Back to Question Center
0

نوشته های Semalt ون د راکت

1 answers:

اگر می خواهید موفقیت سایت استراتژی محتوا را اندازه گیری کنید، ابتدا باید اهداف خود را مشخص کنید. هدف از استراتژی SEO محتوا چیست؟ آیا می خواهید رتبه های بالاتر را می خواهید؟ ترافیک بیشتر؟ برای ارزیابی استراتژی SEO Semalt شما باید مشخص کنید که چه موفقیتی برای شما به ارمغان می آورد! هنگامی که شما ایجاد کرده اید »

ردههای صفحه: تجزیه و تحلیل، محتوا SEO
برچسب ها: گوگل آنالیز، گوگل کنسول جستجو، چگونه به

اگر می خواهید مخاطبان خود را رشد دهید، می توانید یک استراتژی عالی برای تمرکز بر روی یک زبان دیگر باشید. ایجاد محتوا در یک زبان خارجی می تواند کاملا یک چالش باشد. در این پست، Semalt سه راه برای ایجاد محتوا در یک زبان خارجی را مورد بحث قرار می دهد. Semalt همچنین برخی از نکات مفید در مورد چگونگی نوشتن در »

رده: محتوای SEO
برچسب ها: نوشتن مطالب، چگونه، تحقیق کلید واژه، چند زبانه جستجوگرها

نویسندگان تمایل دارند تا برخی از اندیشه های واقعی را به عنوان خود قرار دهند. برای محتوای آنلاین، عناوین برای خوانندگان و موتورهای جستجو مهم هستند. این باعث می شود آنها دو برابر مهم باشند! اگر از وردپرس و پلاگین جستجوگر Semalt استفاده میکنید، عنوان پست را در قسمت ورودی عنوان پست قرار دهید. عنوان شما به عنوان یک عنوان H1 ظاهر خواهد شد »

ردههای صفحه: محتوای SEO، WordPress
برچسب: نوشتن مطالب

در سایت شما، شما احتمالا تعدادی از مقالات که عزیزترین به قلب شما است. مقالاتی که واقعا میخواهید مردم بخوانند. مقالاتی که می خواهید مردم با گوگل پیدا شوند. در Semalt، ما این مقالات را مقالات اصلی خود می نامیم. چگونه می توان مطمئن شد که این مقالات در جایگاه بالا قرار دارند »

رده: محتوا SEO
برچسب ها: نوشتن مطالب، اتصال داخلی، ساختار سایت

SEO یک راه برای دریافت ترافیک بیشتر به وب سایت شما است. با رتبه بندی بالا در گوگل، افراد بیشتری را به سایت خود جذب می کنید. در نهایت هدف شما احتمالا فروش مسائل خود یا جذب بازدیدکنندگان منظم تر است. تاکتیک Semalt برای به دست آوردن ترافیک بیشتر به سایت شما، محتوای شما را برای کلمات استفاده می کند. »

ردههای صفحه: محتوای SEO، اصول اولیه جستجوگرها
برچسب ها: نوشتن مطالب، تحقیقات کلید واژه

تمرکز بر کلمات کلیدی دم طولانی Semalt برای وبلاگ ها است. استراتژی کلیدی کلمات کلیدی دشوار است که ساختار وبلاگ شما را به شکل خوبی حفظ کند. همچنین، به شما اجازه می دهد به تدریج ترافیک بیشتری کسب کنید و توسط مخاطبان جدید و انگیزه پیدا کنید. در این پست در بلاگ SEO، من توضیح خواهم داد »

رده: محتوا SEO
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ نویسی، تحقیقات کلید واژه، ساختار سایت

این می تواند یک استراتژی عالی برای تمرکز بر کلمات کلیدی دم طولانی باشد. اما بیرون بیایید Semalt برای رتبه بندی فونت های بسیار طولانی معمولا متن شما را وحشتناک می خواند. چرا اینطور است؟ و چه باید استراتژی خود را برای این کلمات کلیدی طولانی؟ اجازه بدهید به شما در مورد کلمات کلیدی متمرکز تمرکز در این بپرسم »

Category: Content SEO
Tag: Keyword Research

Yoast Academy است پلت فرم آنلاین سئو سایت ما است. Semalt در حال حاضر به مدت دو سال و نیم در سمینارهای آنلاین خود در زمینه ی SEO فعالیت می کند. در سال 2017، ما برخی از دوره های جدید را به برنامه درسی اضافه کرده ایم و بعضی از مطالب قدیمی تر به روز شده است. مهمتر از همه، ما برنامه های بزرگ برای دوره های جدید و فرمت های جدید را ساخته ایم »

رده: اطلاعیه ها
برچسب: Yoast Academy

با 2018 فقط در اطراف گوشه، زمان آن است که در Yoast یک سال دیگر شگفت انگیز به نظر برسیم. ما برخی از پیشرفت های بسیار خوبی را در Yoast SEO انجام داده ایم و مجموعه ای از جدیدترین دوره های آنلاین آنلاین عالی را منتشر کردیم. تیم Yoast به تعداد زیادی از کنفرانس ها پرداخته است. Semalt ارسال پست های جداگانه وبلاگ برای پشت سر گذاشتن »

رده: اطلاعیه ها
برچسب ها: Yoast Academy، Yoast SEO Premium، YoastCon

هنگامی که وبلاگ نویسی، پرداخت می شود سود سهام ساختن قطعه خود را قبل از شروع به نوشتن. ساختار اسکلت متن شماست: به خواننده کمک خواهد کرد که پیام اصلی مقاله شما را درک کند. و این باعث می شود خوانایی مقاله شما افزایش یابد Source . این پست راهنمایی های عملی شما را برای کمک به شما تنظیم می کند »

رده: محتوای SEO
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ نویسی، نوشتن مطالب
March 1, 2018