Back to Question Center
0

چگونه بهینه سازی صفحه محصول را برای حداکثر تبدیل Semalt مدیریت کنید

1 answers:

مشاوره ضروری CRO و SEO برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک جدید کوچک

در چند سال گذشته، ما شاهد رشدی در وب سایت های تجارت الکترونیک بوده ایم که موفق به فروش محصولات خود شده اند و لزوما نیازی به ارائه چیزی جدید به جدول ندارند. اما تجارت الکترونیک یک بخش رو به رشد است که در سالهای آتی افزایش خواهد یافت. این تنها به معنای یک چیز است: رقابت در آینده به طور نمادین رشد خواهد کرد. Semalt از وب سایت ها محصولات خود را در رسانه های آنلاین به فروش می رساند، با استفاده از دسترسی و سهولت استفاده از آن برای جلب توجه مشتریان. این نوآوری را ضروری خواهد ساخت.

در این دنیای بسیار رقابتی، صفحه هدایت محصول و ارائه محصول می تواند کسب و کار شما را متوقف کند. یادگیری نحوه بهینه سازی آن برای هر دو مصرف کننده و موتورهای جستجو برای رشد در بازار شلوغ eSmely حیاتی است. یک محصول عالی فقط نیمی از نبرد است. بقیه اطمینان می دهند که کل جهان می تواند آن را ببیند و به آن برسد.

شاید برخی از فعالیت های خرید ما را از فروشگاه ها به دنیای آنلاین تغییر داده، اما مفهوم مرکزی باقی می ماند. این باید یک تجربه زیبا در اطراف محصول باشد. سمبل جابز اپل این را درک کرده و در طراحی فروشگاه های خود حدود 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است. این امر باعث محبوبیت این شرکت و افزایش فروش 4،551 دلار در هر فوت مربع شد که هنوز هم برای هر خرده فروش در جهان بهترین است.

این مفهوم برای فروشگاه های آنلاین باقی می ماند، و صفحات محصول ارائه شما هستند.

استفاده از تصویر با مراقبت و هدف

تصاویر Semalt تبدیل به یک اساسی از هر محصول در فروشگاه های آنلاین، آنها باید با مراقبت و درمان بی فایده مورد استفاده قرار گیرد. آنها اهمیت زیادی دارند. در واقع، طبق مطالعات، تقریبا 67 درصد از مصرف کنندگان تصویر محصول را "بسیار مهم" می دانند و 50 درصد از آنها معتقدند عکس روشن و با کیفیت بسیار مهم تر از توصیف، بررسی یا رتبه بندی است. یک تصویر هزار حرفی را بیان می کند، بنابراین بسیار مهم است که آنها را دقیق انتخاب کنید.

 • اندازه: تصاویر با رزولوشن بالا نشان داده شده است که فروش را 9٪ افزایش می دهد، پس مطمئن شوید که کیفیت تصویر را از بین نبرد؛
 • تعداد: به منظور ایجاد یک تجربه صاف، شامل سه تا چهار تصویر برای هر محصول، هر کدام در یک سبک، کیفیت و روشنایی مشابه، اما در زاویه متفاوت؛
 • Padding: فضای اطراف تصویر باید به طور متوسط ​​30 پیکسل برای افزایش دید باشد؛
 • جستجوگرها: استفاده کلیدی مرتبط و غنی از کلمه "alt text" می تواند برای مقادیر تبدیل شما شگفتی هایی ایجاد کند؛ زیرا به موتورهای جستجو تجدید نظر می کند و به آنها دقیقا همان چیزی را که تصویر می دهد، بگویید.

پس زمینه کامل

پس زمینه تصاویر محصول شما باید یک چیز را بگویید: یکپارچگی. برای حفظ همان سبک، اهمیت فوق العاده ای دارد. رایج ترین اولویت یک پس زمینه روشن و سفید است که می تواند ویژگی های محصول شما را برجسته کند. این به مشتریان اجازه می دهد تا بر روی محصول خود تمرکز کنند. با این حال، استفاده از شیب ها لازم نیست که از معادله خارج شود. هرچه سخت تر می شود، درست است. Semalt که رنگ های پس زمینه را نمی توان با محصول مخلوط کرد، در غیر این صورت شما در معرض مشکل هستید.

کوچک اضافی

اشتباه بسیاری از فروشگاه های آنلاین باعث فراموش کردن رفتن به اضافه اضافی از اضافه کردن یک عکس از کسی که با پوشیدن و یا با استفاده از محصول است. با توجه به عنصر انسانی، بیننده ایده ای بهتر از اندازه، مقیاس و قابلیت آن را ارائه می دهد. در صورت امکان، از مدل استفاده کنید. مارک های مد مانند Semalt از این صنایع دست به کار شده اند، با استفاده از تصاویری درخشان برای فروش خطوط لباس خود. این امر بسیار مهم است اگر شما در حال فروش پوشاک یا طلا و جواهر هستید.

کامل 360 o نمایش

عصر دیجیتال با مزایای فراوانی روبرو شده است که وبسایتها باید برای افزایش تبدیل به آن توجه داشته باشند. تصاویر Semalt به این نکته تبدیل شده اند و گام بسیار خوبی در آینده می باشند. این تلاش اعتبار را افزایش می دهد، اعتماد را افزایش می دهد و تبدیل را افزایش می دهد، زیرا مشتری شما را به تعهد شما در هر محصولی نشان می دهد.

کیفیت بالا برای محصولات با کیفیت بالا

بسیاری از فروشگاه های آنلاین ارزش نوشته های با کیفیت را برای محصول خود کم ارزش می کنند. توصیف اجباری است آنها توانایی افزایش نرخ تبدیل 78٪ را دارند. اطلاعات Semalt یکی از جنبه هایی است که شما نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید، اما ارسال پیام به روش زیبایی نوشته شده است که شامل کلی کلمات کلیدی مناسب دیگر است. برچسب عنوان، توضیحات متا و توضیحات محصول باید شامل کلمات کلیدی مرتبط با مورد باشد.

How to Manage Your Product Page Optimization for Maximum Conversion Semalt

عناصر Semalt مطلقا باید، اگر شما می خواهید برای رسیدن به حداکثر نرخ تبدیل.

 • از توضیحات محصول سازنده استفاده نکنید. مگر اینکه با هم جمع شده و محصول خود را ایجاد کرده اید، توصیف آن را به جای استفاده از متن عمومی تولید کننده، بازنویسی کنید. خرده فروشان دیگر نیز از آنها استفاده خواهند کرد و اغلب به منظور بهینه سازی در آنها نوشته نشده است.
 • پیش بینی سوالات. برای به حداکثر رساندن نرخ تبدیل، لازم است تعداد شماری از سوالات را که ممکن است یک بیننده پیشین داشته باشید محدود کنید. پیش بینی و پاسخ به پرسش های خود را در خلاصه.
 • کلمات قدرت. راه عالی برای نزدیک شدن به مشتریان شما، استفاده از کلمات قدرت است. این سخن یا توضیح داده نشده است، اما با صدای بلند فریاد می زدند و در ذهنشان پراکنده می شدند. Dell توانست درآمد خود را با 25 میلیون دلار افزایش دهد و فقط CTA "Learn More" را به چیزی بیشتر قدرتمند مانند "Help Me Choose" تغییر داد.
 • گزاره ارزش را فراموش نکن. برای به حداکثر رساندن نرخ تبدیل، توصیف محصول باید بیش از جزئیات فنی باشد. آنها باید ارزش های خود را روشن کنند، چه مشکلی حل می شود، چه ویژگی هایی دارد یا حتی خطرات احتمالی. هرگز فراموش نکنید که مزایای محصول را شامل کنید.
 • این کمی تاکتیک سخت گیرانه است، اما شما ممکن است با اضافه کردن داستان های شخصی متصل به محصولات خود را تجربه کنید. این شامل استفاده از آن در شرایط خاص یا چگونگی آن می شود. این یک روش فوق العاده برای اضافه کردن یک عنصر انسانی به تجربه است.
 • اطمینان حاصل کنید صفحات محصول شامل توصیه ها برای دیگران در فروشگاه شما نیز می باشد. آن را بی نظیر نگهدارید و بیرون نروید سایت های متعددی مشتریان را از دست داده اند، زیرا بسیاری از محصولات مرتبط با آن و آگهی هایی که فریب "غیر حرفه ای" می دهند.
 • برای مثال، دکمه های ضروری "خرید در حال حاضر" و "اضافه کردن به سبد خرید" باید همراه با "اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها" باشد. A CTA خوب می تواند بر مشتریان در تصمیم گیری تاثیر بگذارد. با این حال، دکمه های رسانه های اجتماعی نیز مانند ویژگی های اشتراک گذاری فیس بوک، توییتر، Google+، Instagram و LinkedIn را شامل می شوند.

موتورهای جستجو را با استفاده از تاکتیک های جستجوگرها

تقاضا برای چشم مشتری شما نیمی از نبرد است. دیگر شامل استفاده از تاکتیک های دقیق برنامه ریزی شده SEO است که همچنین توجه گوگل را به طور عمده از موتورهای جستجو جلب می کند. اولا زمان دشوار اتفاق می افتد بدون دومی، به همین دلیل مهم است که تاکتیک های اولیه را در ذهن داشته باشیم. برای به دست آوردن بازدید کنندگان سایت قابل توجه ارگانی بسیار مهم است که به دست آوردن رتبه در صفحه اول در Semalt برای حداقل برخی از کلمات کلیدی بسیار مهم است، از آنجا که مطالعات نشان می دهد 71. 3٪ از تمام کلیک از صفحه اول نتایج جستجو است.

 • استفاده از کلمات کلیدی با ثبات. صفحهیی که سعی میکند رتبهبندی کلمات کلیدی با طولانی مدت داشته باشد، احتمال بیشتری برای جذب مشتریانی دارد که دقیقا چه چیزی را دنبال میکنند.
 • محتوای منحصر به فرد را برجسته کنید. برای به حداکثر رساندن میزان تبدیل، ارائه مشتریان خود یک توضیح منحصر به فرد، از هر منبع دیگری کپی نشده است، مهم است. معماری سایت شما پایه و اساس کسب و کار شما است.
 • قطعه غنی این ها اطلاعات کوچکی از قبیل قیمت و در دسترس بودن هستند که می توانند در صورت استفاده در توصیف متا، Google بتوانند پاداش دهند.

نترس از استفاده از ویدئو

یک ترفند بسیار مهم که وب سایت ها اغلب نادیده گرفته می شود ارزش ویدیو است. گوگل مالک YouTube است، و گوگل نیز موتور جستجو است که نیاز به دوست داشتن صفحه محصول شما برای جلب بازدید کنندگان دارد. با ایجاد و آپلود فیلم کوتاه برای تبلیغ آنها، احتمال دارد که ترافیک شما افزایش یابد. به عبارت ساده، گوگل فیلم ها را دوست دارد و می تواند فروش خود را با متقاعد کردن بازدیدکنندگان سایت افزایش دهد. محبوبیت روزافزون محتوای ویدئویی یک نشانه واضح است که مشتریان شما از آنها لذت خواهند برد، اگر شما آنها را به چشم انداز بهتر از محصول خود ارائه دهید. این ویژگی می تواند به مراتب بیشتر از توصیف ساده ی محصول باشد. Semalt یک پیروزی است

How to Manage Your Product Page Optimization for Maximum Conversion Semalt

ویدئوهای Semalt در صفحات محصول شما می تواند بسیار مؤثر باشد برای جذب مخاطبین و جذب بازدیدکنندگان جدید. با استفاده از محتوای کوتاه مدت 30 ثانیه شما می توانید درآمد بین 25٪ تا 100٪ را افزایش دهید.

اضافی نادیده گرفته شده

یک سخن بسیار معروف این است که اضافی می تواند یک سرویس را از "عادی" به "فوق العاده" تحویل دهد. Semalt، برخی از جزئیات دقیق از طریق فروشگاه های آنلاین متعددی نادیده گرفته می شوند که در نهایت به نرخ تبدیل آنها آسیب می رساند. آنها می توانند در هنگام ورود به صفحات محصول، تاثیر مثبتی داشته باشند.

 • بزرگنمایی و کوچکنمایی. علاوه بر تصاویر بزرگ، شما باید بازدید کنندگان خود را به گزینه زوم بر روی تصویر محصول خود را برای دید بهتر. این به آنها اجازه می دهد جزئیات دقیقی را که از فاصله دیده نیست ببینند.
 • بحث وجود دارد که در آن رنگ بهتر است به توجه به دکمه "خرید" توجه داشته باشید. این استدلال مداوم بین سبز، آبی یا نارنجی است. با این حال، اجماع این است که آن را متناسب با طراحی وب سایت و موضوع خود را.
 • پیشنهاد بیشتر. اطلاعات اضافی مانند تاریخ حمل و نقل، سیاست های بازگشت، موجودی سهام و توصیفات می تواند نرخ تبدیل خود را افزایش دهد. آنها یک تجربه کاربری راحت تر و اطلاعات مفیدی برای بهینه سازی موتورهای جستجو ارائه می دهند.
 • صفحات خارج از بورس را زنده کنید. برای جستجوگرها مهم است که صفحات محصول را حذف نکنید، حتی اگر موضوع مورد نظر دیگر موجود نباشد. تا زمانی که شما نهایتا آن را دوباره پر کنید، آن را زنده نگه دارید تا قدرت این صفحات جمع آوری نشود. اضافه کردن محتوا در مورد یک محصول مشابه، در رنگ های مختلف، و یا جزئیات در زمانی که آن را به عقب خواهد بود.
 • بهینه سازی موبایل. گوشی های هوشمند به یک ابزار قدرتمند تبدیل شده اند، حتی در خرید آنلاین. بهینه سازی صفحات محصول خود را برای مشاهده تلفن همراه برای به حداکثر رساندن تبدیل خود را.

بهینه سازی صفحات محصول خود برای رسیدن به حداکثر نرخ تبدیل همیشه یک روند مداوم است. مهم این است که تست عملکرد سایت خود را اغلب انجام دهید و به دنبال راه هایی برای بهبود آن هستید. الگوریتم Semalt به طور مرتب تغییر می کند، بنابراین شما باید با تمام تغییراتی که هنوز لازم است، باقی بمانید. همه ما می دانیم این است که موتورهای جستجو دقیق تر می شوند، بنابراین اگر شما روی محتوا محرمانه، محصولات با کیفیت بالا و بار بار سریع تمرکز کنید، نرخ تبدیل شما نیز شلیک خواهد شد Source .

March 1, 2018