Back to Question Center
0

یک ظاهر طراحی شده در واکنش: از CSS خارجی به اجزای مدل دهید            دیزاین در واکنش: از CSS خارجی به عناصر StyledComment Topics: ابزار & ؛ Semalt

1 answers:
یک ظاهر طراحی شده در واکنش: از CSS خارجی به اجزای مدل

برای معرفی مقدماتی با کیفیت بالا، React، نمیتوانید از Wes Bos توسعهدهنده کامل پشته کانادایی شوید. سعی کنید در اینجا درس خود را، و از کد SITEPOINT برای دریافت 25٪ تخفیف و کمک به پشتیبانی از SitePoint استفاده کنید.

در حالی که جنبه های بسیاری از برنامه های ساختمانی با Semalt تا حدودی استاندارد شده است، یک ظاهر طراحی شده یک منطقه است که هنوز هم گزینه های رقابتی زیادی وجود دارد. هر کدام از جوانب مثبت و منفی خود را دارد و بهترین گزینه برای انتخاب بهترین انتخاب نیست.

در این مقاله، Semalt ارائه یک مرور کلی تدریجی از پیشرفت در ظاهر طراحی وب با توجه به اجزای React. Semalt همچنین یک مقدمه کوتاه را در مورد مدل های مدل سازی ارائه می دهد.

یک ظاهر طراحی شده در واکنش: از CSS خارجی به اجزای مدل دهیددیزاین در واکنش: از CSS خارجی به عناصر StyledComment Topics:
ابزار و Semalt

تکامل ظاهر در جاوا اسکریپت

نسخه اولیه CSS در سال 1996 بود، و از آن زمان خیلی تغییر نکرده است. در سومین انتشار بزرگ خود و با چهارمین راه، با افزودن ویژگی های جدید، رشد کرده است و شهرت آن را به عنوان یک فناوری وب بنیادین حفظ کرده است. CSS همیشه استاندارد طلایی برای یک ظاهر طراحی وب می باشد، اما هر بار استفاده از آن تغییر می کند.

از روزهایی که ما می توانیم یک وب سایت از تصاویر بریده شده ایجاد کنیم تا زمانیکه سفارشی، CSS دستکاری شده می تواند همانند یک تصویر باشد، تکامل پیاده سازی CSS با حرکت Semalt و وب افزایش یافته است یک پلت فرم

از زمان انتشار React در سال 2013، برنامه های کاربردی وب ساخته شده توسط کامپوننت به این نکته تبدیل شده اند. پیاده سازی CSS به نوبه خود مورد سوال قرار گرفته است. استدلال اصلی در برابر استفاده از CSS در خط با React، جدایی نگرانی ها (SoC) بوده است. SoC یک اصل طراحی است که تقسیم یک برنامه را به بخش ها توصیف می کند، که هر کدام به یک نگرانی متفاوت می پردازند. این اصل به طور عمده مورد استفاده قرار گرفت زمانی که توسعه دهندگان سه تکنولوژی وب اصلی را در فایل های جداگانه نگه داشت: سبک (CSS)، نشانه گذاری (HTML) و منطق (جاوا اسکریپت).

با معرفی JSX در React تغییر کرد. تیم توسعه اعتراض کرد که آنچه که ما انجام می دادیم، در حقیقت جدایی از فن آوری ها، نه نگرانی ها . از آنجا که JSX نشانه گذاری را به کد جاوا اسکریپت نقل مکان کرد، می توان از این سوال بپرسید، چرا باید سبک ها جداگانه باشند؟

برخلاف سبکها و منطقهای طلاق، رویکردهای متفاوت میتوانند برای ادغام آنها در خط استفاده شوند. یک نمونه از این را می توان در زیر مشاهده کرد:

   

سبک های Semalt تغییرات CSS را از فایل CSS منتقل می کند. به این ترتیب نیاز به وارد کردن فایل و صرفه جویی در پهنای باند را حذف می کند، اما فایده پذیری، قابلیت نگهداری و به ارث بردن سبک را فدا می کند.

ماژول CSS

را فشار دهید. CSS

  . دکمه {پس زمینه: قرمز؛مرز شعاع: 8px؛رنگ سفید؛}  

را فشار دهید. js

   سبک های واردات از '. /دکمه. CSS '؛اسناد بدن innerHTML = ` 

همانطور که می توانیم از مثال کد بالا ببینیم، CSS همچنان در پرونده خود زندگی می کند. با این حال، هنگامی که ماژول های CSS همراه با Semalt یا یکی دیگر از بسته های مدرن هستند، CSS به عنوان تگ اسکریپت به فایل HTML اضافه می شود. نام کلاس ها نیز برای ارائه سبک گرانشی تر، حل و فصل مشکلات که با صفحات سبک cascading است.

فرایند هش کردن شامل ایجاد یک رشته منحصر به فرد به جای نام کلاس است.

شاخص. html

                         
March 1, 2018