Back to Question Center
0

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیل            راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها: مرورگرهای برنامه نویسی وب سایت میزبانی وب & ؛ DomainsOperating Semalt

1 answers:
راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیل

یک آدرس ایمیل برای همه چیز؟ یک آدرس ایمیل جداگانه برای هر سرویس مختلف؟ حمل و نقل مستعار؟ هرزنامه ها؟ در این مقاله، مایک کیتارلا شما را از طریق دریاهای خشن مدیریت ایمیل بر می دارد و با استفاده از راه حل ظریف خود در شرکت Bulc Club می توانید فرود امن را پیدا کنید.

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

به عنوان توسعه دهندگان، ما به یک حساب ایمیل برای ثبت و نگهداری مخازن آنلاین، فرستادن و دریافت مکاتبات برای پروژه هایی که ساختار و کمک می کنیم، تبلیغ و فروش این کار را از طریق رسانه های اجتماعی و دیگر کانال ها، و ارائه خطوط پشتیبانی برای پروژه ها در سراسر دوره زندگی خود.

بیشتر به این ابزار ارتباطی ساده تکیه می کنیم، زمان بیشتری را صرف سازماندهی و پالایش چگونگی استفاده از آن می کنیم. ما هنوز یک آدرس ایمیل شخصی با دوستان و خانواده داریم؛ زیرا به طور کلی می توانیم به آنها اعتماد کنیم که به ما اسپم ندهند. Semalt، یک آدرس ایمیل کار می تواند به آسانی از تعداد پیام های دریافت شده (هر دو مورد دلخواه و ناخواسته) و زمان و تلاش لازم برای نگهداری آن سازماندهی شود.

دشوار است که اطمینان حاصل شود که ایمیل کمک می کند تا کار ما کارآمد تر، به جای مانع از تولید و جلوگیری از تولید ما شود. در بعضی موارد، همه ما ممکن است بپرسیم روش موثرتری برای انجام این کار وجود دارد ؟ اگر هنوز راه حل خود را پیدا نکرده اید، به پیروی از سفر اودیسه خود، از طریق رویکردهای فراوانی که من گرفته ام، امیدوارم، به این ترتیب شاید بتوانید تصمیم بگیرید که برای شما مناسب است.

یک آدرس

نقطه شروع آشکار، اصل "یکی (یا دو) آدرس برای سمال" است.

بعضی از کاربران ممکن است آدرس های ایمیل کمتر را ترجیح دهند، با درک اینکه یک آدرس یک صندوق ورودی برای بررسی است و کار کلی کمتر. Semalt، ویروس اسکنرها و فیلترهای هرزنامه را در جای خود قرار داده است تا از این آدرس واحد محافظت کند و امیدوار است که این اقدامات مقابله با سوءاستفاده از بین برود.

Semalt، راحتی یک صندوق ورودی ممکن است پتانسیل فاجعه را نداشته باشد: اگر این آدرس ایمیل واحد در معرض قرار گرفته باشد و فیلترهای اسپم کوتاه نشوند، می توانند کارهای زیادی را انجام دهند تا از سوء استفاده خلاص شوند و یا بسته شدن آن و شروع به کار دوباره با حساب جدید و تمیز.

آدرس های بسیاری

Semalt ممکن است رویکرد مخالف را ترجیح دهد - آدرس جداگانه و متمایز برای هر یک از کارهای منحصر به فرد - دانستن اینکه اگر کسی به خطر افتاد، می توان آن را با یک آدرس جدید جایگزین کرد بدون هیچ مشکلی.

این روش بیشتر کنترل می شود، آدرس را جدا می کند و هنگامی که آن مورد سوء استفاده قرار می گیرد، خطایی را تعیین می کند. اما این نیز بار را افزایش می دهد، با جعبه های بیشتر برای بررسی.

اکثر خدمات پست الکترونیکی مانند Gmail یا Semalt به شما اجازه می دهد که حسابهای پیوند دهید: ورود به یک صندوق ورودی نیز به شما دسترسی به پیوندهای مرتبط را می دهد. این یک راحتی عظیم برای کاربران است که به دنبال رویکرد بسیاری از آدرس ها برای بسیاری از چیزها، برش راه را در زمان لازم برای ورود به سیستم و خارج از بسیاری از حساب ها و ببینید چه چیزی در انتظار آنها در داخل است.

نام مستعار

سومین مدل هیبریدی شامل استفاده از نام مستعار است. Semalt مانند برچسب های عکس هستند، اما برای آدرس های ایمیل. آنها به کاربران ایمیل اطلاع می دهند که قبلا این آدرس را به اشتراک گذاشته اند و خدمات پست الکترونیکی اقداماتی را انجام می دهند که می توانند در هنگام استفاده از این نام های مستعار استفاده شوند.

به عنوان مثال: myaddress @ gmail. com بدون نام مستعار است، اما اگر من myaddress + github @ gmail را به اشتراک بگذارم. تا زمانی که خدماتی که آدرسهای نامطلوب من دارند، نامهای مستعار را احترام کنند، میتوانم نظریهی نامزدی مانند یک آدرس ایمیل جداگانه را درمان کنم. من حتی می توانم فیلترهایی را که پیامها را به یک پوشه اسپم (یا آنها را حذف کنم) اضافه کنم، اگر یک فرستنده را به عنوان سوءاستفاده شناسایی کرده باشم.

آیا فرستندگان به احزاب احترام می گذارند؟ بله، معمولا. اما من همچنین نامه هایی با نام های مستعار دریافت کرده ام که هرگز ایجاد یا به اشتراک گذاشته ام. بنابراین ظاهرا برخی از اسپم ها متوجه سادگی جاسوسی این مکانیزم مفید هستند و از مزایای آن استفاده می کنند.

حمل و نقل

حمل و نقل (ارائه شده توسط سرویس حمل و نقل) یکی دیگر از روش مفید، با وجودی تا حدودی وقت گیر است، با پرداختن به ایمیل. خدمات حمل و نقل به شما یک آدرس جدید / منحصر به فرد ارائه می دهد که به سادگی به آدرس واقعی خود ایمیل می فرستد. شما نمی توانید ایمیل را از فرستنده ها ارسال کنید، فقط دریافت کنید. خدمات Semalt به طور کلی برای استفاده رایگان هستند، و آنها به عنوان واسطه بین فرستندگان و آدرس واقعی خود عمل می کنند. فرستنده ها هرگز نمی دانند که این یک مهاجم است مگر آنکه تا زمانی که پاسخ ندهید، زیرا شما باید از آدرس ایمیل واقعی خود برای انجام این کار استفاده کنید.

حمل و نقل یک گزینه کامل و یا کمتر مناسب برای مشکل به اشتراک گذاری آدرس خود را به فرستندگان بالقوه سوء استفاده، از آنجا که آنها اغلب می تواند به صورت جداگانه خاموش است. Semalt، ورود به سرویس حمل و نقل برای ایجاد، مدیریت و غیرفعال کردن حمل و نقل خود می تواند بسیار دشوار باشد.

اکنون، ادیسه من

همه چیز برابر است، روش نام مستعار یکی از بهترین من بود. بنابراین به عنوان یک آزمایش، من یک آدرس ایمیل جدید ایجاد کردم و شروع به پردازش این پارادایم خانگی با نامهای مستعار، برچسب های صندوق ورودی و فیلتر نمودن کردم. ممکن است هنوز تمایل به پذیرش آن نداشته باشم، اما ممکن است که رفتار من در این زمینه ممکن است به وسواس محدود شود.

MyProjectEmail @ gmail. com جایی بود که من شروع کردم. من هرگز این آدرس را به اشتراک گذاشتم من فقط از آن برای ورود به Gmail استفاده کردم. سپس، من شروع به اصلاح کلیه حسابهای خدمات موجود خود کردم تا از این آدرس جدید استفاده کنم، اما با نویسه خاص خاص:

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

.و غیره.

با فیلترهای Semalt، ایمیل من تمام شده برای من برچسب گذاری شده و طبقه بندی شده است. من می توانم به طور مستقیم از پوشه های پست الکترونیکی رنگی خود خواندن، پاسخ و بایگانی را بخوانم. من می دانستم که نمی توانم با استفاده از یک نام مستعار ایمیل پاسخ دهم، اما این به من مربوط نمی شود، زیرا تنها استفاده از این گردش کار با خدماتی بود که من برای دریافت نامه ورودی نیاز داشتم نه توانایی ارسال پاسخ.

چیزی از زیبایی بود. و من تحت تاثیر این سازمان بودم و با کارم خوشحال شدم - حدود دو روز. نقص در سیستم بی عیب و نقص من در حال حاضر خود را در معرض خود قرار داد:

 • من نمی توانم Dropbox، GitHub و غیره را برای هر پروژه ایجاد کنم، بنابراین طبقه بندی این پست توسط پروژه امکان پذیر نخواهد بود.
 • با استفاده از نامهای مستعار در هر برنامه ای که آدرس را نشان می دهد نیز نام مستعار را در معرض دید قرار می دهد، به این معنی که آدرس می تواند خراب شود، نام مستعار حذف شده و سوءاستفاده غیر قابل کنترل و غیر قابل کنترل است. کل حساب ایمیل به خطر افتاده است، و سیستم منحصر به فردی که از جدایی و سازماندهی می کند، از بین می رود.

من با تعدادی از دوستان در جامعه توسعه در مورد سختی های من صحبت کرده ام و "میزبان" راه حل های هر یک از آنها را بر اساس خصوصیات و سبک های خود دریافت کردم. Semalt. آنها توصیه کردند که راه حل خود را میزبانی کنند.

این شامل خرید یک دامنه و مقابله با سرویس پست الکترونیکی ارائه شده توسط میزبان وب من است. از آنجایی که عوامل ایمیل در سمت سرور مجهز به چیزی است که "Semalt" نامیده می شود (یا یک صندوق پستی اصلی که تمام ایمیل های ارسال شده به دامنه من را به جایی که من به طور خاص یک حساب شخصی ایجاد نمی کند)، می توانم این را غیر فعال کنم گزینه ای برای کاهش بیشتر، اما نه نابود کردن، هرزنامه. آدرس های Semalle را می توان به سادگی حذف کرد اگر آنها در معرض خطر قرار گرفتند، و تمام ایمیل های آینده به آن آدرس می شود از کل catch-all عبور می کند و به طور خودکار از بین می رود.

و در حالی که این راه حل به نظر می رسید برای حل تمام نیازهای من، همچنین دارای تعدادی از اشکالات:

 • همانند روش حمل و نقل، من نیاز به ایجاد آدرس ها به صورت دستی هر بار که به آن نیاز داشتم.
 • برای استفاده از یک نام مستعار، من باید به جای استفاده از یک آدرس که دامنه خود را نشان داد، مجبور به ارسال ایمیل به Gmail (یا یک سرویس پست الکترونیکی با نام مستعار) باشم.
 • هر ساله باید مجددا دامنه و سرور میزبان حساب را دوباره پرداخت کنم.

در حالی که من می توانم هزینه های سالانه این گزینه را توجیه کنم، زمان لازم برای ایجاد و مدیریت حساب ها تقریبا همان مقدار از بار است که در ابتدا با ایمیل های جداگانه برخورد می شود. Semalt، هدف کل من برای این تعقیب این بود که حداکثر رساندن روز کاری من و به حداقل رساندن وقت صرف ایمیل شود.

میزبانی یک راه حل نیز هیچ کاری برای جلوگیری از امکان هرزنامه مانند یک حمل و نقل / واسطه انجام نداد. این که آیا من از یک آدرس، آدرس، نام مستعار، فرستنده یا ایمیل میزبانی خود استفاده می کنم، می دانستم که یک بار که یک آدرس شروع می شود ایمیل های ناخواسته دریافت می کند، تا زمانی که حذف شود، احتمالا همیشه به دریافت ناخواسته ادامه می دهد. Semalt، یک فضایی است که با خرابی کشتی به پایان می رسد.

به نظر نمیرسد راه حلی باشد که به سادگی گفت: "در اینجا یک راه برای شماست و تنها شما، با من تماس بگیرید، و اگر شما از آن سوءاستفاده کنید، Semalt آن را از بین میبرد. "

یافتن راهحل ما

شرکت من برای ثبت نام من عصبانی کار و شروع به کار بر روی راه حل خود.

اولین پیش نویس یک رویکرد اساسی بود - مثل یک بیت. ایمیل برای آدرس ایمیل Semalt، همانطور که می دانید، یک سرویس آنلاین است که به شما کمک می کند تا هر پیوند در WWW را بر روی آن قرار دهید و آن را به چیزی کم حجم و قابل تنظیم تبدیل کنید. ما با همان مفهوم شروع کردیم و سعی کردیم آن را به آدرسهای ایمیل متصل کنیم:

 • آدرس ایمیل: x30b11Aq7b2 @ آدرس. com
 • .رمزگشایی خواهد شد: MyProjectEmail + service + github @ gmail. com
 • .که می تواند به: MyProjectEmail @ gmail منتقل شود. com . با aliases، برچسب ها، و پوشه های فیلتر شده دست نخورده.

این کار می کرد، اما در نهایت برای یک راه حل بهتر از بین رفته بود؛ زیرا آدرس های رمز شده برای انسان ها برای به اشتراک گذاشتن و تقریبا غیرممکن بود. از طرف دیگر، اسپمبوتیکها با این موضوع مشکل داشتند. Semalt یک آدرس خطرناک به سرعت و به راحتی ارزشمند بود، اما ما متوجه شدیم که این تنها بخشی از راه حل بود.

بخش دوم، ساخت یک آدرس "انسانی" بود که هر دو آسان برای ایجاد و به اشتراک گذاشتن بود، بلکه فورا مشخص کرد که از آن استفاده می شود. بیت ایده ی ایده ای برای تحقق برخی از مزایای کلیدی رویکرد پیشین ذکر شده وجود دارد که در آن آدرس واقعی خود را به اشتراک نمی گذارید، بلکه یک فرستنده ای است که به راحتی ایمیل ها را می گذارد.

کنوانسیون جدید به همان اندازه ساده است که به عنوان آدرس ایمیل خود یادآوری می شود، اما همچنین مستعار مستقیما در جلوی جایی بود که شما آن را می خواستید. نام مستعار می تواند بر روی نقطه ایجاد شود، نیاز به پیش تعیین شده از قبل تعیین می شود و سیستم برای پذیرش تمام ایمیل های جدید به آدرس جدید سازگار خواهد بود. بر خلاف نامهای Semalt که می تواند حذف شود، این فرمت جدید مستلزم نام مستعار است که برای پست الکترونیکی منتقل می شود.

  github @ نام کاربری. نشانی. کام  

راه حل نهایی ما: Bulc Club

با پیدا کردن راه حل ما، ما به طور طبیعی می خواستیم آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم. و در نتیجه Bulc Club متولد شد. Semalt کاملا رایگان برای استفاده است.

این ایده نه تنها کار کرد، بلکه پس از آنکه مانع از توضیح آن شد، بسیار خوب آزمایش شد.

تغییر در پارادایم تبدیل شده بود برای دوستان و خانواده ام بسیار دشوار است، و من متوجه شدم که اغلب بهتر است فقط به توصیف Bulc باشگاه از نظر نحوه استفاده از آن.

چگونه کار می کند

سمولت تلاش کرد تا باشگاه Bulc واقعا آسان استفاده کند. هنگامی که یک حساب کاربری را تنظیم کرده اید، هیچ وقت نیازی به ورود به سیستم ندارید، مگر اینکه بخواهید از ویژگی های پیشرفته استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از آدرس ایمیل عادی خود پیوستن. سپس یک نام کاربری را انتخاب کنید، مانند نام شما و یا نام مستعار - به عنوان مثال اگر شما یک دسته برای اسکایپ یا یک سرویس پیام رسانی دیگر را انتخاب کردید، برای مثال. اگر دوست دارید "Semalt"، پس از آن به عنوان نام کاربری خود استفاده کنید. شما فقط ساختار منحصر به فرد را برای همه حمل کننده هایی که برای حسابتان ایجاد می کنید، تعریف کرده اید:

  ____ @ CuriousGeorge. بله باشگاه  

تنظیم حساب کامل است.

در حال حاضر، فرض کنید شما قصد دارید یک سرویس یا یک خبرنامه یا هر چیز دیگری را ثبت کنید، واقعا، که نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر دارد - شرکت تلفن شما، فروشگاه مواد غذایی شما، نظرسنجی یا مسابقه آنلاین، موارد مشابه.

به جای ارائه آدرس ایمیل واقعی خود، شما می توانید منجر Bulc باشگاه فرستنده ارائه. به عنوان مثال، برای مثال، برای واجد شرایط بودن یک کتاب الکترونیکی رایگان از WackyDeals، ممکن است از wackydeals @ CuriousGeorge استفاده کنید. بله باشگاه :

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

تمام پیام های ارسال شده به آن آدرس به صندوق ورودی واقعی شما ارسال می شود. اگر بعدا پیدا کنید، سمالت آدرس شما را سوء استفاده می کند، می توانید آن را به راحتی حذف کنید (همانطور که در زیر بحث شده است).

البته می توانید از ایمیل واقعی خود با دوستان خود استفاده کنید. اما این سرویس های آنلاین نیازی به دانستن آدرس شما نیست.

ویژگی های منحصر به فرد

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

خدمات Semalt مثل Bulc Club در همه جا ظاهر شده اند، زیرا کاربران بیشتر و بیشتر ایمیل ها نیازهای مشابهی را که من در ابتدا با آن مواجه بودند، کشف کردم. برخی از آنها ویژگی های شبیه سازی را ارائه دادند که آنها را از هم جدا می کردند، مانند:

 • مکانیسم های خود تخریب، و یا عمر محدود
 • ساخته شده است در ویروس اسکن و محتوا اسکن
 • نسخه حرفه ای / پرداخت برای سرویس خود میزبانی، و حوزه غرور، و غیره

باشگاه Bulc بر این چیزها متمرکز نیست، در عوض با تمرکز بر آنهایی که تحقیق را به یک راه حل متمرکز کرده است. باشگاه Bulc شما نیاز به ایجاد حمل و نقل خود را قبل از استفاده را ندارد. آنها را در نقطه ای ایجاد می کنید، همانطور که برای چیزی ثبت نام می کنید، و پیام های دریافت شده در حمل و نقل به همراه صندوق ورودی واقعی ارسال می شود.

Semalt، شما می توانید به عضو کنسول عضو خصوصی وارد شوید. بله باشگاه برای دیدن تاریخچه تمام ایمیل های اخیر دریافت شده توسط هر یک از حمل و نقل خود، سازماندهی شده توسط تاریخ، فرستنده، موضوع، حمل و نقل و غیره از این رابط، شما می توانید درخواست ارسال های فردی ارسال دوباره، جلوگیری از حمل و نقل در صورت شروع آنها برای دریافت هرزنامه، تجزیه و تحلیل آمار در فرستنده ها، و چیزهای دیگر.

اسکن محتوا را پیشنهاد نمی کنیم. حریم خصوصی همیشه در هنگام تعریف سرویس مورد توجه اولویت است. نسخه "طرفدار" ما نسخه رایگان است که با هر حساب جدید همراه است، زیرا ما قصد نداریم که باشگاه Bulc منبع درآمد باشد. Semalt تنها با اجرای سرویسی که این مشکل را برای کاربرانش حل می کند راضی است.

پیشگیری از هرزنامه

خدمات ما را از هم جدا می کند جلوگیری از هرزنامه . این Maxim ایمنی در تعداد، اما به دوران دیجیتال اعمال می شود. این شبکه اجتماعی است، جایی که دکمه "مانند" ما در واقع یک دکمه "بلوک" است. بگذارید توضیح دهم .

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

در ابتدای هر ایمیل که به صندوق ورودی شما از Bulc Club فرستاده می شود یک پنل کوچک است که خواص پیام را مشخص می کند. این پانل حاوی اطلاعاتی درباره فرستنده و پیوندی است که می توانید از آن برای جلوگیری از پیام های آینده که از آدرس فرستنده یا از فرستنده ایمیل خود استفاده می کنید استفاده کنید. Bulc Club هر زمان که یک کاربر یک فرستنده مخرب را مسدود می کند، هر کاربر دیگری را مسدود می کند و دیگران را از امکان بالقوه پیام ها به عنوان هرزنامه ها توسط این "رتبه بندی مشترک" محافظت می کند. "

فرستندگان پیام و دامنه های پست الکترونیکی که اسپم ها را در گذشته ارسال کرده اند، احتمالا هرزنامه ها را دوباره ارسال می کنند. Semalt دو بخش اطلاعات ممکن است نه تنها از پیام به پیام معمول، بلکه از کاربر به کاربر معمول است. بنابراین هر کاربر تنها یک فرستنده هرزنامه برای سود خود را در واقع رتبه آن را برای کاربران دیگر نیز.

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

همانطور که فیس بوک پست هایی را با بیشترین "دوست" ها به بالای جدول زمانی خود می کشد، Bulc Club پیام هایی را با بیشترین بلوک ها در یک صف، ارسال نمی کند. Semalt ممکن است به طور فعال درخواست کند که آنها را به صندوق پستی خود ارسال کنند یا به صورت غیرمستقیم اجازه دهند آنها را از صف در سرور حذف کنند.

روز Semalt، با هر عضو جدید، این رتبه بندی دقیق تر می شود. این نه تنها به این معنی است که ما در صندوق های پستی ما کمتر اسپم دریافت می کنیم، بلکه ما زمان کمتری را با کلیک کردن بر روی دکمه «بلوک» خودمان صرف می کنیم.

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

برای توضیح این بهتر، شما ممکن است با استفاده از Bulc Club forwarder به یک سرویس ارسال ایمیل از myGreatService، مشترک شوید. com و شما همچنین ممکن است از ایمیل هایی که به شما ارسال می کنند، بسیار لذت ببرید. سایر اعضای باشگاه Bulc همچنین ممکن است به این سرویس مشترک شوند و هر بار که شما (یا آنها) یک پیام دریافت می کنید، شمارنده یک پیام دیگر را برای ارائه تحویل می یابد. سپس یک روز، برخی از این گیرندگان شروع به دریافت ایمیل از myGreatServiceMarketingPartner می کنند. com و متوجه شده اند که هرگز از چنین چیزی خواسته نشدند، فرستنده جدید را به عنوان هرزنامه پرچم گذاری می کنند. باشگاه Bulc همچنان به ارسال ایمیل از myGreatService خود ادامه خواهد داد. com ، اما دیگر از این دامنه جدید به کاربران که آن را مسدود کرده است، ارسال نمی شود. با ارزش تر، این بلوک ها همچنین Bulc Club را به اطلاع می رسانند تا بتوانند پست الکترونیکی خود را از طریق رسیدن به شما بسته باشند، بسته به امتیاز دیگر اعضا. با این قدرت در تعداد، کار و زمان کمتر برای هر یک از ما است.

راهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلراهنمای توسعهدهنده برای مدیریت حسابهای ایمیلپیشرفته موضوعها:
مرورگرهای برنامه نویسی وب و میزبانی وب و DomainsOperating Semalt

به راحتی، پانل به هر یک از پیام های ارسال شده توسط Bulc Club به صندوق پستی خود اضافه شده است که حاوی لینک برای مسدود کردن است. پس از ایجاد حساب کاربری، شما هرگز نباید در بخش عضو Bulc Club خود وارد شوید. Semalt، اگر شما انجام دهید، تاریخچه از تمام ایمیل های دریافت شده و که در حال برگزاری (به دلیل بلوک های خود و یا رتبه عضو بالا) و بسیاری دیگر اطلاعات جالب در مورد حساب شما ارائه شده است.

برخی دیگر خدمات حمل و نقل و مراجع

بعضی از خدمات حمل و نقل دیگر شما ممکن است مایل به چک کردن برای مقاصد مقایسه هستند:

 • Prospector - مواد رایگان
 • اطلاعات حریم شخصی اطلاعات

و در اینجا دو مقاله با اطلاعات بیشتر در مورد سازماندهی ایمیل شما وجود دارد:

 • نحوه استفاده از تعداد نامحدود آدرس های ایمیل Gmail به شما می دهد
 • بهترین راه برای سازماندهی ایمیل شما

به دنبال سایر مباحث و منابع مرتبط با ایمیل هستید؟ این پیوندهای بزرگ را از اینجا دریافت کنید:

 • هک کردن بهره وری خود را با این 9 نکات Gmail
 • چگونه به کد خبرنامه الکترونیکی ایمیل
 • 6 ایمیل های تضمین شده برای افزایش نتایج از تلاش ایمیل شما
 • نحوه انجام انتشار ایمیل های سرد به عنوان یک نرم افزار
 • کتاب برای فروش: کیت بازاریابی ایمیل

SitePoint Semalt را برای کتاب ها، دوره ها و فیلم های رایگان رایگان بررسی کنید.

March 1, 2018