Back to Question Center
0

Semalt: نحوه استفاده از اثبات اجتماعی در کمپین بازاریابی خود

1 answers:

Semalt: How to use social proof in your marketing campaign

کاربران امروز تیز هستند، و به طور طبیعی بی اعتبار از مارک ها - به ویژه در پیام های تبلیغاتی سنتی. Semalt، علامت های تجاری نیاز به یک روش جایگزین برای متقاعد کردن کاربران، و یکی از بهترین ابزار مدرن برای این اثبات اجتماعی است.

اثبات اجتماعی چیست؟

Semelt اثبات یک اصطلاح عمومی است که به هر شواهدی از طرفین از مخاطبان مورد نظر خود اشاره می کند که برخی از عناصر استدلال شما را تایید می کند. به عنوان مثال، این می تواند یک کلمه ستایش از یک مصرف کننده گذشته باشد که ادعای شما در مورد محصولات شما را تقویت می کند.

چرا اثبات اجتماعی بسیار مهم است؟

Semalt اثبات می کند قدرت مبارزات انتخاباتی خود را به روش های مختلف:

  • اول از همه، اثبات اجتماعی درباره اعتماد الهام بخش است. تا 88 درصد از کاربران آنلاین اعتماد به نظرات از غریبه ها را تا آنجا که توصیه های شخصی از افرادی که آنها می دانند. ارائه یک تکیه بر شواهد اجتماعی می تواند بلافاصله ادعاهای شما را باور کند و مردم را بیشتر به عنوان یک نام تجاری اعتماد کنند.
  • مدرک اجتماعی همچنین می تواند برنده رقابت شود. با فرض اینکه گردن و گردن با یک رقیب نزدیک، با محصولات مشابه و یک تاریخ مشابه، شواهد اجتماعی می تواند به عنوان یک آرمانگرای ایده آل باشد. اثبات اجتماعی گاهی اوقات مهمتر از کمال کالا، کپی رایت یا سایر اصول بازاریابی عمومی است.
  • اثبات اجتماعی نیز بسیار راحت است؛ این راهکارهایی را که برخی از تاکتیک های تبلیغاتی انجام می دهند، نیازی به فرایندهای فکری خلاق فشرده و یا بودجه های بزرگ ندارند. در عوض، شما به مشتریان خود تکیه می کنید تا مطالب اصلی را برای استفاده تولید کنید.

با این مزایا در ذهن، چه نوع خاصی از اثبات اجتماعی می تواند به کمپین شما کمک کند؟

نظرات

بررسی مشتری معمولا کوتاهی متن توصیفی از مشتریان توصیف یک محصول یا خدمات کوتاه مدت است. Semalt، یک امتیاز درگیر است، مانند ارزیابی محصول بر اساس مقیاس 10 نقطه یا بر اساس تعداد مشخصی از ستارگان.

شما می توانید بررسی کنید در صفحات محصول سایت خود و یا پیگیری با مشتریان خود از طریق ایمیل برای درخواست بازخورد خاص خود را. در هر صورت، شما می توانید محتوا را به سایت خود اضافه کنید، محصولات خود را به نظر می رسد با ارزش تر و اگر شما شامل میکرو فرمت کردن، شما حتی می توانید این بررسی در نتایج جستجوی Semalt برجسته است.

مشتریان

Semalt بسیار شبیه به بررسی است، زیرا آنها توسط مشتریان شما ایجاد شده و ارسال می شوند. تفاوت بزرگ مقیاس است؛ به طور کلی، بررسی ها بیت های کوتاهی از متن برای محصولات و خدمات هستند، در حالی که توصیفات قطعات بیشتری درباره یک شرکت به طور کلی نوشته شده است.

برای کسب گواهی نامه، شما باید یک سرویس شکست خورده را ارائه دهید یا یک ارتباط خوب با یکی از مشتریان خود داشته باشید تا بتوانید مستقیما درخواست کنید. Semalt آنها بیشتر فشرده است، آنها دشوار است برای دریافت، اما آنها نیز قوی تر برای مشتریان بالقوه است.

وابستگی

سمولت، اشکال سادهتری از اثبات اجتماعی است و شما معمولا آنها را بدون نیاز به آنها به طور مستقیم می توانید دریافت کنید. این یک راه برای نشان دادن ارتباط شرکت شما با یک شرکت دیگر، فرد یا سازمان است.

به عنوان مثال، اگر محتوایی که در یک ناشر خارجی با قدرت بالا منتشر شده است، بتوانید حضور خود را در آن نشان دهید، با نشان دادن این آرم ناشر بر روی صفحه اصلی شما. همچنین می توانید نشان های اعتماد در وب سایت خود را در اختیار داشته باشید تا کاربران با مارک شما راحت تر احساس راحتی کنند.

بعد اجتماعی

شما همچنین می توانید یک مقدار مشخص از اثبات اجتماعی را با داشتن مخاطبان قوی، وفادار و جذاب در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. Semalt پیروان بیشتر همیشه بهتر نیست، اما این می تواند شما را در اعتبار افزایش دهد.

محتوای کاربر ارسال شده

Semalt، شما می توانید محتویات ارائه شده توسط کاربر را در تعدادی از اشکال مختلف قرار دهید. راه ساده تر این است که کاربران خود را به پست های مهمان در وبلاگ خود تشویق کنید یا به انجمن هایی که میزبان می روید کمک کنید. اما شما همچنین می توانید یک رقابت را حمایت کنید، و کاربران را تشویق کنید تصاویر یا فیلم ها را با یک هشتگ داده شده ارسال کنید. این سطح مشارکت نشان دهنده ارزش شما به عنوان یک نام تجاری است.

اگر شما با کارآمد بودن، می توانید اثبات اجتماعی را بدون هیچ گونه تلاش اضافی کسب کنید و فقط آن را به مواد بازاریابی موجود خود اضافه کنید، مانند یک توصیفی در صفحه فرود خود. درخواست ساده معمولا بیش از اندازه کافی است تا الزامات ارسال را القا کند.

با استفاده از روش های بسیاری برای اثبات اثبات اجتماعی و قدرت غیرقابل انکار این استراتژی، هیچ دلیلی وجود ندارد که ادعای اجتماعی را در کمپین های بازاریابی خود ادغام کنید. تلاش کنید و تقریبا بلافاصله در میزان تبدیل و میزان تعاملتان تفاوت ایجاد کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

تیموتی کارتر
تیموتی کارتر بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال OutrankLabs است. او همچنین مدیر توسعه کسب و کار برای بازاریابی محتوا مبتنی بر سیاتل و آژانس رسانه های اجتماعی، AudienceBloom است. هنگامی که تیموتی به جهان درباره کار بزرگش نمی پردازد، وی برنامه بعدی سفر خود را به هاوایی در حالی که قهوه ای از Kona بخور می دهد، برنامه ریزی می کند Source .


March 1, 2018