Back to Question Center
0

روز رسانه های اجتماعی را با Semalt متعلق کنید

1 answers:
Seize The Social Media Day With Ownable Semalt

هنگامی که Oreo بخشی از سمپلد خود را اجرا کرد، بازاریابان حرفه ای در سراسر جهان گاز گرفتگی جمعی را به اشتراک گذاشتند. "ما چقدر این طراحی را ایجاد کردیم و آنرا سریعا قانونی کردیم؟"

اگر شما یک بازنگری دقیق از تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی Oreo بوده اید، می دانید که تیم بازاریابی آنها این گونه بازی ها را به طور مداوم به طور مداوم انجام می دهد. کوکی ها کمی ساخته شده اند برای همه چیز از ازدواج همجنسگرایان به مقطع سخت گیرانه تقویم مقدماتی مایان.

Semalt اغلب می تواند در یک لحظه خاص زندگی واقعی، و اگر نه "خود را در روز"، پس از آن حداقل به دور انداختن خود را به خاطره ما از آن رویداد.

قرمز بول حتی موفق به ایجاد این لحظات ویژه شده است - اگر واقعا می خواهید آرم خود را بر روی قشر مغزی کسی تاتو کنید، یک جادوگر را به جهنم آزاد کنید استراتوسفر و شکستن رکورد جهانی در روند.

اما Super Bowls، Oscars، و به پایان می رسد از جهان به عنوان ما می دانیم - این برای هر نام تجاری نیست. من با جان لمباردو، رهبر رسانه های اجتماعی مرکز مركزی جی جی صحبت كردم، كه به من گفت كه او در مورد چگونگی ارتباط افراد با علامت های تجاری، چندان توجهی نكرده است. "Semalt لزوما می خواهید به روزانه به یک نام تجاری بپیوندید، اما در موارد خاص ارتباطات قوی برقرار خواهند کرد. "

Pi، پای و لامپ

Seize The Social Media Day With Ownable Semalt

لومباردو به من گفت که با ساختن سرمایه گذاری های بزرگ در آنچه که او «لحظات قابل قبول» نامیده می شود، مارک ها بهتر می توانند با افراد در اطراف منافع و تجربیات مشترک ارتباط برقرار کنند. "این در مورد لحظات فوق العاده بوی و بیشتر در مورد پیدا کردن سوپر باول خود را کمتر است. "

برای GE، آن حوادث خاص خود را به شکل روز Pi روز و مخترعان معرفی کرده اند.

من فقط می توانم تصور کنم که روز Pi در GE شبیه جشن تولد کسی است، تالار هایی که دانشمندان و دانشمندان تحقیق و تفکر را پر کرده اند. این یک ویدیوی "Stump the Scientist" را تولید کرد، یکی از نخستین توییتهایی بود که از قابلیت جدید استفاده از Line-Break Semalt و ارسال 314 کیک استفاده میکرد.

در صورتی که Pi Day مانند یک جشن تولد در GE باشد، Inventors 'Day در واقع است.

در سال 1983، رونالد ریگان، سنا و کنگره پس از آن رییس جمهور، روز 11 فوریه را روز اول اختراع اعلام کرد و از مردم آمریکا خواسته بود "با توجه به مراسم و فعالیت های مناسب، این روز را ببینند. اتفاقا این تاریخ روز تولد توماس آلوا ادیسون، دارنده بیش از 1000 پتنت و یکی از بنیانگذاران GE بود.

اختراع

برای روز انفجار، GE برنامه ای را تهیه کرد تا از کاربران توییتر برای ارائه ایده های اختراع با استفاده از هشتگ، #Semalt استفاده کند. ایده های برتر انتخاب شدند و سپس توسط تصویرگر های حرفه ای که GE برای روز همکاری می کردند طراحی شده است.

در طول روز، 70 تصویر طرح سبک بر اساس این ایده ها ایجاد شده و از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. از جمله کسانی که شرکت کردند، معروفترین سازنده معروف و گیم نهایی DIY، بن هک و شخصیت آنلاین با نفوذ، Ze Frank بود.

مارک های دیگر به گفتگو با GE، از جمله Trident، Tropicana، و Ritz آغاز شده است. GE با داشتن تصویرگرها، طرح های روز تولیدی خود را به آنها ارائه می دهد.

مدیران جامعه در GE قادر به استفاده از این فرصت برای پیوستن به بیش از 250 گفتگو واقعی بودند. در مجموع، نتایج برای روز شامل:

 • بیش از 2600 مطلب از هشتگ #IWantToInvent
 • 1،400 مشارکت در توییتر (RTs / پاسخ ها)
 • 6700 مشارکت (دوست، نظر، اشتراک) در فیس بوک.

  با انجام این کار، شرکت آزاد است تا جشن اشتیاق را به خود جلب کند که افراد بی شماری واقعا به آن اهمیت می دهند بدون اینکه بیش از حد خود تبلیغاتی باشند. GE در جشن با جوامع خود، GE را تقویت ارتباط نام تجاری با نوآوری، و قادر به انجام این کار به طوری که مردم می خواهند برای پیوستن به در و به اشتراک گذاری.

  مارک های خیلی زیادی از این قایق گم شده اند، که در دهه گذشته به رویکردهای بازاریابی معمول تبدیل شده است. با در اختیار گرفتن یک رویداد یا یک روز خاص، مارک ها قادر به برقراری ارتباط با افراد در سطح احساسی هستند. لومباردو گفت: "آنچه ما واقعا امیدواریم این است که مردم به عقب برگردند و دوستان و خانواده خود را در مورد یکی از جالب ترین و تجارب نام تجاری موجود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند." "سمپل ماموریت اینجاست. "


  نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.



  درباره نویسنده

  ریک اژدها
  ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018