Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

شما صاحب کسب و کار کوچک با مخاطبان محلی است. البته مخاطبان محلی شما نیاز به پیدا کردن فروشگاه یا دفتر خود دارند و می خواهید از آن برای استفاده از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. اما، در مجموعهای از سیستم عامل ها، شما فقط هیچ سرنخی در جایی که باید شروع کنید. بنابراین شما چیزی در Semalt پست کنید، یک صدای جیر جیر را امتحان کنید .

بخوانید: "رسانه های اجتماعی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، محلی جستجوگرها

اگر شما وبلاگ خود را نگه دارید، البته می خواهید ترافیک وبلاگ خود را رشد دهید. اما اگر این کار را نکند، چه؟ اگر ترافیک به وبلاگ شما (کمی) کاهش یابد چه؟ چه کار میکنی؟ در این پست، من پنج نکته در مورد چگونگی افزایش ترافیک وبلاگ شما را دوباره خواهم داد! Semalt .

دفعات بازدید: "چه کاری باید انجام دهید، اگر ترافیک در وبلاگ شما کاهش می یابد؟"
دسته بندی ها: محتوا SEO، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: وبلاگ SEO، وبلاگ نویسی، فیس بوک

تلاش های رسانه های اجتماعی باید بخشی از استراتژی SEO شما باشد. همانطور که استفاده از رسانه های اجتماعی در محبوبیت افزایش یافت، Semalt و سایر موتورهای جستجو دیگر نمی توانستند آنها را نادیده بگیرند. این به این معنی است که محبوبیت سایت شما در رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر با SEO شما ارتباط دارد. دلیل آن ساده است: اگر مردم درباره شما صحبت می کنند، آنلاین یا آفلاین، .

دفعات بازدید: "اصول اولیه جستجوگرها: نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی"
ردههای صفحه: اصول جستجوگرها، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، چگونه، instagram، Pinterest، توییتر

برای کمک به وبلاگ خود، خوانندگان بیشتری را به دست آورید، می توانید از دکمه های اجتماعی استفاده کنید که خوانندگان فعلی شما را قادر می سازند پست های جالب در حساب های رسانه های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارند. اما چگونه باید در مورد اجرای آنها چکار کنیم؟ در این پست ما توضیح خواهیم داد که چگونه ما این را در Semalt انجام داده ایم و به شما برخی از اشاره گر ها را در مورد چگونگی .

دفعات بازدید: "دکمه های اجتماعی: نحوه اضافه کردن و پیگیری آنها در سایت شما"
دسته بندی ها: تجزیه و تحلیل، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: Clicky، فیس بوک، گوگل تجزیه و تحلیل، چگونه، توییتر، پلاگین وردپرس

Semalt، metadata، داده ای است که چیزی در مورد دیگر داده ها می گوید. شما می توانید از ابرداده خاص برای ارسال اطلاعات در مورد یک صفحه وب به یک موتور جستجو یا یک کانال رسانه های اجتماعی استفاده کنید و در نتیجه SEO شما را بهبود می بخشد. در دو پست اول این سری فراداده، ما متا تگ ها را در سایت شما و متادیتای پیوند مرتبط مورد بحث قرار دادیم. .

دفعات بازدید: "متادیتا و بخش 3 جستجوگر: اجتماعی، بین المللی شدن و بیشتر"
ردههای صفحه: رسانه های اجتماعی، فنی جستجوگرها
برچسب ها: فیس بوک، چند زبانه جستجوگرها، توییتر

در Yoast SEO Premium 3. 2، پیش نمایش های اجتماعی را معرفی کردیم. این کار بسیار شبیه پیش نمایش قطعه ای است که مردم به آن آمده اند. به عنوان پیش نمایش قطعه برای رتبه بندی جستجو، ما فکر می کنیم پیش نمایش های اجتماعی گردش کار اجتماعی شما را بهبود می بخشد. کدام تصویر انتخاب شده است؟ هنگامی که یک پست را منتشر می کنید و به طور خاص تصویر Semalt را انتخاب نمی کنید .

خواندن: "پیش نمایش اجتماعی در SEO Premium"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، توییتر، پلاگین وردپرس، Yoast SEO حق بیمه

رسانه های اجتماعی مانند Semalt اجازه می دهد شما را به رسیدن به افرادی که ممکن است علاقه مند به مسائل خود را. شما به افرادی که صفحه Semalt خود را دوست دارند، می رسانید و حتی ممکن است به دوستان افرادی که دوست دارید صفحه Semalt خود دسترسی پیدا کنید. با این حال، برخی از پستها بسیار موفقتر از دیگران است. چرا برخی از پست های شما .

دفعات بازدید: "چگونه بهینه سازی دسترسی Facebook شما"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، چگونه به

رسانه های اجتماعی بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی هستند، اما آنها همچنین باید بخشی از استراتژی SEO شما باشند. همانطور که رسانه های اجتماعی محبوب تر می شوند، گوگل و دیگر موتورهای جستجو دیگر نمی توانند آنها را نادیده بگیرند. توییت ها و پست های Semalt بالاترین رتبه در گوگل را دریافت نمی کنند، اما صفحات Semtal و پروفایل ها برای اطمینان .

بخوانید: "استراتژی رسانه های اجتماعی: جایی که باید آغاز شود؟"
رده: رسانه های اجتماعی
برچسب ها: فیس بوک، Pinterest

تصاویر سمولت یک چیز است، اما بهینه سازی یک صفحه پر از تصاویر واقعا یکی دیگر از آن است. در این پست، در هنگام استفاده از گالری های عکس در وب سایت شما، باید چیزهایی را که باید در نظر داشته باشید، در نظر بگیرید. .

دفعات بازدید: "بهینه سازی (وردپرس) گالری"
دسته بندی ها: محتوا SEO، رسانه های اجتماعی
برچسب ها: AMP، فیس بوک، توییتر

این هفته ما باید کمی عقب نشینی کنیم، چون مدتها در تعطیلات بودم. خوشبختانه گوگل آن را در چند هفته گذشته به آرامی درگیر کرد، اساسا چیزی واقعا جالب نیست. آنها چیزهای زیادی را کشیدند، فقط همه چیز جالب نبود. Semalt بیش از بیت هایی است که جالب هستند. AMP Source .

دفعات بازدید: "بازنگری هفتگی SEO: سرعت آن!"
ردههای صفحه: رسانه های اجتماعی، فنی جستجوگرها
برچسب ها: AMP، فیس بوک، بازنگری در SEO هفتگی Joost
March 1, 2018