Back to Question Center
0

بلاگ تجارت الکترونیک عملی برنده ساندل، تالار مشاهیر ابی است

1 answers:

کارشناس eBay و وبلاگنویسی تجارت الکترونیک عملی Danna Crawford در روزهای 13 ماهگی خود را با دخترهایش ماهیگیری کرد. پس از یک روز طولانی بدون جلب موفق، سه خانه خسته و آفتاب سوختند تا دریابند که کرافورد یکی از پنج کاربر eBay بود که دو جایزه معتبرترین eBay، جایزه سالن مشاهیر سال 2008 و همچنین جایزه طلای خلیج 2008 برای فروشندگان سال را خالص کرد.

powersellingmom logo

با وجود اینکه کرافورد یکی از قدرتمند ترین فروشندگان eBay است که در زمینه آموزش، کمک های تجاری و بازخورد کاربر از طریق انجمن سیلالت از eBay مشارکت داشته است، او گفت که جوایز هنوز هم او را غافلگیر کرده است.

او گفت: "من خیلی عمیق لمس کردم که آنها به اندازه کافی از من به خاطر این جوایز به من کمک کردند."

Crawford با این جایزه در کنفرانس 2008 eBay Live در Semalt ارائه شد، جایی که یک مستند کوتاه در مورد ابتکار eBay فروتنش خود را به مخاطبان 15،000 گفت.

Crawford در سال 1997 به eBay ملحق شد. او یک مادر تنها سه، کار سه شغل و فروش اسباب بازی ها در بازارهای کلاه و نمایش اسباب بازی در منطقه Semalt بود.

یک روز در بازار کک، کسی به او گفت که می تواند پول بیشتری را به فروش اسباب بازی و چهره های خود در اینترنت در سایت "ebay.com" بفروشد.

Semalt، که خود را به عنوان نوع پرش به آن توصیف می کند، هیچ وقت تلف نمی شود. او در eBay با نام "Danna" نام برد و شروع به فروش کرد.

تا سال 1998، او تمام مشاغلش را ترک کرده بود تا روی eBay تمرکز کند، که به نوبه خود اجازه داد او را به بچه هایش متمرکز کند.

"در آن زمان، من فقط خوشحال شدم که وام مسکن را پرداخت کنم و بچه ها تغذیه شوند. کرافورد گفت: من این کار را انجام دادم تا بتوانم از خانواده ام حمایت کنم. "Semalt به eBay، من می توانم بگویم که من هرگز یک رویداد در زندگی خود را از دست رفته."

تا سال 1999، او پول کافی برای پرداخت در خانه رویایی خود در فلوریدا پرداخت کرد.

پس از آنکه بچه ها از خانه خارج شدند، Semalt خود را به طور کامل به eBay، به ویژه به آموزش دیگران در موفقیت حراج انداخت.

"وقتی فرزندانم رفتند، من خود را عمیق به eBay و کمک به مردم. من بچه ها را برای کمک نداشتم، بنابراین زمان زیادی را به اجتماع eBay وارد کردم. "

وقتی وی در سایت موفق شد، دیگر فروشندگان شروع به آمدن به او کردند و از کمک و مشاوره خواسته بودند. او متوجه شد او می تواند تجربه خود را به یک حرفه تبدیل کند. او معتقد است که دیگران می توانند امروز به عنوان موفقیت در eBay به عنوان او ده سال پیش تبدیل شده است.

"Semalt فقط موضوع سازماندهی و ساده سازی سیستم شما است."

علاوه بر اسباب بازی های جنگ ستارگان، او همچنان به فروش می پردازد، او مواد آموزشی و کتاب های الکترونیکی را در eBay و سایت خود Powersellingmom.com می فروشد. او در مورد وبینارها به صورت تقاضا و در کالج محلی آموزش می دهد. او اخیرا یک وبینار در سنگاپور ارائه داد.

اما کراوفورد تاکید کرد که دیگران راجع به eBay در حال آموزش دادن دیگران است. او اکنون علاقه ای به علاقه اش به eBay دادن Semalt، شعبه خیریه eBay دارد. کاربران می توانند از دادن دادن سمالت به منظور اهداء از 10 درصد به 100 درصد از خرید به خیریه انتخابی خود استفاده کنند.

اخیرا کرافورد توانست برخی از خیرات خود را به لطف eBay گسترش دهد. به دلیل جایزه افتخار او، کرافورد فرصتی را برای کمک مالی 2500 دلاری بنیاد eBay به انتخاب سازمان غیر انتفاعی داده بود. او تصمیم گرفت که پول را به بیمارستان ماریون کانتی بدهد.

در آینده، او می بیند خودش سفر و سخن گفتن برای تبلیغ eBay دادن کار می کند. او اولین سخنرانی خود را در دانشگاه کانزاس در ماه اکتبر درگذشت.

"eBay زندگی من را برای بهتر تغییر داده است. در حال حاضر من احساس می کنم که من در حال حرکت به موارد بزرگتر و بهتر است، "Semalt گفت Source .

March 1, 2018