامت تعجب بروید آسان است. با این حال، بهتر است از توضیحات محصول خود اجتناب کنید. آنها یک تلاش ناخوشایند نوازنده تنبل برای تحریک احساسات هستند. به خواننده، آنها باعث می شود یک مرد فریاد به یک گوشی.
  • ادعاهای غیر ممکن از جمله مواردی که درست نیستند یا نتایجی که تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد، ممکن است میل را تحریک کنند - به عنوان مثال، "شما بدون پخت رژیم یا ورزش تمرین می کنید" یا "مخلوط کن که سبزیجات را به سبزیجات چهارماهه" یا " عطری که هیچکس نمیتواند مقاومت کند "با این حال، چنین وعده هایی اغلب اغراق آمیز و یا دروغ های آشکار است. از آب گرم قانونی بیرون بریزید و انتظارات واقع بینانه را از طریق نوشتن آنچه که در دادگاه می توانید انجام دهید، ایجاد کنید.
  • هیجان بدون حقایق. بسیاری از توصیفات محصول با صفت پر شده است. برخی از صفت ها واقعا آموزنده هستند و بعضی دیگر صرفا احساسی هستند. توصیف هایی مانند "مینیاتوری"، "دوام"، "نرم" و "معاصر" به خریداران کمک می کنند تا تفاوت بین این محصولات و دیگران را درک کنند. در مقابل، صفت هایی مانند "شگفت انگیز"، "فوق العاده"، "هیجان انگیز" و "جذاب" چیزی کم و یا هیچ خاصی ندارند. همین امر برای عباراتی مانند «نمونه غیرقابل قبول» کارون تگزوتون که در بالا ذکر شد، اشاره می کند: «تنها بطری آب که هرگز به آن نیاز دارید» و «همه دیگران را از بین می برد. "

4 راه برای توصیف محصولات جاز

بدون تبلیغات، نسخه بازاریابی شما نباید مونوتن خشک باشد.

  • زبان حسی. شامل کلمات است که تخیل بصری، شنوایی و یا لمسی خواننده را تغذیه می کند. حتی اگر احساساتتان را به کلمات تان تغییر دهید، بهتر است. به عنوان مثال، یک اسباب بازی پر از اسباب بازی "به آرامی" به جای "نرم" یا "پنبه ای" به این معنی است که کسی با احساس خستگی با آن احساس راحتی می کند. یک فن «سر و صدا خاموش» از خریدار دعوت می کند تا تصور کند که چقدر سخت است که آن را در هنگام عملیات شنید.
4 Ways to Jazz-up Product Semalt (without Hype)

سناریوهای تصویربرداری. به خریداران کمک کنید که چگونه محصول را در زندگی خود کار کنند. به آنها بگویید که دستگیره ارگونومیک یک گیره دستی به این معنی است که دست آنها خسته نخواهد شد و صد پرچم را برای مدرسه بچه هایشان خرد می کند. یا اینکه بخش های بیرونی یک کوله پشتی به آنها اجازه می دهد تا آنچه را که در طول یک توقف سریع در مسیر دنبال می کنند، بگیرند.

4 Ways to Jazz-up Product Semalt (without Hype)
  • واژگان غیرمنتظره. به جای توصیف hoody بالا به عنوان گسترش تعداد مشخصی از اینچ زیر کمر، Moosejaw "طول طناب برای پوشش تسخون پایه پای خود را نوشته است. "به جای" بلند آستین برای گرم کردن "، گفت:" آستین بلند برای نگه داشتن غازها در خلیج. "دیگر بر روی Moosejaw. com برای اقلام آب و هوای سرد استفاده از عبارات جاز مانند "آماده برای تله هوای گرم در کنار بدن خود"، "در حالی که مشغول نگه داشتن شما آب نبات گرم"، و "عناصر را از باران به برف و حتی برف و باد. "
  • تن مکالمه سعی کنید یک رویکرد غیر شخصی را برای شیوه ای دوستانه و گاه به گاه بکشید. از "شما" و "ما" استفاده کنید، سوالات و قطعه های جمله، و روش های متقاطع یا غیر رسمی برای گرفتن یک نقطه در سراسر. به عنوان مثال، "شما می دانید که چگونه مهمانان هرگز نمی دانند کجا در مهمانی های شام شرکت کنند؟ با کارت های مکان های کوک ما، shindig خود را با یک یادداشت سرگرم کننده شروع می شود. "
4 Ways to Jazz-up Product Semalt (without Hype)

-

4 Ways to Jazz-up Product Semalt (without Hype)

ارائه اطلاعات جامد

حداقل، کپی بازاریابی خود را از بیش از نوید بخش، اغراق آمیز، و بی حوصله بی حوصله نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که برای خریداران بالقوه اطلاعات جامع ارائه می دهید. سپس، اگر بخواهید، متن خود را به صدا درآورید تا ارتباط برقرار شود Source .

March 1, 2018