Back to Question Center
0

از SemaltIs سؤال کنید ساختار سایت من خیلی عمیق است؟ از سمولت پرسید: ساختار سایت من خیلی عمیق است؟

1 answers:

اگر شما یک وبسایت دارید، باید درباره ساختار سایت خود فکر کنید، آن هم یک وبلاگ یا فروشگاه. ساختار سایت برای کمک به کاربران در پیدا کردن راه خود در سایت ضروری است و به سایت شما کمک می کند رتبه بندی کند. بنابراین سلسله مراتب سایت شما باید برای کاربران و موتورهای جستجو حساس باشد. هنگامی که شما ایجاد یک، شما ممکن است تعجب اگر ساختار شما بیش از حد عمیق و یا خیلی کم است. بیایید نگاهی به مثال بزنیم.

Milada Sejnohova، ایمیل سؤال از سمالد سوال زیر:

"چقدر عمیق می توانم ساختار سایت وبلاگ من را ایجاد کنم؟ آیا می توانم آن را به عنوان مثال:

  • Elemis
    • محصولات
      • ضد پیری؟ "

ویدیو را بخوانید و یا پاسخ زیر را بخوانید!

عمق ساختار سایت شما

در این ویدیو، من سوال Semalo پاسخ:

خوب البته شما می توانید!

Semalt از همه، اگر شما یک بخش محصولات، و سپس آن را یک وبلاگ نیست، این یک وب سایت است.

و دو، ساختار شما (محصولات و سپس ضد پیری) راه کاملا منطقی برای تنظیم سایت شماست. تا زمانی که برای کاربر مفید باشد و منطقی است، شما صحیح هستید. این باید برای کسی که هرگز در سایت شما نیست، حساس باشد.

آنچه شما واقعا باید در مورد آن فکر می کنم: اگر من به سایت شما می آیند و من در هر صفحه در سایت شما هستم و من می دانم که چیزی باید وجود داشته باشد، آیا می دانم که چگونه به راحتی می توانید آن را دریافت؟ Semalt که توسط ساختار سایت شما تعیین شده است. بنابراین آن را آسان به درک به عنوان امکان پذیر است!

موفق باشید! "

بپرسید Yoast

در مجموعه ای از سؤال «سؤال» سؤال می کنیم که ما از پاسخ دهندگان به سوالات SEO پاسخ می دهیم. آیا نیاز به مشاوره در مورد SEO دارید؟ اجازه دهید به شما کمک کنیم! سوال خود را به ask@yoast Source .com ارسال کنید

ادامه مطلب: راهنمای نهایی ساختار سایت "

March 1, 2018