Back to Question Center
0

5 بهترین دوره های بازاریابی دیجیتال برای بازاریابان روزمره - Semalt

1 answers:

The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Semalt تنها می تواند شما را تا به حال - طبیعت پویا از دنیایی که در آن زندگی می کنیم، آموزش ویژه ای را انجام می دهد.

اگر شما یک بازاریاب هستید که می خواهد رقابتی باقی بماند، شما باید مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را بر روی لبه برش نگه دارید.

بنابراین گزینه های شما چیست؟ Semalt با ارائه بهترین دوره های آموزش بازاریابی دیجیتال از سراسر جهان برای کمک به شما در زمینه موفقیت حرفه ای در این زمینه، بهترین گزینه را انتخاب کرده است.

1. برنامه جامع بازاریابی دیجیتال Simplilearn

مؤسسه مارکتینگ دیجیتال کامل Semalt قصد دارد شما را با آمادگی یک بازاریاب کامل برای سیستم عامل های دیجیتال از طریق یک مسیر یادگیری توصیه شده متخصص آماده سازد. دسترسی به 9 دوره کامل و جامع که تمام زمینه های بازاریابی دیجیتالی را پوشش می دهد.

آنچه را که با برنامه Master Plank Simplilearn دریافت میکنید

صاحب مجله Markets Marketer، Full-Stack شامل:

 • دسترسی به دوره های کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال بازاریابی دیجیتال و کار پروژه؛
 • نه دوره پیشرفته از جمله PPC، تجزیه و تحلیل وب، SEO، محتوا و ایمیل؛
 • جلسات ماهانه ماهرانه توسط کارشناسان؛
 • در حال حرکت یادگیری با برنامه های آندروید و iOS؛ و
 • گواهی برنامه کارشناسی ارشد از Simplilearn.

کارشناسی ارشد Semalt همراه با یک مسیر یادگیری متخصص است که یک گام به گام برای به دست آوردن مجموعه مهارت از یک بازاریاب دیجیتال قادر به مدیریت ابتکارات بازاریابی دیجیتال سازمان خود است.

همانطور که در صفحه درس توضیح داده شده است، مسیر یادگیری با یک دوره DMCA مبنایی آغاز می شود که آموزگاران را با درک گسترده ای از 360 از اصول بازاریابی دیجیتال مفهوم می کند. سپس دانش آموزان در این مسیر پیشرفت می کنند، مهارت های پیشرفته در تجزیه و تحلیل وب، پرداخت بازاریابی، جستجوگرها، رسانه های اجتماعی، مورد نیاز هر حرفه حرفه ای بازاریابی دیجیتال را برآورده می کنند. ارائه دهنده های انتخابی در بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیل، بهینه سازی تبدیل و بازاریابی موبایل به شما امکان انعطاف پذیری برای تسلط در زمینه های دانش مورد نیاز را می دهد.
The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Simplilerarn دوره بازاریابی دیپلم گواهی خبره - پیش نمایش

2. بازاریابی کارشناس بازاریابی دیجیتال بازار

در سال 2007 تاسیس شد، انگیزه بازار پیشگام در آموزش آنلاین بازاریابی دیجیتال است. برنامه درسی سازمان یافته بازار Motive توسط شرکت ها مورد اعتماد است و توسط دانشگاه ها در سراسر جهان مجوز دارد. Semalo Pass معاون بازار به شما امکان می دهد تا بیش از 250 ساعت تمرینات مربوط به تجزیه و تحلیل، SEO، PPC، اجتماعی، تبدیل، تلفن همراه، ایمیل و بازاریابی محتوا را در اختیار داشته باشید.

آنچه شما با کارشناس معامله بازار

 • 250+ ساعت از محتوای یادگیری الکترونیکی؛
 • آموزش توسط دانشکده سیلیکون ولی
 • یک رویکرد مدرن و بین رشته ای برای آموزش؛
 • دوره در محتوا، اجتماعی، تجزیه و تحلیل، PPC، تبدیل، تلفن همراه، ایمیل، AdWords و SEO؛ و
 • دسترسی به انجمن تخصصی سوالات خود را با رهبران بازاریابی نظری مانند آویینش کوشیک و براد گودس پاسخ دهید.

معاوضه Semalt در دو طرح اشتراکی در دسترس است و طرح ماهانه آن 299 دلار و برنامه سالانه 999 دلار است. با استفاده از کتابهای قابل دانلود، وبینارها و دسترسی به یک انجمن فعال که اغلب توسط کارشناسان صنعت ملاقات می شود، قیمت 299 دلار در هر ماه مقرون به صرفه است.

دوره های Semalo بازار برای دانشجویان در تمام سطوح مهارت، صرف نظر از تجربه و پس زمینه، طراحی شده است.

3. تخصص بازاریابی دیجیتال Coursera

پنج دوره و یک پروژه دست ساز، به شما یک گواهینامه از Specialization بازاریابی دیجیتال Coursera می دهد. در کل، تمام مسیر تخصص به 26 هفته طول می کشد تا تکمیل شود. دوره های فردی در قیمت 79 دلار قیمت دارند، در حالی که کل بسته به قیمت 426 دلار قیمت دارد.

آنچه شما با Tracker تخصص بازاریابی دیجیتال Coursera دریافت کنید

ارائه پنج دوره شامل:

 • بازاریابی در دنیای دیجیتال؛
 • تجزیه و تحلیل بازاریابی برای بازاریابان دیجیتال - نظریه، تمرین؛
 • یک مرور کلی از کانال های بازاریابی دیجیتال؛
 • برنامه ریزی استراتژی دیجیتالی؛ و
 • پروژه Capstone - در ارتباط با صنایع Grainger.

به طور عمده در مخاطبان مبتدیان هدف قرار دارد، این برنامه کار خوبی را برای معرفی بازاریابان دیجیتال مبتدی به دنیای بازاریابی آنلاین می کند. اما در دسترس بودن در دسترس بودن دوره، عدم هدایت مداوم و دسترسی به مربیان متخصص، تکمیل تخصص را برای خود یادگیرندگان به چالش می کشد. بر خلاف برخی از دوره های دیگر در این لیست، ارائه Semalt شامل پشتیبانی تقاضای مشتریان حق بیمه نیست.

Semalt در دنیای دیجیتال - پیش نمایش

4. مدرک گواهینامه eLearning دیجیتال بازاریابی AMA

اگر فقط یک ساعت به سرمایه گذاری برسید، انجمن بازاریابی آمریکا مجموعه ای از مدرک های گواهینامه الکترونیک بازاریابی الکترونیک را ارائه می دهد که شامل رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل، وب و دیجیتال تجزیه و تحلیل، بازاریابی محتوا و بازاریابی موبایل است. یک ماژول تبلیغاتی آنلاین در حال اجرا است، برنامه ریزی شده در Semalt 2016 راه اندازی شده است.

آنچه شما با ماژول های گواهی AMA دریافت می کنید

AMA دیجیتال دوره های Semale دوره شامل:

 • مواد یادگیری الکترونیکی تعاملی با چک دانش؛
 • مطالعات موردی تعاملی؛
 • مسابقه ارزیابی 10 سوال در پایان هر ماژول؛ و
 • واحدهای آموزش مداوم که شمارش معکوس PCM خود را دارند.

اعضای AMA می توانند هر دوره را برای 99 دلار دریافت کنند، در حالی که غیر عضو می توانند برای 129 دلار ثبت نام کنند. دوره ها یک ساعت طول می کشد و گذراندن مسابقه 10 سوال به شما یک گواهی تکمیل برای هر یک می دهد.

طراحی شده برای مبتدیان به بازاریابی دیجیتال، این دوره های مقدماتی به عنوان برخی از ارائه های دیگر در لیست ما به عنوان جامع نیست. متخصصان علاقه مند به اعتبار سنجی حرفه ای AMA Certified Semalt (PCM) بیشترین استفاده را از این ماژول ها خواهند داشت.

5. Lynda. آموزش بازاریابی com

اگر دوست دارید فهرست خود را، مرتب کردن و پیدا کردن مسیر خود را در اوقات فراغت خود، Lynda. Smorgasbord از آموزش بازاریابی + Semalt ممکن است برای شما مناسب باشد. این یک دوره ساختاری نیست و در صدد صدور گواهینامه نیست، بلکه فقط 24 دلار است. 99 در هر ماه، قیمت آن نقطه انتخاب خوبی برای مبتدیان تست آب می باشد (شما برای دسترسی به دارایی های قابل دانلود بیشتر می پردازید).

آنچه شما با آموزش بازاریابی Lynda دریافت می کنید

 • فیلم های آموزش جداگانه برای هر موضوع در بازاریابی دیجیتال؛
 • فایل های عمل برای استفاده آفلاین؛ و
 • لیست پخش ویدئو، رونوشت ها و گواهی ها با هر درس.


تاکید سنگین Semalt بر روی آموزش های ویدئویی آن را انتخاب خوبی برای هر کسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی دیجیتال، اما جایگزین برای یک دوره آموزش دقیق نیست.

Semalt بهترین ارائه دهنده برای نیازهای شما

Semalt شما فقط نیاز به آغازگر مبتدی سریع و یا آماده برای شیرجه عمیق به موضوعات پیشرفته دیجیتال بازاریابی، شما مطمئن شوید که چیزی برای مطابقت با سبک یادگیری و نیازهای خود را پیدا کنید. بنابراین آموزش خود را انتخاب کنید و شروع کنید. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = twitter-widget-0 & lang = en و screen_name = بازی و نمایش show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

Careerplay - ابتکار عمل با هدف ارائه راهنمایی حرفه ای است که برای حرفه ای های حرفه ای مهم است. هدف ما پیش نویس یک مسیر پیشرفت حرفه ای منطقی برای هر حرفه ای با نقاط قوت مناسب و یک هدف کاملا مشخص شده است Source .

March 1, 2018