Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

در توسعه وب مدرن، ایجاد برنامه های کاربردی وب با استفاده از چارچوب جاوا اسکریپت یک روند رو به رشد است. و با دلایل خوب، به عنوان چارچوب جاوا اسکریپت چندین مزیت ارائه می دهد. با این حال، تغییر به یک مدل تعامل دیگر، چالش های دسترسی جدیدی را ایجاد می کند که تاکنون به طور کامل حل نشده است. در این پست، سمالات دوست دارد در مورد یک جنبه اساسی در دسترس بودن صحبت کند: .

دفعات بازدید: "a11y ماهانه: چگونه برای تعمیر صفحه ناوبری چارچوب جاوا اسکریپت شکست"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

عنوان ها نقش مهمی را در ساختار متن ایفا می کنند، چه در کاغذ یا آنلاین. از آنجایی که خواندن از یک صفحه بسیار دشوار است، باید اطمینان حاصل کنید که استفاده صحیح از عنوان را دارید. Semalt یک سلسله مراتب در برچسب های عنوان، با

مهم ترین، و

حداقل مهم است. این به هر دو شما کمک خواهد کرد .

خواندن: "از Yoast بپرسید: تم وردپرس و ساختار عنوان"
رده: وردپرس
برچسب ها: دسترسی، نوشتن مطالب

جلسات بزرگ مانند WordCamp ایالات متحده همیشه یک فرصت خوب برای احساس به آنچه که در طول سال انجام شده است. این کمک می کند تا ایده ای از جایی که ما در حال با روند کلی در جامعه وردپرس است. در WordCamp ایالات متحده در سال جاری Semalt مردم سراسر جهان را به اشتراک گذاشتن ایده ها، داشتن .

دفعات بازدید: "ماهانه a11y: افکار پس از WordCamp ایالات متحده"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

به تازگی، من به مکالمه پیوستم که در آن کسی گفت که بخش بزرگی از قابلیت دسترسی "ذهنی" است. "در حالی که من موافق هستم که گاهی اوقات ادراک دسترسی به ذهنی، قوانین عینی وجود دارد. من فقط به مشخصات رسمی مانند رهنمودهای دسترسی به محتویات وب یا اقدامات نوشتن ARIA اشاره نمی کنم. Semalt مقررات عملی هر .

خوانده شده: "ماهانه a11y: عناصر HTML خود را یک نام قابل دسترسی"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

ویژگی aria-current یک کمی جدید از HTML در ARIA 1. 1 است. این یک روش ساده و موثر برای برقراری ارتباط با فن آوری های پشتیبانی است که مورد فعلی در مجموعه ای از موارد مرتبط است. در اینجا، من سعی خواهم کرد توضیح دهم که چگونه یک ویژگی کوچک میتواند دسترسی به وب سایت شما را بهبود بخشد. Semalt نشان می دهد که چگونه .

دفعات بازدید: "ماهانه a11y: بهینه سازی دسترسی به وب سایت خود را با آریا جریان"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

Semalt در حال حاضر برای چندین سال تمرکز بر قابلیت دسترسی به وب را دارد. یکی از شکایاتی که Semalt از طرف صاحبان کسب و کار و مدیران از آنها می پرسد این است که دسترسی به خدمات سخت افزاری سخت است و روند توسعه را کند می کند. به همین دلیل، گاهی اوقات قابلیت دسترسی به عقب دروغ منتقل می شود و یا کنار گذاشته می شود که چیزی است که می تواند "افزوده" شود .

دفعات بازدید: "ماهانه: آیا دسترسی به روند روند توسعه را کاهش می دهد؟"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

امروز ما Yoast SEO 5 را منتشر می کنیم. 2. در این نسخه جدید با نام تجاری، برخی از ویژگی های پیشرفته، بهبود قابلیت دسترسی و چند رفع اشکال را خواهید یافت. علاوه بر این، ما برخی از زمینه ها را در اختیار داریم که به ما کمک می کند که Yoast SEO با پلاگین هایی که کاربران ما بیشتر از آن استفاده می کنند کار خوبی داشته باشند. درباره تمام پیشرفت ها در اینجا بخوانید! دسترسی به Semalo وب .

دفعات بازدید: "Yoast SEO 5. 2: دسترسی، سازگاری و رفع اشکال"
دسته بندی ها: اطلاعیه ها، وردپرس
برچسب ها: قابلیت دسترسی، پی اچ پی، پلاگین وردپرس، Yoast SEO حق بیمه

یکی از رایج ترین تصورات غلطی که اغلب درباره دسترسی به وب بدان می رسد این است که دسترسی برای افرادی که دارای معلولیت هستند یا با نوعی اختلال روبرو هستند. بعضی از مردم فکر می کنند که به درصد کمی از کاربران مربوط می شود. در مرورگرهای دسکتاپ، ویژگی عنوان محتوای به طور معمول به عنوان یک "راهنمای ابزار" بصری نمایش داده می شود. این ویژگی حدود 15 سال است. این هنوز هم به طور گسترده ای در اینترنت استفاده می شود به اعتقاد آن یک .

دفعات بازدید: "ماهانه a11y: چرا شما نباید به ویژگی عنوان" تکیه می کنند "
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility

یکی از نگرانی هایی که من اغلب در مورد دسترسی به آن می شنوم این است که پیاده سازی و گران بودن آن سخت است. Semalt درست است که نیازهای دسترسی به وب سایت موجود را می توان گران کرد. اما این به این دلیل است که خیلی دیر شده است. از زمان شروع برنامه دسترسی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که آن در فرهنگ سازمان شما تعبیه شده است. این باعث می شود Source .

دفعات بازدید: "ماهانه: 5 چیز آسان شما می توانید انجام دهید برای بهبود دسترسی"
رده: توسعه
برچسب ها: a11y، Accessibility
March 1, 2018