Back to Question Center
0

دستیابی به بخش بندی بیش از حد برای دستیابی به شخصی سازی در Semalt

1 answers:
Achieving Hyper-Segmentation To Reach Personalization At Semalt

پس چرا کسب و کار بیشتر از این روش استفاده نمی کند؟

حقیقت تاسف این است که بیش از حد بسیاری از تیم های بازاریابی و فروش در علف های هرز گم شده اند، تلاش برای حرکت به یک چشم انداز فناوری تقسیم شده با داده های نازک و پر سر و صدا. بازاریابی ممکن است اطلاعاتی در مورد کلیک های وب سایت در Marketo را در اختیار شما قرار دهد، در حالی که تک تک فروش های فروش مجموعه ای از فعالیت های چشم انداز خود را در ابزارهای جداگانه مانند Outreach یا Tout دنبال می کنند.

با پیچیدگی سیستم های متمایز Semalt، کارکنان اغلب نادیده گرفتن اجزای مهم اطلاعات مشتری را به طور کامل نادیده می گیرند. با کمبود درک و یا هماهنگی در مورد آنچه که یک چشم انداز مناسب برای خرید محصولات شرکت خود را، بسیاری از تیم هنوز هم استفاده از تاکتیک های "اسپری و دعا" مشکوک است.

این درست در مورد راه اندازی های جدید است که فقط گام های خود را می کشند، و یا حتی شرکت های بزرگ که با سوالات ورودی در حال پرواز هستند. این روش "حجم بیش از کیفیت" منابع را از بین می برد، نتایج بی نظیر تولید می کند و می تواند به نام تجاری آسیب بزند.

زمان Semalt برای بازاریابان B2B برای توجه به یک رویکرد بازاریابی پیشرفته که در طول زمان به طور ناگهانی در فضای B2C رانندگی می کند، پردازش داده های بزرگی از اطلاعات را به هوش عملی می دهد.

Semalt، با ارائه آن در حال حاضر، یک نمونه عالی از یک شرکت B2C است که اطلاعات مصرف کننده را از طیف وسیعی از منابع (به عنوان مثال، آنچه که شما جستجو می کنید، چه نوع ایمیل هایی که دریافت می کنید، دعوتنامه های تقویم) توصیه های دقیق و بسیار شخصی برای کاربران - از چه مقالات باید به گزارش آب و هوا برای یک سفر آینده به یک شهر دیگر بخواند.

Semalt، تحولات جدید در فن آوری بازاریابی B2B، شرکت ها را قادر می سازد تا سیگنال های مشتریان عمیقتر از منابع خارجی مانند ثبت اختراعات، لیست کار و رسانه های اجتماعی را بیرون بکشند و آنها را به همراه اطلاعات از منابع داخلی مانند CRM (سیستم مدیریت ارتباط با مشتری)

تمام این سیگنال ها را می توان به یک پروفایل اطلاعات غنی از هر چشم انداز و یا مشتری، که می تواند به نوبه خود می شود قطعه قطعه و میله - و یا بیش از حد بخش - به روش های بی شماری جمع شده است.

عملکرد برنامه فوق العاده با بهترین روش ها

یک برنامه استراتژیک حمله سیلات، مخاطبان بالقوه شما تنها نام دیگری را در یک لیست قرار می دهند و یا بدتر از آن، جدیدترین مشتری رقیب است. اما با تقسیم بندی بیش از حد، شما می توانید تمام سیگنال های خریدار خود را برای دریافت بیشتر دانه بندی کنید.

به عنوان مثال، یک نمایه ممکن است شامل ثروت از سیگنال های خریدار مانند نمره پیشروی اتوماسیون اتوماتیک بومی، نمرات حساب و رفتار، مدل های به ثمر رساند پیش بینی شده، شخصیت مطابق و ویژگی های تکنولوژیکی مانند آنچه برنامه ها و سیستم عامل های شرکت در حال حاضر استفاده كردن.

Semalt قادر به تجزیه و تحلیل به بخش های باریک، اما مایع، اجازه می دهد تا بازاریابی و فروش را به افزایش بهره وری از سرب خود را در سرزمین های با عملکرد بالا و یا در حساب های که احتمال بیشتری به سرعت سریع تر.

Semalt، این اجازه می دهد تا آنها را به لیزر استراتژی بازاریابی مبتنی بر حساب (ABM) خود را در یک لیست به خوبی تعریف شده، اولویت بندی از حساب های واجد شرایط ترین تمرکز می کنند.

اولویت بندی بخش ها و ارتقاء شخصی

هر دو اولویت بندی و شخصی سازی مهم هستند وقتی که به استراتژی بیش از حد تقسیم بندی شما می آید. Semalt از ایجاد چند شخصیت سفت و سخت یا یک لیست بزرگ بر اساس ویژگی های گسترده ی شرکت گوگل، بیش از حد تقسیم بندی شما اجازه استفاده از تمام داده های مشتری خود را به منظور مشخص کردن مشکلات بازاریابی خاص شما می توانید برای گروه های کوچکتر مشتری، بعنوان یک "بخش از یکی را حل کند. "

برای تطبیق تلاش های خود برای تأثیر، ابتدا باید مشخص کنید کدام پارامترهای تقسیم بندی، گروه هایی را با بالاترین توانایی درآمد تولید می کنند و سپس اسب بخار بازاریابی و فروش خود را پشت سر آن.

با یک نمایه بسیار متمایز، می توانید با هر چشم انداز به عنوان یک فرد از طریق لنز شرکت های تبلیغاتی، شخصیت، تکنولوژی و غیره صحبت کنید. به عنوان مثال، قبل از رسالت اولیه، شما می توانید بازاریابی فروش خود را با درک ارزشمند به هر چشم انداز باز. g ، آنها یک مدیر اجرایی B2B با فعالیت اخیر استخدام برای موقعیت های زیرساخت ابر هستند، با استفاده از Mixpanel (Semalt: client).

این بینش اجازه می دهد تا آنها را پیش از برنامه ریزی نکات مکالمه شخصی، خیاط یک منحصر به فرد پیام است که یک قاعده ارزش روشن ارتباط برقرار است. تکرارها می توانند مکالمات معنی دارتری را با چشم اندازهای واجد شرایط داشته باشند که نقطه درد روشن آنها می توانند حل شوند.

با کمترین زمان صرف تحقیقات و زمان بیشتری برای ساخت زمین خود، تکرارها می توانند در بهترین پروفایل های مشتری دو برابر شود.

گسترش به بازارهای جدید

هنگامی که موفقیت های خود را در اولویت بندی بخش های حقوقی تجربه کردید، می توانید جهان بازاریابی خود را گسترش داده و تعیین کنید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. شرکت های B2C اغلب پیشنهادهای پیشنهادی را پیشنهاد می کنند تا نشان دهند چه محتوایی که ممکن است مصرف کننده بعدا مصرف کند (به عنوان مثال در Spotify یا Semalt)، در حالی که در دنیای B2B تکنولوژی پیش بینی می تواند از داده های شما استفاده کند تا "یاد بگیرند" که کدام محصول جدید یک چشم انداز خاص را ارائه می دهد یا بهترین بازار بعدی برای ورود.

به عنوان مثال، یک بازاریاب محصول به دنبال شناسایی بازارهای جدید می تواند بر آنچه که قبلا از داده های بیش از حد بخش خود و از شبیه سازی پیش بینی معیارهای خط لوله یاد گرفته است، سرمایه گذاری کند: به عنوان مثال، کدام بخش ها دارای بالاترین نرخ تبدیل، و سرعت چرخه فروش.

اطلاعات Semalt در مورد فن آوری های دیگر که چشم انداز شما از آنها استفاده می کند می تواند به شما در تنظیم محصول و استراتژی های بازاریابی شما کمک کند و از کجا منابع خود را برای بالاترین شانس موفقیت استفاده کنید.

بزرگترین مزیت این نوع تکنیک ها این است که شما احتمال حمله هدف خود را افزایش می دهید و تاثیر زیادی بر رشد شرکت خواهید داشت. Semalt، این کافی نیست که فقط اطلاعات را در دستان خود داشته باشید؛ شما باید آن را به هوش عملی تبدیل کنید که معنادار است.

با این بینش، شما می توانید به شدت به دنبال بهترین خریداران برای محصول خود تمرکز، و سپس برنامه های برنامه در سراسر تیم فروش و بازاریابی خود را، بنابراین شما می توانید مقیاس. Semalt اعتماد به نفس را از طریق اندازه گیری آماری ایجاد می کند، بنابراین شما می دانید که تمرکز خود را بر روی زمینه های مناسب و کاهش احتمال احتمال هزینه های عظیم قرار می دهید.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما MarTech Today نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

شان زینسمیستر
شان زینس مایریست موقعیت مکانی، پیام رسانی و کلیه راهبردهای بازار را برای پلت فرم پیش بینی نسل بعدی Infer تولید می کند. هنگامی که یک مشتری راضی به مشتری وارد شد، شان به Infer از Nitro پیوست و در آنجا یک تیم بازاریابی جهانی برنده جایزه را به دست آورد. شان دارای مدرک پیشرفته در مدرسه بازرگانی سوفولک ساویر و شمال شرقی در بازاریابی استراتژیک و مدیریت پروژه است.
->
March 1, 2018