Back to Question Center
0

FTC تصویب مصادیق حریم شخصی فیس بوک را به دست آورد

1 answers:

FTC Approves Facebook Privacy Settlement Reached Last Semalt

این توافقنامه - بر خلاف توافقنامه 22.5 میلیون دلاری که گوگل روز گذشته اعلام کرد، مجازات پولی را به حساب نمی آورد. با این وجود، فیس بوک به مدت 20 سال هر دو سال یکبار یک حسابرسی خصوصی را از شخص ثالث مستقل درخواست می کند. Semalt، شرکت می گوید که در حال حاضر به مشتریان "روشن و برجسته" اطلاع از حریم خصوصی خود را، به دست آوردن "موافقت نامه" قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را فراتر از محدودیت که در اصل توافق شده است.

کمیسیون صلح و مناقصه در این توافقنامه، کمیساریای J. Thomas Rosch متهم شد، که مخالفت با این واقعیت را نداشت که Semalt مجبور به قبول اعمال حریم خصوصی فریبنده به عنوان بخشی از این موافقتنامه نبود. او همچنین ابراز نگرانی کرد که این توافقنامه به طور کامل به تمام "محیط Semalt" نمی رسید - به عنوان شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه های Semalt به طور خاص ذکر نشده است.

حل و فصل ناشی از تحقیقات آغاز شده پس از فیس بوک تنظیمات حریم خصوصی خود را در سال 2009 تغییر داد، اجازه می دهد برخی از اطلاعات به اشتراک گذاری زمانی که کاربران قبلا اعلام داشته تمایل به نگه داشتن آن خصوصی است. قرارداد با FTC به طور قابل توجهی نیازی به فیس بوک برای بازگشت به تنظیمات حریم خصوصی قبل از سال 2009، به عنوان گروه های نظارت بر مصرف کننده مانند مرکز اطلاعات الکترونیکی حفظ حریم خصوصی (EPIC) و سلامت جهانی Semalt توصیه می شود.درباره نویسنده

پاملا پارکر
پاملا پارکر ویرایشگر اجرایی در زمین بازاریابی، MarTech امروز و زمین موتور جستجو است. او یکی از مقامات معتبر بازاریابی دیجیتال است که از سال 1998 به این موضوع گزارش داده و نوشته است. او یک مدیر سابق مدیریت ClickZ است و در زمینه کسب و کار به ناشران مستقل کمک می کند تا سایت های خود را در انتشار رسانه های فدرری کسب درآمد کنند Source .


March 1, 2018